REKLAMA / ADSENSE

eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening

eeg biofeedback Kraków - centrum terapii neurotrening. Leczenie dysfunkcji neurologicznych i zaburzeń. Terapia dla dzieci i dorosłych. Treningi usprawniające prace mózgu, także w firmach i klubach sportowych. Oferujemy dojazd do pacjentów na terenie Krakowa.

Szczegóły strony www.neurotrening.pl:

Podlinkuj stronę www.neurotrening.pl:

eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo Psychologiczno-Pedagogiczne »

  Jesteśmy prężnie rozwijającą się na rynku warszawskim placówką, świadczącą pełen zakres konsultacji związanych z diagnozą i pomocą psychologiczno–pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz zespół tworzy grono specjalistów z wieloletnim stażem pracy, takich jak m.in. psychologowie, terapeuci, reedukatorzy i logopedzi. Świadczymy nasze usługi na wysokim i profesjonalnym poziomie, jednocześnie atrakcyjnym i dostępnym finansowo praktycznie dla każdego. Pracujemy z każdą grupą wiekową, w tym w szczególności z dziećmi i młodzieżą. Zespół specjalistów zajmuje się m.in. takimi problemami wieku wczesnoszkolnego i szkolnego, jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia, świadcząc szeroki zakres zajęć reedukacyjnych, prowadzonych nowoczesnymi metodami. Udzielamy także pomocy psychologicznej dzieciom z nadpobudliwością, wspierając również ich rodziny.

  Data dodania: 13 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • ADHD »

  Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna, ADHD i dysleksja u dzieci i młodzieży. EEG - Biofeedback, terapia indywidualna i grupowa.

  Data dodania: 05 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Strona gabinetu psychologicznego »

  Gabinet prowadzony jest przez psychologa (M.Korycińska) i pedagoga (E.Żemojcin). W ramach swojej działalności proponujemy: specjalistyczne badania psychologiczne i pedagogiczne wraz z opinią, terapię psychologiczną i pedagogiczną, porady dla rodziców i nauczycieli, szkolenie rad pedagogicznych. Szczególnie specjalizujemy się w zakresie: badania poziomu inteligencji, diagnozy i terapii trudności z pamięcią i koncentracją, ADHD, FAS, ćwiczeń pedagogicznych dostosowanych do zdiagnozowanych trudności, doskonaleniu umiejętności szkolnych. Prowadzimy grupy dla dzieci nadpobudliwych.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs »

  Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs. Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, jedzenia, depresji, bezsenności, pomoc w kryzysach życiowych, diagnoza psychologiczna.

  Data dodania: 29 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Wspomagania Rozwoju "HELP" »

  Jeśli troszczysz się o rozwój swojego dziecka, widzisz pewne niepokojące sygnały, lecz nie umiesz ich nazwać, nie daj uśpić swojej czujności stwierdzeniem „on z tego wyrośnie”. Tracisz w ten sposób cenny czas! Szukaj pomocy u specjalistów, to szansa dla Ciebie i Twojego dziecka. Im szybciej zareagujesz, tym większe szanse na pełny i harmonijny rozwój ma Twoje dziecko.

  Data dodania: 16 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszam młodzież i osoby dorosłe, które - znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej lub zawodowej - cierpią z powodu smutku, lęku i przygnębienia - nie radzą sobie z napotykanymi trudnościami (w pracy, w szkole)- przeżywają konflikty i kryzysy w relacjach z innymi (z rodzicami, z rówieśnikami, w związku partnerskim) - dla których świat stał się niezrozumiały i pozbawiony sensu, a życie nie warte podejmowania wysiłku - a także te osoby, które chciałyby lepiej poznać siebie, swoje odczucia i potrzeby. O F E R U J Ę · pomoc psychologiczną · psychoterapię indywidualną · terapię par/małżeńską/rodzin · interwencje kryzysowe.

  Data dodania: 03 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Koszalin - Pracownia Psychologiczna Relacja »

  Psycholog Koszalin - Pracownia Psychologiczna RELACJA w Koszalinie. Profesjonalna pomoc psychologa w województwie zachodniopomorskim dla dorosłych, młodzieży, dzieci oraz rodzin.

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Studio Pomocy Psychologicznej Pomost »

  Profesjinalne porady psychologiczne. Tanio. rzetelnie, w każdej chwili.

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • "Gestalt" - Psychoterapia - Katowice - Joanna Nowak Szewczyk »

  Gabinet Psychoterapii Gestalt w Katowicach. Psychoterapia indywidualna i grupowa.Jestem Certyfikowanym Psychoterapeutą Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię par, treningi rozwoju osobistego oraz konsultacje.

  Data dodania: 15 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej "Integra" »

  Psychologiczny Gabinet Terapii Rozwojowej Integra to miejsce, gdzie można przeprowadzić badanie psychologiczne dziecka, pod kątem trudności szkolnych, ze szczególnym uwzględnieniem diagnozy oraz terapii Metodą Integracji Sensorycznej.Głównym założeniem mojej pracy jest wszechstronne i aktywne wspieranie rozwoju dziecka, bez względu na rodzaj trudności czy zaburzeń rozwojowych. Cel ten osiągany jest poprzez odpowiednie kwalifikacje oraz starannie i profesjonalnie wyposażony gabinet terapii.

  Data dodania: 20 03 2009 · szczegóły wpisu »