REKLAMA / ADSENSE

Nurkowanie z CN Nowa AMA

Nasze centrum nurkowe organizuje kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych oraz nurkowe wyprawy turystyczne w Polsce i na całym świecie. Prowadzimy własny sklep nurkowy, serwis i wypożyczalnię sprzętu do nurkowania. Na stronie zamieszczamy również ciekawostki, porady i artykuły o nurkowaniu.

Szczegóły strony www.nowa-ama.pl:

Podlinkuj stronę www.nowa-ama.pl:

Nurkowanie z CN Nowa AMA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nurkowanie z Seaquest Łódź »

  Seaquest 5-gwiazdkowe centrum PADI organizuje kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych oraz nurkowe wyprawy turystyczne w Polsce i na całym świecie. Prowadzimy własny sklep nurkowy, serwis i wypożyczalnię sprzętu do nurkowania. W sklepie specjalizujemy się w fotografii podwodnej

  Data dodania: 23 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Dive Service - Lublin - szkoła nurkowa »

  Dive Service - kursy nurkowania - Lublin. Podwyższamy kwalifikacje na organizowanych przez nas kursach zapewniając kompletny sprzęt i wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską

  Data dodania: 27 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Morning Star Corporation »

  Egipt, Hurghada, Red Sea, Oferujemy wycieczki fakultatywne zwiedzanie Egiptu oraz organizację wypoczynku w Hurghadzie. Jesteśmy również pośrednikiem w handlu nieruchomościami na terenie całego Egiptu.

  Data dodania: 06 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie w Piłaknie »

  Jezioro Piłakno to wspaniałe miejsce wypoczynku zarówno nad jak i pod wodą. Jezioro pełne wspaniałych ryb i roślin, które można podziwiać korzystając z usług naszej bazy. Prowadzimy szkolenia płetwonurków CMAS, udostępniamy kompletny sprzęt nurkowy.

  Data dodania: 25 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • kaukaska - diving, pasjonaci nurkowania »

  Nasz Klub, to nieformalne stowarzyszenie, dobrze czujących się w swoim towarzystwie ludzi, do którego zawsze chętnie zapraszamy innych, odpowiedzialnych Nurów. "SAFETY FIRST" to często powtarzane przez nas słowa.

  Data dodania: 23 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wraki »

  Koralowe Morze - Polscy instruktorzy oferują szkolenia i kursy nurkowania - nurkowanie Egipt, Hurghada. Organizujemy kursy nurkowania PADI, wyprawy na wraki. Zapraszamy nad morze czerwone - Hurghada nurkowanie. Safari nurkowe, łodzie, fotografia podwodna, snorkeling, szkolenia, kursy nurkowania w Hurghadzie. Centrum nurkowe zaprasza.

  Data dodania: 01 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Underwtaer Warszawa »

  Nurkowanie: kursy nurkowania w systemie PADI dla początkujących i zaawansowanych, wyprawy nurkowe w najdalsze zakątki świata oraz sprzęt do nurkowania renomowanych firm.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • kursy nurkowe Gdynia »

  Nurkowanie z SEADEVIL - sklep nurkowy oraz centrum nurkowe Gdynia, Półwysep Helski - Jastarnia. Zapraszamy na szkolenia nurkowe, nurkowanie wrakowe. Łódź nurkowa pozwoli podziwiać Tobie wraki spoczywające na dnie morza, Szkolenia z nurkowania - zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie w Krakowie - Akademicki Klub Podwodny "Krab" »

  Akademicki Klub Podwodny Krab AGH jest jednym z największych i najstarszych akademickich klubów nurkowych w Polsce. Klub prowadzi szkolenia w systemie CMAS, organizyje wyjazdy i imprezy klubowe.

  Data dodania: 16 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie Wrocław »

  Centrum Nurkowe ExstreamInstruktor Emanuel OlszewskiPADI - MSDT 615042IANTD 7528- dla początkujących- dla zaawansowanych- dla dzieci- Kursy pierwszej pomocy- Kursy indywidualne- Kursy specjalizacyjnemożliwość prowadzenia części zajęć w miejscu zamieszkania(Trzebnica - Oleśnica - Oborniki Śląskie - Wołów - Brzeg Dolny.

  Data dodania: 02 03 2009 · szczegóły wpisu »