REKLAMA / ADSENSE

Doradztwo Psychologiczno-Pedagogiczne

Jesteśmy prężnie rozwijającą się na rynku warszawskim placówką, świadczącą pełen zakres konsultacji związanych z diagnozą i pomocą psychologiczno–pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz zespół tworzy grono specjalistów z wieloletnim stażem pracy, takich jak m.in. psychologowie, terapeuci, reedukatorzy i logopedzi. Świadczymy nasze usługi na wysokim i profesjonalnym poziomie, jednocześnie atrakcyjnym i dostępnym finansowo praktycznie dla każdego. Pracujemy z każdą grupą wiekową, w tym w szczególności z dziećmi i młodzieżą. Zespół specjalistów zajmuje się m.in. takimi problemami wieku wczesnoszkolnego i szkolnego, jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia, świadcząc szeroki zakres zajęć reedukacyjnych, prowadzonych nowoczesnymi metodami. Udzielamy także pomocy psychologicznej dzieciom z nadpobudliwością, wspierając również ich rodziny.

Szczegóły strony www.dpp.warszawa.pl:

Podlinkuj stronę www.dpp.warszawa.pl:

Doradztwo Psychologiczno-Pedagogiczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog, Testy Psychologiczne, Rekrutacja, Doradztwo Personalne, NLP »

  Laboratorium Testów Psychologicznych PsycheLab jest prywatną placówką świadczącą usługi w zakresie szeroko rozumianej psychologii pracy.Placówka została wpisana pod numer 31/05 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez wojewodę dolnośląskiego.

  Data dodania: 31 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo psychologiczne online - A.Feculak »

  Bezpłatna pomoc w rozwiązywaniu problemów osobistych i zawodowych. Doradztwo online: odkrywanie samego siebie, trening asertywności, nowa orientacja zawodowa, pokonywanie lęków, interwencja kryzysowa, problemy partnerskie, uzależnienia.

  Data dodania: 19 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Astrologia: kurs, profesjonalny horoskop »

  Zapisy na kurs astrologii dla Początkujących oraz informacje o terminach najbliższych kursów i warsztatów w Polsce. Profesjonalny horoskop z nagraniem na taśmę w czasie osobistego spotkania.

  Data dodania: 10 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Depresja Warszawa »

  Depresja.net.pl to strona zbierająca informację na temat choroby afektywnej - depresji. Dowiesz się z niej co to jest depresja endogenna, czym depresja kliniczna różni się od dystymii i jakie są objawy depresji poporodowej.

  Data dodania: 03 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, psychiatra - NZOZ KONWALIOWA »

  Depresja, smutek, zniechęcenie, ale także problemy w małżeństwie, kłopoty w wychowywaniu dzieci, problemy w pracy to obszary, które są polem działania wykwalifikowanego psychologa lub psychoterapeuty. W NZOZ Konwaliowa (Warszawa) skorzystasz z usług psychologów, psychiatry oraz lekarzy dziecięcych: neurolog dziecięcy, logopeda.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Warszawa »

  Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej - Monika Ziemba. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, psychoterapeuta, Członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Warszawa.

  Data dodania: 17 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Depresja : pytania i odpowiedzi »

  Depresja - jednobiegunowa choroba afektywna. Pytania i odpowiedzi na temat choroby, psychologiczne modele depresji, skala Becka oraz poezja i opowiadanie o depresji.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Buzun Edward Pracownia Psychologiczna »

  Psychoterapia indywidualna i grupowa dorosłych w Warszawie. Leczenie i pomoc w depresji, nerwicy, stres, lęk, bulimia i innych problemów. Zgłoś się do doświadczonego psychologa. Dbając o standardy podejmuję szkolenia i regularną superwizję. Pracuję prowadząc psychoterapię od ponad 10 lat.

  Data dodania: 20 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Almanach Polskiej Psychoterapii »

  Polska Psychoterapia to próba systematycznej prezentacji podmiotów świadczących usługi i pomoc psychoterapeutyczną. Szczególna uwaga poświęcona została łatwości przeglądania i przejrzystej strukturze treści, oraz jej wysokiej jakości merytorycznej, o którą dba zespół serwisu.

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Lublin »

  Oferuję pomoc w problemach emocjonalnych, lękach, nerwicy, depresji oraz wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Psychoterapia wpływa na poprawę jakości życia i stwarza możliwość jego zmiany. Powrotem do siebie, do porzuconych i zapomnianych obszarów osobowości. Jeśli odczuwasz: lęk, poczucie beznadziei, pustki, ciągłe zmęczenie, problemy ze snem, problemy w pracy, problemy w relacjach rodzinnych, brak bliskich relacji, jeśli w twojej rodzinie obecny jest problem uzależnienia i jesteś osobą współuzależnioną - zapraszam do gabinetu.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »