REKLAMA / ADSENSE

RUMPEL-Wakacje nad morzem

Wakacje w Ustroniu Morskim. Poczuj smak ekstremalnych przeżyć... Sporty wodne to coś dla Ciebie, odpocznij w cichej spokojnej miejscowości, Ustronie Morskie to najlepsze miejsce na Twoje wakacje!!!

Szczegóły strony www.rumpel.za.pl:

Podlinkuj stronę www.rumpel.za.pl:

RUMPEL-Wakacje nad morzem

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nurkowanie z CN Nowa AMA »

  Nasze centrum nurkowe organizuje kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych oraz nurkowe wyprawy turystyczne w Polsce i na całym świecie. Prowadzimy własny sklep nurkowy, serwis i wypożyczalnię sprzętu do nurkowania. Na stronie zamieszczamy również ciekawostki, porady i artykuły o nurkowaniu.

  Data dodania: 01 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe »

  Oficjalna strona Łódzkiego Sportowego Towarzystwa Waterpolowego.

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Spadochrony holowane - parasailing »

  Pierwsza polska strona o parasailingu. Profesjonalne informacje dotyczące: spadochronów holowanych za motorówką, skuterem wodnym i pojazdem (także ATV-quadem); wyciągarek, szkoleń, napraw sprzętu latającego i pływającego.

  Data dodania: 19 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nautical Issues »

  Nawigacja morska on-line, astronawigacja praktyczna, podstawy astronomii, system IALA, światła statków morskich, charakterystyki świateł nawigacyjnych, skala Beauforta, wspomnienia z rejsów, zdjęcia i tapety z tematyką żeglarską.

  Data dodania: 25 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Zdrowia - dr Lech Powolny »

  Szkoła narciarska, windsurfingu, snowboardu i kite dr Lecha Powolnego. Ekstremalnie udane szkolenia, obozy tygodniowe, lekcje z instruktorem, nauka i doskonalenie, kursy instruktora narciarstwa windsurfingu i snowboardu oraz pomocnika instruktora. Licencje PZN, SITN, PZS, PSW, MENiS

  Data dodania: 16 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Forum nurkowe LCN Moana »

  Forum nurkowe Lubelskiego Centrum Nurkowego Moana. Szukasz partnera do nurkowania? Tutaj go znajdziesz! Jeżeli nurkujesz na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim powinieneś zajrzeć na forum nurkowe LCN Moana. Będziesz mógł także wstawić swój sprzęt nurkowy w komis lub zakupić od innego nurkującego. Służymy pełną poradą w doborze sprzętu nurkowego.

  Data dodania: 30 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nurkowe Scuba Extreme »

  Centrum Nurkowe SCUBA EXTREME. Kursy i szkolenia nurkowe na wszystkie stopnie SSI. Sprzedaż i serwis sprzętu nurkowego i pływackiego. Wypożyczalnia sprzętu nurkowego. Organizacja wyjazdów nurkowych oraz imprez integracyjnych. Baza nurkowa nad Jeziorem Białym (włodawskim). Ładowanie butli powietrzem.

  Data dodania: 23 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie »

  Nurkowanie w Egipcie - Hurghada Kursy nurkowania PADI prowadzone przez Polskich instruktorow. Zapraszamy na nurkowanie w Hurghadzie.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • AMP - Baseny »

  Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się usługami w zakresie montażu, serwisu zewnętrznych jak i wewnętrznych basenów publicznych i prywatnych. Działamy na rynku od 2006 roku a już swoją działalnością obejmujemy większą część województwa dolnośląskiego.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Europool - Producent basenów kąpielowych »

  Europool to firma zajmująca się wykonawstwem, sprzedażą, transportem i montażem basenów kąpielowych i zadaszeń basenowych. Jako jedyna firma w Polsce oferujemy Państwu transport naszych wyrobów, montaż i kompleksową zabudowę basenów „pod klucz”. Celem naszej firmy jest pełna i szybka obsługa klienta. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko polskim, ale również zagranicznym.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »