REKLAMA / ADSENSE

Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej "Integra"

Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej Integra to miejsce, gdzie można przeprowadzić badanie psychologiczne dziecka, pod kątem trudności szkolnych, ze szczególnym uwzględnieniem diagnozy oraz terapii Metodą Integracji Sensorycznej.Głównym założeniem mojej pracy jest wszechstronne i aktywne wspieranie rozwoju dziecka, bez względu na rodzaj trudności czy zaburzeń rozwojowych. Cel ten osiągany jest poprzez odpowiednie kwalifikacje oraz starannie i profesjonalnie wyposażony gabinet terapii.

Szczegóły strony www.integra.zgora.pl:

Podlinkuj stronę www.integra.zgora.pl:

Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej "Integra"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog online »

  Wirtualny gabinet - Psycholog - pomoc psychologiczna online.

  Data dodania: 26 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Testy psychologiczne i psychotesty we Wrocławiu »

  Lekarz medycyny pracy we Wrocławiu oferuje testy psychologiczne i psychotesty dla kierowców.Ponadto w miłej atmosferze wykonasz badania lekarskie do książeczki zdrowia i prawa jazdy.

  Data dodania: 05 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Centrum-Ja Gabinet psychologiczny »

  Centrum-Ja: Gabinet Psychologiczny. Oferujemy pomoc z zakresu: konsultacje małżeńskie, psychoterapia, doradztwo zawodowe. Działamy na terenie Warszawy, dzielnice - Ursynów, Natolin.

  Data dodania: 24 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna - Trójmiasto »

  Wykonujemy badania psychologiczne kierowców, operatorów sprzętu, osób pracujących na wysokości i w innych nietypowych warunkach. Placówka mieści się w Gdyni.

  Data dodania: 06 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Strona o leczeniu nerwicy, depresji, anoreksji, bulimii »

  Prowadzimy profesjonalną psychoterapię nerwic, depresji i zaburzeń osobowości. Pomagamy osobom cierpiącym z powodu życiowych strat, samotności.

  Data dodania: 06 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Buzun Edward Pracownia Psychologiczna »

  Psychoterapia indywidualna i grupowa dorosłych w Warszawie. Leczenie i pomoc w depresji, nerwicy, stres, lęk, bulimia i innych problemów. Zgłoś się do doświadczonego psychologa. Dbając o standardy podejmuję szkolenia i regularną superwizję. Pracuję prowadząc psychoterapię od ponad 10 lat.

  Data dodania: 20 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Judyta Czerkiewicz - psychoterapeuta, psycholog i »

  Judyta Czerkiewicz - psycholog, psychoterapeuta i trener: strona zawiera podstawowe informacje na temat oferty, oraz zakresu działalności psycholog Judyty Czerkiewicz

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Elżbieta Tomczyk Gabinet Psychologiczny »

  Gabinet świadczy usługi z zakresu psychologii klinicznej: psychoterapia dzieci, młodzieży, dorosłych, psychoterapia rodzin, badania psychologiczne, diagnoza psychologiczna. Przeprowadzamy kompleksowe badania psychologiczne na poszczególnych stanowiskach pracy, badania psychotechniczne. W zakresie psychologii biznesu przeprowadzamy profesjonalny dobór zawodowy, organizujemy warsztaty i szkolenia psychologiczne podnoszące kompetencje osób na konkretnych stanowiskach pracy. Zapewniamy możliwość porad i konsultacji online.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Familion »

  Do kontaktu i podjęcia współpracy zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pomocy psychologicznej oraz profesjonalnego wsparcia. Nasza oferta skierowana jest w stronę dzieci i ich rodziców lub dziadków, par i małżeństw. Zajmujemy się diagnozą, prowadzimy konsultacje psychologiczne oraz terapię (indywidualną, rodzinną i małżeńską). W naszej ofercie znajdą Państwo również pomoc psychologiczną online.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Podemska »

  Jestem instruktorem terapii zajęciowej, pracuję też na uczelni i wszkole policealnej. Ukończyłam pedagogikę, socjologię i psychologie zarzadzania, wobec tego moim spektrum zainteresowania jest człowiek, który w swej prostocie potrafi wszystko skomplikować. Miłośniczka łażenia po górach, jazdy na rowerze, żeglowania i sztuk walki. Jestem pasjonatką książek, uwielbiam słuchać muzyki oraz tańczyć, szczególnie lubię tango.. Moją dumą jest moja fantastyczna nastoletnia Córka. Najbardziej denerwuje mnie stereotypizacja poglądów inietolerancja.
  Co mnie inspiruje: rzeczy, jedne z tych niemożliwych do wykonania..
  Obecnie oprócz pracy terapeuty zajęciowego oraz jako wykładowca na uczelnii i w szkole, pracuje nad swoją pierwszą książka, ciesze się że zyskuje ona coraz więcej pozytywnnych opinii w tym także moich wspaniałych Uczennic i Uczniów.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »