REKLAMA / ADSENSE

Gabinet psychologiczny (Warszawa-Ursynów), psycholog Tomasz Zaręba

Psycholog Tomasz Zaręba - wsparcie psychologiczne i konsultacje dotyczące m.in.: stresu, nerwic, depresji, eksperymentów z narkotykami, problemów wychowawczych i małżeńskich. Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów indywidualnych i międzyludzkich.

Szczegóły strony www.psycholog-warszawa.u2.pl:

Podlinkuj stronę www.psycholog-warszawa.u2.pl:

Gabinet psychologiczny (Warszawa-Ursynów), psycholog Tomasz Zaręba

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polskie Towarzystwo ADHD »

  Oficjalna strona Polskiego Towarzystwa ADHD. Informacje o ADHD, wsparcie osób z ADHD i ich rodzin, objawy, diagnoza, terapia. Kampania Społeczna "ADHD - Świat to za mało!". Prowadzimy szkolenia o ADHD, konsultacje, grupy terapeutyczne i grupy wsparcia. Organizujemy konferencje o ADHD. Fundusz na Rzecz Wspierania Diagnostyki i Terapii ADHD w Polsce.

  Data dodania: 14 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • ADHD Forum »

  Forum o ADHD. Porady, opinie, wymiana doświadczeń. Informacje o najnowszych wydarzeniach związanych z ADHD, terapiach, szkoleniach, konferencjach. Dzieci z ADHD i dorośli z ADHD. Coś dla rodziców, nauczycieli, psychologów, pedagogów i wszystkich zainteresowanych ADHD.

  Data dodania: 04 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • ADHD »

  Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna, ADHD i dysleksja u dzieci i młodzieży. EEG - Biofeedback, terapia indywidualna i grupowa.

  Data dodania: 05 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Strona gabinetu psychologicznego »

  Gabinet prowadzony jest przez psychologa (M.Korycińska) i pedagoga (E.Żemojcin). W ramach swojej działalności proponujemy: specjalistyczne badania psychologiczne i pedagogiczne wraz z opinią, terapię psychologiczną i pedagogiczną, porady dla rodziców i nauczycieli, szkolenie rad pedagogicznych. Szczególnie specjalizujemy się w zakresie: badania poziomu inteligencji, diagnozy i terapii trudności z pamięcią i koncentracją, ADHD, FAS, ćwiczeń pedagogicznych dostosowanych do zdiagnozowanych trudności, doskonaleniu umiejętności szkolnych. Prowadzimy grupy dla dzieci nadpobudliwych.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs »

  Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs. Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, jedzenia, depresji, bezsenności, pomoc w kryzysach życiowych, diagnoza psychologiczna.

  Data dodania: 29 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Koszalin - Pracownia Psychologiczna Relacja »

  Psycholog Koszalin - Pracownia Psychologiczna RELACJA w Koszalinie. Profesjonalna pomoc psychologa w województwie zachodniopomorskim dla dorosłych, młodzieży, dzieci oraz rodzin.

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Studio Pomocy Psychologicznej Pomost »

  Profesjinalne porady psychologiczne. Tanio. rzetelnie, w każdej chwili.

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Refleksologia twarzy, masaż hawajski, PeLoHa »

  Warszawa - Ursynów. Masaż hawajski (lomi lomi nui, kahi loa), PeLoHa oraz refleksoryczny masaż twarzy. Refleksologia twarzy jest polecana zwłaszcza w terapii: schorzeń neurologicznych, autyzmu, ADHD, stanów depresyjnych, lękowych i bezsenności. Przynosi głęboki relaks i wygładza zmarszczki. Ma działanie liftingujące. Przywraca naturalną barwę i witalność skóry. Wskazany jest przed zabiegami estetycznymi.

  Data dodania: 15 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening »

  eeg biofeedback Kraków - centrum terapii neurotrening. Leczenie dysfunkcji neurologicznych i zaburzeń. Terapia dla dzieci i dorosłych. Treningi usprawniające prace mózgu, także w firmach i klubach sportowych. Oferujemy dojazd do pacjentów na terenie Krakowa.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej "Integra" »

  Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej Integra to miejsce, gdzie można przeprowadzić badanie psychologiczne dziecka, pod kątem trudności szkolnych, ze szczególnym uwzględnieniem diagnozy oraz terapii Metodą Integracji Sensorycznej.Głównym założeniem mojej pracy jest wszechstronne i aktywne wspieranie rozwoju dziecka, bez względu na rodzaj trudności czy zaburzeń rozwojowych. Cel ten osiągany jest poprzez odpowiednie kwalifikacje oraz starannie i profesjonalnie wyposażony gabinet terapii.

  Data dodania: 20 03 2009 · szczegóły wpisu »