REKLAMA / ADSENSE

Żeglarstwo - Portal Żeglarski, Giełda Żeglarska, ogłoszenia żeglarskie, jachty, serwis żeglarski

Żeglarstwo.pl to portal żeglarski, w którym znajdziesz informacje dotyczące żeglarstwa oraz najnowsze wiadomości z żeglarskiego świata. Zapraszamy na naszą Giełdę Żeglarską pełną aktualnych ogłoszeń. U nas ogłoszenie możesz dodać bezpłatnie. Zapraszamy wszystkich pasjonatów żeglarstwa

Szczegóły strony www.zeglarstwo.pl:

Podlinkuj stronę www.zeglarstwo.pl:

Żeglarstwo - Portal Żeglarski, Giełda Żeglarska, ogłoszenia żeglarskie, jachty, serwis żeglarski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • szkoła windsurfigu u Krynicy Morskiej »

  Szkoła windsurfingu Wind Sport w Krynicy Morskiej Szkolenia na każdym poziomie zaawansowania Kursy grupowe: 7 dniowe - 4 godziny dziennie zajęć na wodzie Grupy 3-6 osobowe początkujący i zaawansowani. Wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego.Przechowalnia sprzętu.

  Data dodania: 31 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów na Mazurach »

  Czarter jachtów na Mazurach. Czarter jachtów Tango 780 S i VIVA 700. Czartery jachtów zadbanych. Mazury Giżycko - Port Piękna Góra - Wynajem jachtu last minute.

  Data dodania: 06 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Forum Żeglarskie »

  Forum Żeglarskie Bezan - dołącz do grona miłośników żeglarstwa i rozmawiaj o tym co jest naszą pasją. Wspólnie rozwiązujemy problemy, organizujemy imprezy, kursy, doradzamy. Zapraszamy do rejestracji nowych żeglarzy na forum.

  Data dodania: 17 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Polskie drogi wodne - mapy kanałów - szlaki wodne - żegluga śródlądowa »

  Żegluga śródlądowa w Polsce i Europie - strona opisuje polskie i europejskie szlaki wodne, udostępnia mapy i zdjęcia dróg wodnych. Ma ułatwić wymianę, publikację i udostępnianie informacji, zbieranie artykułów o śródlądowych drogach wodnych. Jedyna strona w polskim internecie udostępniająca darmowe mapy dróg wodnych.

  Data dodania: 05 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów na Mazurach »

  Mazury - tani czarter jachtów. Rejsy ze sternikiem po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Wynajmujemy jachty: Corvette 650, Tango 780 i Sasanka 660.

  Data dodania: 16 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Obozy żeglarskie na Mazurach i imprezy integracyjne - Maringo »

  Mazury: obozy żeglarskie szkoleniowe dla dorosłych. Obozy żeglarskie wędrowne i stacjonarne dla dzieci i młodzieży. Rejsy turystyczne po Mazurach. Imprezy integracyjne dla firm pod żaglami. Kursy instruktorskie PZŻ i motorowodne.

  Data dodania: 19 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dla młodzieży »

  Biuro żeglarskie - Błękitny Piotruś - rejsy, obozy młodzieżowe, imprezy żeglarskie, kursy, szkolenia żeglarskie, Żeglarz jachtowy, czarter jachtów, patent żeglarza, wypoczynek dla młodzieży. Zapraszamy na rejsy w chorwacji i mazurach., zagraniczne rejsy morskie.

  Data dodania: 21 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wypoczynek pod żaglami »

  Specjalizujemy się w organizowaniu aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży na wodzie już od połowy lat 80 ubiegłego wieku. Współpracowaliśmy m.in. z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, drużynami harcerskimi z Bydgoszczy, Pomorskim Okręgiem Wojskowym oraz wieloma biurami turystycznymi.

  Data dodania: 06 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Żaglownia Gdańsk »

  Strong Sails żaglownia Szycie żagli turystycznych i regatowych na każdy typ jachtu. W naszej ofercie nanoszenie grafiki na żaglach.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Znamirowice - Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego i Rekreacji Wodnej »

  Ośrodek szkolenia żeglarskiego i rekreacji wodnej oferujący czarter jachtów, wypożyczalnia jachtów, żagle, sporty wodne, kursy żeglarskie, kurs żeglarski, remont łodzi, remonty łodzi, naprawa łodzi

  Data dodania: 08 04 2008 · szczegóły wpisu »