REKLAMA / ADSENSE

DIADA Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny

Małgorzata Wudarczyk oraz Małgorzata Gontarek zapraszają do Diady. Czekamy na Państwa w Warszawie na Żoliborzu przy Placu Wilsona. Proponujemy pomoc psychologiczną dla dorosłych i dla dzieci, badania, treningi i warsztaty psychologiczne. Oferujemy psychoterapię indywidualną oraz małzeńską. Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Szczegóły strony www.diada.pl:

Podlinkuj stronę www.diada.pl:

DIADA Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia. Certyfikowani psychoterapeuci »

  Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej. Od 1992 r. Nerwica, depresja, stres, problemy rodzin. Psychoterapia integratywna, metoda Hellingera, hipnoza. Pomoc indywidualna, małżeńska, grupowa-osoby z Polski i Europy. Patronat European Association for Psychotherapy. Szkolenie certyfikacyjne

  Data dodania: 02 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo psychologiczne online - A.Feculak »

  Bezpłatna pomoc w rozwiązywaniu problemów osobistych i zawodowych. Doradztwo online: odkrywanie samego siebie, trening asertywności, nowa orientacja zawodowa, pokonywanie lęków, interwencja kryzysowa, problemy partnerskie, uzależnienia.

  Data dodania: 19 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii TREDO : Psycholog, psychoterapia, Warszawa »

  Twółj psycholog w Warszawie. W Centrum Psychoterapii Tredo pomagamy docierać do źródeł cierpienia, odkrywać jego mechanizmy, szukać, rozwiązywać i wdrażać je w życie.

  Data dodania: 25 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • osierocony rodzic »

  Strona dla szcześliwych rodziców i tych po stracie...

  Data dodania: 13 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Emocja »

  Emocja to gabinet, do którego zapraszam dzieci, młodzież i ich rodziców. Porady, konsultacje, testy zdolności i umiejętności.

  Data dodania: 31 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, psychiatra - NZOZ KONWALIOWA »

  Depresja, smutek, zniechęcenie, ale także problemy w małżeństwie, kłopoty w wychowywaniu dzieci, problemy w pracy to obszary, które są polem działania wykwalifikowanego psychologa lub psychoterapeuty. W NZOZ Konwaliowa (Warszawa) skorzystasz z usług psychologów, psychiatry oraz lekarzy dziecięcych: neurolog dziecięcy, logopeda.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Avita - Ośrodek Psychologiczny »

  Jesteśmy ośrodkiem skupiającym psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i seksuologów. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cierpią z powodu: depresji, nerwicy, uzależnień, lęku, fobii, natręctw. Mamy program leczenia uzależnień, w tym alkoholizmu i narkomanii. Udzielamy wsparcia w związku z przemocą i agresją. Prowadzimy terapię rodzin i ustawienia systemowe.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Psychoterapeutów Racławicka 42 »

  Od wielu lat zajmujemy się pomocą psychologiczną. Prowadzimy terapię indywidualną i grupową dorosłych, młodzieży i dzieci. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej określonymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracujemy w oparciu o najnowszą wiedzę psychoanalityczną i nasze doświadczenie w psychoterapii.

  Data dodania: 26 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychoterapii i Profilaktyki Zdrowia Calm Mind »

  Centrum Psychoterapii i Profilaktyki Zdrowia Calm Mind, oferuje usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne (lęk, depresja, fobie, zaburzenia odżywiania, wypalenie zawodowe, trudności w pracy). W tym terapią uzależnień (leki, alkohol, hazard, internet). Zajmujemy się również terapią par i małżeństw. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nowoczesne metody leczenie i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia - Monika Stasiak-Wójt »

  Psycholog psychoterapeuta Monika Stasiak-Wójt (Gdynia). Terapia indywidualna, par i rodzin prowadzona metodą poznawczo-behawioralną. Terapia Poznawczo Behawioralna jest praktycznym podejściem psychoterapeutycznym, u podstaw którego leży założenie o ścisłym związku między sposobem myślenia, emocjami, a zachowaniem. Terapia pomaga w następujących problemach: zespół lęku napadowego, fobie (na przykład agorafobia, fobia społeczna), zaburzenia odżywiania się (zwłaszcza bulimia), zaburzenia depresyjne, nerwica natręctw, kryzysy par, kryzys z powodu straty, zaburzenia psychosomatyczne (na przykład hipochondria), kontrola złości, zespół stresu pourazowego i inne.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »