REKLAMA / ADSENSE

Czarter jachtów, kursy, rejsy i szkolenia żeglarskie

Organizujemy rejsy, kursy i szkolenia żeglarskie. Oferujemy również czarter jachtów, a także zabezpieczenie imprez integracyjnych pod żaglami.

Szczegóły strony www.zeglujmy.com:

Podlinkuj stronę www.zeglujmy.com:

Czarter jachtów, kursy, rejsy i szkolenia żeglarskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Piraci, bukanierzy i korsarze »

  Miejsce gdzie bezpieczną przystań znaleźli piraci "Złotej Ery" Tu posmakujecie pirackiego życia, poznacie pirackie historie i dokonania.

  Data dodania: 02 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Patent ISSA - szkolenia żeglarskie »

  Oferta szkoleń żeglarskich w tym na popularny patent ISSA.

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy morskie niekomercyjne stażowo-szkoleniowe »

  Najtańsze rejsy morskie klubowe. Dalekie wyprawy morskie. Rejsy po wodach pływowych. Żeglowanie ze sternikiem. Patenty ISSA.

  Data dodania: 19 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Mapa Mazur »

  Mapa Mazur to serwis prezentujący oferty czarteru oraz opisy różnych typów jachtów. Znajdziesz tu tani czarter jachtów na Mazurach oraz oferty specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo zamieściliśmy tu różne przydatne działy: pogoda na Mazurach, porty na Mazurach, restauracje, bary i atrakcje turystyczne na Mazurach. Bardzo dokładna mapa Mazur pozwala dokładnie zlokalizować wybrany obiekt. Zaawansowana wyszukiwarka ofert: czarter jachtów na Mazurach. Naszym użytkownikom umożliwiamy skorzystanie z newslettera, który pozwala na otrzymywanie ofert last minute czarteru jachtów na Mazurach.

  Data dodania: 27 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy Morskie »

  Dynamicznie rozwijający się nowoczesny portal o żeglarstwie. Znajdziesz tutaj relacje z rejsów morskich oraz regat, najnowsze informacje ze świata żeglarstwa, mnóstwo informacji szkoleniowych. Na stronie znajduje się także słownik żeglarski. Jest tu także wciąż rozwijające się Forum Żeglarskie.

  Data dodania: 02 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wypoczynek pod żaglami »

  Specjalizujemy się w organizowaniu aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży na wodzie już od połowy lat 80 ubiegłego wieku. Współpracowaliśmy m.in. z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, drużynami harcerskimi z Bydgoszczy, Pomorskim Okręgiem Wojskowym oraz wieloma biurami turystycznymi.

  Data dodania: 06 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Żaglownia Gdańsk »

  Strong Sails żaglownia Szycie żagli turystycznych i regatowych na każdy typ jachtu. W naszej ofercie nanoszenie grafiki na żaglach.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • GAŻ - Gdyńska Akademia Żeglarstwa »

  Obozy, nauka żeglowania na katamaranach, kursy na uprawnienia żeglarskie, Optymist,

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • JachtRejs.pl- Żeglarski system ogłoszeniowy. Oferty rejsów i czarterów jachtów »

  JachtRejs.pl jest to całkowicie darmowy system ogłoszeniowym o tematyce żeglarskiej. Znajdziesz u nas rejsy morskie, rejsy mazurskie, studenckie, sylwestrowe, majówkowe oraz czartery jachtów na mazurach, w Chorwacji oraz wielu innych krajach. Dzięki nam łatwo i przyjemnie odnajdziesz najlepszą ofertę rejsu i wyruszysz w niezapomnianą przygodę żeglarską!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Żeglarski Bydgoszcz - YachtAman »

  Sklep żeglarski Bydgoszcz - Yachtaman prowadzi za pośrednictwem Internetu sprzedaż wysyłkową osprzętu żeglarskiego do jachtów, łodzi i żaglówek. Nasz sklep żeglarski działa na rynku sportów wodnych t.j. żeglarstwo, kajakarstwo, wędkarstwo i sporty motorowodne. YachtAman prowadzi sprzedaż artykułów sportowych w kategoriach:
  Osprzęt żeglarski, osprzęt jachtowy taki jak nierdzewne okucia pokładowe: knagi, półkluzy, beczki, kotwice, drabinki, szekle, snapszekle, bloczki do lin, ściągacze, pantografy, ucha cumownicze.
  Wodny sprzęt ratunkowy, czyli kamizelki ratunkowe, kamizelki asekuracyjne i kamizelki pneumatyczne do uprawiania żeglarstwa oraz kamizelki specjalne dla wędkarzy, kajakarzy i surferów.
  Systemy rolowania żagli czyli rolfoki, Sztywne sztagi z rolerem foka, rolery genakera i bomy z rolerem grota.
  Odzież żeglarska czyli profesjonalne sztormiaki równiez dla miłośników żeglarstwa morskiego w trudnych warunkach.
  Wiosła, pagaje i bosaki czyli wiosła do łodzi wiosłowych, pontonów oraz kajakowe.
  Chemia jachtowa i farby jachtowe czyli różnego rodzaju materiały szkutnicze. Nasz sklep żeglarski oferuje farby jachtowe do malowania kadłubów, pokładów z laminatu, stali i drewna. Farby przeciwporostowe, tzw antifouling również do szybkich łodzi. Oleje i lakiery do drewna oraz oleje i teaku.
  Wózki slipowe różnego typu w zależności od modelu jachtu. Sklep żeglarski YachtAman oferuje między innymi wózki do jachtów klasy Omega, Finn, Kadet, Optymist, Laser oraz wózki slipowe do łodzi wędkarskich i łódek wiosłowych. Sklep żeglarski z Bydgoszczy oferuje także wózki do przewożenia silników zaburtowych.
  Liny żeglarskie czyli fały, szoty, talie, topenanty, cumy, liny kotwiczne, itp.
  Zapraszamy do YachtAman - sklepu żeglarskiego z Bydgoszczy, dla miłośników sportów wodnych, żeglarstwa, motorowodniactwa, kajakarstwa i wędkarstwa.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »