REKLAMA / ADSENSE

Polskie Towarzystwo ADHD

Oficjalna strona Polskiego Towarzystwa ADHD. Informacje o ADHD, wsparcie osób z ADHD i ich rodzin, objawy, diagnoza, terapia. Kampania Społeczna "ADHD - Świat to za mało!". Prowadzimy szkolenia o ADHD, konsultacje, grupy terapeutyczne i grupy wsparcia. Organizujemy konferencje o ADHD. Fundusz na Rzecz Wspierania Diagnostyki i Terapii ADHD w Polsce.

Szczegóły strony www.ptadhd.pl:

Podlinkuj stronę www.ptadhd.pl:

Polskie Towarzystwo ADHD

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ADHD Forum »

  Forum o ADHD. Porady, opinie, wymiana doświadczeń. Informacje o najnowszych wydarzeniach związanych z ADHD, terapiach, szkoleniach, konferencjach. Dzieci z ADHD i dorośli z ADHD. Coś dla rodziców, nauczycieli, psychologów, pedagogów i wszystkich zainteresowanych ADHD.

  Data dodania: 04 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Psychologiczno-Pedagogiczne »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się na rynku warszawskim placówką, świadczącą pełen zakres konsultacji związanych z diagnozą i pomocą psychologiczno–pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz zespół tworzy grono specjalistów z wieloletnim stażem pracy, takich jak m.in. psychologowie, terapeuci, reedukatorzy i logopedzi. Świadczymy nasze usługi na wysokim i profesjonalnym poziomie, jednocześnie atrakcyjnym i dostępnym finansowo praktycznie dla każdego. Pracujemy z każdą grupą wiekową, w tym w szczególności z dziećmi i młodzieżą. Zespół specjalistów zajmuje się m.in. takimi problemami wieku wczesnoszkolnego i szkolnego, jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia, świadcząc szeroki zakres zajęć reedukacyjnych, prowadzonych nowoczesnymi metodami. Udzielamy także pomocy psychologicznej dzieciom z nadpobudliwością, wspierając również ich rodziny.

  Data dodania: 13 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • ADHD »

  Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna, ADHD i dysleksja u dzieci i młodzieży. EEG - Biofeedback, terapia indywidualna i grupowa.

  Data dodania: 05 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • DIADA Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny »

  Małgorzata Wudarczyk oraz Małgorzata Gontarek zapraszają do Diady. Czekamy na Państwa w Warszawie na Żoliborzu przy Placu Wilsona. Proponujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych i dla dzieci, badania, treningi i warsztaty psychologiczne. Oferujemy psychoterapię indywidualną oraz małzeńską. Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

  Data dodania: 04 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Strona gabinetu psychologicznego »

  Gabinet prowadzony jest przez psychologa (M.Korycińska) i pedagoga (E.Żemojcin). W ramach swojej działalności proponujemy: specjalistyczne badania psychologiczne i pedagogiczne wraz z opinią, terapię psychologiczną i pedagogiczną, porady dla rodziców i nauczycieli, szkolenie rad pedagogicznych. Szczególnie specjalizujemy się w zakresie: badania poziomu inteligencji, diagnozy i terapii trudności z pamięcią i koncentracją, ADHD, FAS, ćwiczeń pedagogicznych dostosowanych do zdiagnozowanych trudności, doskonaleniu umiejętności szkolnych. Prowadzimy grupy dla dzieci nadpobudliwych.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny (Warszawa-Ursynów), psycholog Tomasz Zaręba »

  Psycholog Tomasz Zaręba - wsparcie psychologiczne i konsultacje dotyczące m.in.: stresu, nerwic, depresji, eksperymentów z narkotykami, problemów wychowawczych i małżeńskich. Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów indywidualnych i międzyludzkich.

  Data dodania: 17 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszam młodzież i osoby dorosłe, które - znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej lub zawodowej - cierpią z powodu smutku, lęku i przygnębienia - nie radzą sobie z napotykanymi trudnościami (w pracy, w szkole)- przeżywają konflikty i kryzysy w relacjach z innymi (z rodzicami, z rówieśnikami, w związku partnerskim) - dla których świat stał się niezrozumiały i pozbawiony sensu, a życie nie warte podejmowania wysiłku - a także te osoby, które chciałyby lepiej poznać siebie, swoje odczucia i potrzeby. O F E R U J Ę · pomoc psychologiczną · psychoterapię indywidualną · terapię par/małżeńską/rodzin · interwencje kryzysowe.

  Data dodania: 03 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Szczecin »

  Jesteśmy zespołem psychoterapeutów pracujących metodą Gestalt. Zapewniamy profesjonalną terapię i pomoc psychologiczną. Jeżeli żyjesz w dużym stresie, uczuciu ciągłego zmęczenia i napięcia nerwowego przyjdź na konsultację do naszego gabinetu.

  Data dodania: 10 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Refleksologia twarzy, masaż hawajski, PeLoHa »

  Warszawa - Ursynów. Masaż hawajski (lomi lomi nui, kahi loa), PeLoHa oraz refleksoryczny masaż twarzy. Refleksologia twarzy jest polecana zwłaszcza w terapii: schorzeń neurologicznych, autyzmu, ADHD, stanów depresyjnych, lękowych i bezsenności. Przynosi głęboki relaks i wygładza zmarszczki. Ma działanie liftingujące. Przywraca naturalną barwę i witalność skóry. Wskazany jest przed zabiegami estetycznymi.

  Data dodania: 15 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening »

  eeg biofeedback Kraków - centrum terapii neurotrening. Leczenie dysfunkcji neurologicznych i zaburzeń. Terapia dla dzieci i dorosłych. Treningi usprawniające prace mózgu, także w firmach i klubach sportowych. Oferujemy dojazd do pacjentów na terenie Krakowa.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »