REKLAMA / ADSENSE

Internetowe Studio Pomocy Psychologicznej Pomost

Profesjinalne porady psychologiczne. Tanio. rzetelnie, w każdej chwili.

Szczegóły strony www.pomost.pl.tl:

Podlinkuj stronę www.pomost.pl.tl:

Internetowe Studio Pomocy Psychologicznej Pomost

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uzdrawianie duchowe »

  Uzdrawianie duchowe SRT z ang. Spiritual Response Therapy. Poprzez pracę z Wyższym Ja, możliwe jest oczyszczenie wszystkich blokujących i ograniczających nas energii, a to pozwala na realizacje swoich celów i planów życiowych. SRT jest metodą uzdrawiania bardzo pomocną w uzdrawianiu wielu chorób dotykających nasze ciało fizyczne i umysł. Choroby uwidaczniają się w ciele fizycznym, ale ich przyczyny często leżą zupełnie gdzie indziej.

  Data dodania: 18 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Prywatny gabinet psychologiczny w Warszawie.

  Data dodania: 28 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, depresja, nerwice, lęki (Warszawa) »

  Gabinet Psychoterapii - Alina Hryniewicz-Hasior. Psychoterapia indywidualna, małżeńska (par) i rodzin, konsultacje. Leczenie depresji, ataków lękowych, fobii, bezsenności, zaburzeń snu i odżywiania. Również pomoc w kryzysie, PTSD, DDA, i inne.

  Data dodania: 23 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • osierocony rodzic »

  Strona dla szcześliwych rodziców i tych po stracie...

  Data dodania: 13 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • NLP w poznaniu i praktyce. Szkolenia Mirosława Chlebowska »

  Prowadzimy szkolenia NLP otwarte oraz dla firm. Podstawowy zakres treningów: rozwój osobisty, zarządzanie emocjami, perswazja, wywieranie wpływu, hipnoza, odchudzanie z NLP.

  Data dodania: 26 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Depresja - choroba XXI wieku »

  Smutek niemożliwy do opanowania, wszechotaczające poczucie beznadziejności i myśli samobójcze - to jedne z objawów choroby afektywnej: depresji. Depresja jest najpoważniejszym zaburzeniem psychicznym współczesnej cywilizacji, na stronie kompendium informacji na jej temat.

  Data dodania: 25 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Koterski »

  Mikołaj Koterski - specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych sesji rozwojowych. Prowadzi również warsztaty rozwoju kompetencji. Główne obszary jego pracy to rozwój osobisty, poprawa skuteczności i wyników pracy, radzenie sobie ze zmianą, wzmacnianie pewności siebie, kontrolowanie emocji i pokonywanie stresu.

  Data dodania: 06 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • gabinet psychologiczny warszawa »

  gabinet psychologiczny oferuje terapię, pomoc psychologiczną, psychoterapię dla wszystkich, którzy poszukują wsparcia w trudnych sytuacjach.terapia odbywa się w przyjaznej i życzliwej atmosferze. zapraszam osoby, które aktualnie przeżywają różne trudności oraz te, które chcą pracować nad swoim rozwojem, lepiej zrozumieć siebie i innych.

  Data dodania: 15 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Psychoterapeutów Racławicka 42 »

  Od wielu lat zajmujemy się pomocą psychologiczną. Prowadzimy terapię indywidualną i grupową dorosłych, młodzieży i dzieci. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej określonymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w oparciu o najnowszą wiedzę psychoanalityczną i nasze doświadczenie w psychoterapii.

  Data dodania: 26 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Diagnozy i Terapii Psychologicznej »

  Profesjonalny gabinet psychoterapeutyczny. Skuteczna pomoc psychologiczna. Certyfikowany terapeuta. Terapia indywidualna, par i małżeństw. Rehabilitacja neuropsychologiczna i psychoprofilaktyka kliniczna.Powodem zgłoszenia się po pomoc często są trudności związane z aktualną sytuacją życiową, jak i bagaż wcześniejszych doświadczeń, z którymi trudno sobie radzić. Wyznajemy regułę że: … każdy z nas rozwija się przez całe życie, każdy ma prawo nie wiedzieć, nie umieć, nie tyle ważne jest co nas w życiu spotyka, ile to co staramy się z tym zrobić.Warto nieraz skorzystać z rozmowy z drugą osobą – neutralną i bezstronną, która dzięki wiedzy i umiejętnościom pomoże zrozumieć niejasną sytuację, trudną relację, doświadczenia i przeżywane uczucia.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »