REKLAMA / ADSENSE

Oprogramowanie hotelowe

System hotelowy DM PLAZA to nowa jakość w dziedzinie obsługi hotelu. Dziś hotel, to nie tylko miejsca noclegowe, ale cały szereg usług dodatkowych, odpowiadających zapotrzebowaniu klientów. Chcąc sprawnie administrować takim obiektem, należy wyposażyć go w narzędzia informatyczne, którepomogą w bieżącym planowaniu rezerwacji, meldunków, rozliczaniu usług, gastronomii, czy też wymiany walut. Takie wymagania spełnia program hotelowy DM PLAZA.

Szczegóły strony www.arpsystem.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=49:

Podlinkuj stronę www.arpsystem.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30&Itemid=49:

Oprogramowanie hotelowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • POLSKA : UKRAINA [ praca ogłoszenia katalog forum ] »

  Oferty pracy dla osób ze znajomością ukraińskiego lub rosyjskiego w Polsce, na Ukraine, WNP. Oferty handlowe: kupie, sprzedam, wspolpraca pomiędzy firmami z Polski i Ukrainy, WNP. Ogłoszenia zostaną bezpłatnie przetłumaczone na język ukraiński lub rosyjski. Katalog przydatnych linków. Forum: Ukraińcy w Polsce.

  Data dodania: 10 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • O Firebird SQL i Delphi »

  Artykuły o Firebird SQL. Artykuły o Delphi. Programy, komponenty, biblioteki.

  Data dodania: 12 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Euroadres Polska. Baza firm – katalog firm. »

  Sieć Portali o tematyce biznesowej, główne źródło kontaktów biznesowych, lokalnych wiadomości oraz analiz rynku dla menadżerów i właścicieli rozwijających się przedsiębiorstw. Jako Firma polska staramy się promować produkty i usługi najwyższej jakości w kraju i za granicą. Podejmujemy działania na rzecz kształtowania pozytywnego wizerunku firm polskich poprzez wspomaganie promocyjno-reklamowe produktów i usług w dowolnym języku.

  Data dodania: 16 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • MCM Computer - Oprogramowanie dla hoteli i restauracji »

  Zajmujemy się kompleksową komputeryzacją hoteli i restauracji. Dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie do obsługi hoteli i restauracji, TV hotelową, monitoring, dostęp do internetu, zamki elektroniczne do drzwi i wiele innych rozwiązań elektronicznych. Więcej informacji można także zasięgnąć na naszym sklepie internetowym.

  Data dodania: 13 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Rzeszów »

  Agencja Interaktywna Adaptive to firma oferująca kompleksowe usługi i rozwiązania z branży realizacji witryn internetowych, programów WWW i marketingu internetowego takich jak budowa serwisów internetowych oraz optymalizacja i pozycjonowanie witryn internetowych.

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowania dla sklepów i firm Firmy Kozioł. »

  Firma KOZIOŁ S.C. powstała w 1986 roku. Działa na rynku informatyki. Specjalizuje się w obsłudze handlu i gospodarki magazynowej. Na rynku urządzeń fiskalnych działa od 1993 roku. Informatyka w służbie handlu to główna domena Firmy KOZIOŁ.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Efekty Dźwiękowe »

  Internetowa biblioteka opracowanych, starannie wyselekcjonowanych i pokategoryzowanych efektów dźwiękowych, odgłosów przyrody, urządzeń, pojazdów itp. oraz innych brzmień przydatnych przy tworzeniu multimedialnych prezentacji, stron internetowych, gier komputerowych, czy też postprodukcji filmów.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron SEO Wotekw »

  Katalog stron SEO zawirający linki bezpośrednie. Katalog jest oparty na skrypcie Otwarty-mini. Katalog jest moderowany w miarę możliwości i aktualizowany jeżeli zachodzi taka potrzeba.

  Data dodania: 15 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Baza opisów do Gadu-Gadu »

  Tylko u nas znajdziesz najbardziej odjechane opisy na najbardziej popularny komunikator. Opisy są pogrupowane w kategorie, użytkownik może głosować, tworząc w ten sposób listę najpopularniejszych.

  Data dodania: 06 03 2009 · szczegóły wpisu »
 • Best Management Polska. Łączą nas cele. »

  Best Management Polska to projekt skupiający rodzimych specjalistów z branży HoReCa. Na co dzień zajmujemy się zarządzaniem podlegającymi nam Hotelami, Restauracjami, Kawiarniami oraz Pubami, ale potrafimy też znaleźć czas, aby podzielić się posiadanym doświadczeniem z innymi.Za pomocą Projektu BMP chcemy umożliwić przedsiębiorcom korzystanie z posiadanego przez nas know-how oraz kontaktów w celu osiągania własnych, założonych celów biznesowych. Jeśli planujesz rozpoczęcie działalności lub też wprowadzenie innowacyjnych ale sprawdzonych rozwiązań w już funkcjonującym przedsiębiorstwie z branży HoReCa - skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »