REKLAMA / ADSENSE

Psychoterapia Szczecin

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów pracujących metodą Gestalt. Zapewniamy profesjonalną terapię i pomoc psychologiczną. Jeżeli żyjesz w dużym stresie, uczuciu ciągłego zmęczenia i napięcia nerwowego przyjdź na konsultację do naszego gabinetu.

Szczegóły strony www.gestalt.szczecin.pl:

Podlinkuj stronę www.gestalt.szczecin.pl:

Psychoterapia Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polskie Towarzystwo ADHD »

  Oficjalna strona Polskiego Towarzystwa ADHD. Informacje o ADHD, wsparcie osób z ADHD i ich rodzin, objawy, diagnoza, terapia. Kampania Społeczna "ADHD - Świat to za mało!". Prowadzimy szkolenia o ADHD, konsultacje, grupy terapeutyczne i grupy wsparcia. Organizujemy konferencje o ADHD. Fundusz na Rzecz Wspierania Diagnostyki i Terapii ADHD w Polsce.

  Data dodania: 14 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • ADHD Forum »

  Forum o ADHD. Porady, opinie, wymiana doświadczeń. Informacje o najnowszych wydarzeniach związanych z ADHD, terapiach, szkoleniach, konferencjach. Dzieci z ADHD i dorośli z ADHD. Coś dla rodziców, nauczycieli, psychologów, pedagogów i wszystkich zainteresowanych ADHD.

  Data dodania: 04 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny (Warszawa-Ursynów), psycholog Tomasz Zaręba »

  Psycholog Tomasz Zaręba - wsparcie psychologiczne i konsultacje dotyczące m.in.: stresu, nerwic, depresji, eksperymentów z narkotykami, problemów wychowawczych i małżeńskich. Pomoc w rozwiązywaniu konfliktów indywidualnych i międzyludzkich.

  Data dodania: 17 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs »

  Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs. Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, jedzenia, depresji, bezsenności, pomoc w kryzysach życiowych, diagnoza psychologiczna.

  Data dodania: 29 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszam młodzież i osoby dorosłe, które - znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej lub zawodowej - cierpią z powodu smutku, lęku i przygnębienia - nie radzą sobie z napotykanymi trudnościami (w pracy, w szkole)- przeżywają konflikty i kryzysy w relacjach z innymi (z rodzicami, z rówieśnikami, w związku partnerskim) - dla których świat stał się niezrozumiały i pozbawiony sensu, a życie nie warte podejmowania wysiłku - a także te osoby, które chciałyby lepiej poznać siebie, swoje odczucia i potrzeby. O F E R U J Ę · pomoc psychologiczną · psychoterapię indywidualną · terapię par/małżeńską/rodzin · interwencje kryzysowe.

  Data dodania: 03 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Koszalin - Pracownia Psychologiczna Relacja »

  Psycholog Koszalin - Pracownia Psychologiczna RELACJA w Koszalinie. Profesjonalna pomoc psychologa w województwie zachodniopomorskim dla dorosłych, młodzieży, dzieci oraz rodzin.

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Studio Pomocy Psychologicznej Pomost »

  Profesjinalne porady psychologiczne. Tanio. rzetelnie, w każdej chwili.

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Refleksologia twarzy, masaż hawajski, PeLoHa »

  Warszawa - Ursynów. Masaż hawajski (lomi lomi nui, kahi loa), PeLoHa oraz refleksoryczny masaż twarzy. Refleksologia twarzy jest polecana zwłaszcza w terapii: schorzeń neurologicznych, autyzmu, ADHD, stanów depresyjnych, lękowych i bezsenności. Przynosi głęboki relaks i wygładza zmarszczki. Ma działanie liftingujące. Przywraca naturalną barwę i witalność skóry. Wskazany jest przed zabiegami estetycznymi.

  Data dodania: 15 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening »

  eeg biofeedback Kraków - centrum terapii neurotrening. Leczenie dysfunkcji neurologicznych i zaburzeń. Terapia dla dzieci i dorosłych. Treningi usprawniające prace mózgu, także w firmach i klubach sportowych. Oferujemy dojazd do pacjentów na terenie Krakowa.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej "Integra" »

  Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej Integra to miejsce, gdzie można przeprowadzić badanie psychologiczne dziecka, pod kątem trudności szkolnych, ze szczególnym uwzględnieniem diagnozy oraz terapii Metodą Integracji Sensorycznej.Głównym założeniem mojej pracy jest wszechstronne i aktywne wspieranie rozwoju dziecka, bez względu na rodzaj trudności czy zaburzeń rozwojowych. Cel ten osiągany jest poprzez odpowiednie kwalifikacje oraz starannie i profesjonalnie wyposażony gabinet terapii.

  Data dodania: 20 03 2009 · szczegóły wpisu »