REKLAMA / ADSENSE

"Gestalt" - Psychoterapia - Katowice - Joanna Nowak Szewczyk

Gabinet Psychoterapii Gestalt w Katowicach. Psychoterapia indywidualna i grupowa.Jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par, treningi rozwoju osobistego oraz konsultacje.

Szczegóły strony www.terapia-katowice.pl:

Podlinkuj stronę www.terapia-katowice.pl:

"Gestalt" - Psychoterapia - Katowice - Joanna Nowak Szewczyk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Teresa Sawicka - Poradnictwo psychologiczne »

  Pomagam ludziom ocenić i zmodyfikować swoje zachowania, zamknąć drzwi przeszłości, otworzyć się na nowe zmiany w życiu. W swojej pracy kieruję się bardziej intuicją aniżeli zbiorem uzasadnionych teoretycznie reguł. Każdego traktuję wyjątkowo i indywidualnie, ponieważ każdy jest inny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

  Data dodania: 14 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Usługi psychologiczne, językowe, testy »

  Psychologiczne usługi w Warszawie. Usługi językowe, testy psychologiczne, tłumaczenia Warszawa. Tłumaczenia przysięgłe, angielski dla psychologów, pomoc psychologiczna.

  Data dodania: 14 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Walewski, psychoterapeuta »

  strona zawiera informacje o Pawle Walewskim, psychoterapeucie pracującym w Ośrodku Terapii Psychoanalitycznej w Warszawie

  Data dodania: 03 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • NLP Hipnoza NeuroTransgresja »

  Szkolenia, warsztaty, coaching bibliografia. Grzegorz Halkiew certyfikowany Trener ST NLP Polska Hipnoza NeuroTransgresja Bioterapia.

  Data dodania: 11 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Strona o nadziei »

  Strona dla tych, którzy myślą, że ich życie już nigdy nie zmieni się na lepsze.

  Data dodania: 22 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz Psychiatra Danuta Byczyńska. Gabinet w Bydgoszczy »

  Porady, konsultacje oraz leczenie zaburzeń psychicznych. Możliwe wizyty domowe.

  Data dodania: 25 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Mikołaj Koterski »

  Mikołaj Koterski - specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych sesji rozwojowych. Prowadzi również warsztaty rozwoju kompetencji. Główne obszary jego pracy to rozwój osobisty, poprawa skuteczności i wyników pracy, radzenie sobie ze zmianą, wzmacnianie pewności siebie, kontrolowanie emocji i pokonywanie stresu.

  Data dodania: 06 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Depresja : pytania i odpowiedzi »

  Depresja - jednobiegunowa choroba afektywna. Pytania i odpowiedzi na temat choroby, psychologiczne modele depresji, skala Becka oraz poezja i opowiadanie o depresji.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Inside - Psychoterapia Wrocław, Psycholog Wrocław, Psychoterapia par Wrocław »

  Inside to zespół osób, które w sposób profesjonalny pomagają w rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Zajmujemy się również terapią nerwic, depresji i zaburzeń seksualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie psychoterapii, psychologii, pedagogiki i psychiatrii.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Diagnozy i Terapii Psychologicznej »

  Profesjonalny gabinet psychoterapeutyczny. Skuteczna pomoc psychologiczna. Certyfikowany terapeuta. Terapia indywidualna, par i małżeństw. Rehabilitacja neuropsychologiczna i psychoprofilaktyka kliniczna.Powodem zgłoszenia się po pomoc często są trudności związane z aktualną sytuacją życiową, jak i bagaż wcześniejszych doświadczeń, z którymi trudno sobie radzić. Wyznajemy regułę że: … każdy z nas rozwija się przez całe życie, każdy ma prawo nie wiedzieć, nie umieć, nie tyle ważne jest co nas w życiu spotyka, ile to co staramy się z tym zrobić.Warto nieraz skorzystać z rozmowy z drugą osobą – neutralną i bezstronną, która dzięki wiedzy i umiejętnościom pomoże zrozumieć niejasną sytuację, trudną relację, doświadczenia i przeżywane uczucia.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »