REKLAMA / ADSENSE

Psycholog Warszawa

Zapraszam młodzież i osoby dorosłe, które - znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej lub zawodowej - cierpią z powodu smutku, lęku i przygnębienia - nie radzą sobie z napotykanymi trudnościami (w pracy, w szkole)- przeżywają konflikty i kryzysy w relacjach z innymi (z rodzicami, z rówieśnikami, w związku partnerskim) - dla których świat stał się niezrozumiały i pozbawiony sensu, a życie nie warte podejmowania wysiłku - a także te osoby, które chciałyby lepiej poznać siebie, swoje odczucia i potrzeby. O F E R U J Ę · pomoc psychologiczną · psychoterapię indywidualną · terapię par/małżeńską/rodzin · interwencje kryzysowe.

Szczegóły strony www.pomoc-psychologiczna.eu:

Podlinkuj stronę www.pomoc-psychologiczna.eu:

Psycholog Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo Psychologiczno-Pedagogiczne »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się na rynku warszawskim placówką, świadczącą pełen zakres konsultacji związanych z diagnozą i pomocą psychologiczno–pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz zespół tworzy grono specjalistów z wieloletnim stażem pracy, takich jak m.in. psychologowie, terapeuci, reedukatorzy i logopedzi. Świadczymy nasze usługi na wysokim i profesjonalnym poziomie, jednocześnie atrakcyjnym i dostępnym finansowo praktycznie dla każdego. Pracujemy z każdą grupą wiekową, w tym w szczególności z dziećmi i młodzieżą. Zespół specjalistów zajmuje się m.in. takimi problemami wieku wczesnoszkolnego i szkolnego, jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia, świadcząc szeroki zakres zajęć reedukacyjnych, prowadzonych nowoczesnymi metodami. Udzielamy także pomocy psychologicznej dzieciom z nadpobudliwością, wspierając również ich rodziny.

  Data dodania: 13 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Centrum-Ja Gabinet psychologiczny »

  Centrum-Ja: Gabinet Psychologiczny. Oferujemy pomoc z zakresu: konsultacje małżeńskie, psychoterapia, doradztwo zawodowe. Działamy na terenie Warszawy, dzielnice - Ursynów, Natolin.

  Data dodania: 24 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Astrologia: kurs, profesjonalny horoskop »

  Zapisy na kurs astrologii dla Początkujących oraz informacje o terminach najbliższych kursów i warsztatów w Polsce. Profesjonalny horoskop z nagraniem na taśmę w czasie osobistego spotkania.

  Data dodania: 10 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii i Coachingu »

  Psychoterapia oraz wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym.

  Data dodania: 14 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Koterski »

  Mikołaj Koterski - specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych sesji rozwojowych. Prowadzi również warsztaty rozwoju kompetencji. Główne obszary jego pracy to rozwój osobisty, poprawa skuteczności i wyników pracy, radzenie sobie ze zmianą, wzmacnianie pewności siebie, kontrolowanie emocji i pokonywanie stresu.

  Data dodania: 06 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Choreoterapia Gdańsk »

  Strona Grażyny Lutomskiej na temat choreoterapii. Psycholog i choreoterapeuta. Prowadzę zajęcia z zakresu choreoterapii, tańców w kręgu, improwizacji i świadomości ciała, symboliki ruchu, kreacji dynamicznej, terapii tańcem. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na nasze spotkania.

  Data dodania: 21 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Strona dla osób potrzebujacych fachowej pomocy psychologicznej »

  Oferta Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej skierowana jest do osób potrzebujących fachowej pomocy psychologicznej z zakresu:- psychoterapii młodzieży, dorosłych, par małżeńskich, - interwencji kryzysowych (rozwody, straty bliskiej osoby itp.), - poradnictwa psychologicznego, - terapii zaburzeń zachowania, - terapii zaburzeń lękowych (fobie, obsesje, nerwice), - terapii zaburzeń nastroju (depresja), - terapii zaburzeń osobowości, - terapii zaburzeń psychosomatycznych, - pomocy w radzeniu sobie z zaburzeniami odżywiania (anorekscja, bulimia), - trudności w wychowaniu i uczeniu się, - poradnictwa zawodowego ( w tym dla ubiegających się o przyjęcie do pracy w służbach mundurowych)- przeprowadzenia diagnozy i sporządzenia opinii psychologicznych (na potrzeby sądów, szkół, ośrodków rehabilitacyjnych, komisji lekarskich itp.)

  Data dodania: 16 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psychologiczne. Kursy psychologiczne. Warsztaty rozwoju osobistego. Warsztaty dla kobiet »

  Solaris. Wszystko o rozwoju osobistym. Warsztaty, kursy, książki, artykuły. Ustawienia Berta Hellingera, konstelacje rodzinne, porozumienie bez przemocy, NVC, astrologia, numerologia, tarot, runy, channeling, duchowi przewodnicy, mandala, mapa marzeń, Huna, radykalne wybaczanie, warsztaty psychologiczne, kursy psychologiczne, szkolenia dla kobiet

  Data dodania: 03 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Psychoterapeutów Racławicka 42 »

  Od wielu lat zajmujemy się pomocą psychologiczną. Prowadzimy terapię indywidualną i grupową dorosłych, młodzieży i dzieci. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej określonymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w oparciu o najnowszą wiedzę psychoanalityczną i nasze doświadczenie w psychoterapii.

  Data dodania: 26 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia - Monika Stasiak-Wójt »

  Psycholog psychoterapeuta Monika Stasiak-Wójt (Gdynia). Terapia indywidualna, par i rodzin prowadzona metodą poznawczo-behawioralną. Terapia Poznawczo Behawioralna jest praktycznym podejściem psychoterapeutycznym, u podstaw którego leży założenie o ścisłym związku między sposobem myślenia, emocjami, a zachowaniem. Terapia pomaga w następujących problemach: zespół lęku napadowego, fobie (na przykład agorafobia, fobia społeczna), zaburzenia odżywiania się (zwłaszcza bulimia), zaburzenia depresyjne, nerwica natręctw, kryzysy par, kryzys z powodu straty, zaburzenia psychosomatyczne (na przykład hipochondria), kontrola złości, zespół stresu pourazowego i inne.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »