REKLAMA / ADSENSE

Best Management Polska. Łączą nas cele.

Best Management Polska to projekt skupiający rodzimych specjalistów z branży HoReCa. Na co dzień zajmujemy się zarządzaniem podlegającymi nam Hotelami, Restauracjami, Kawiarniami oraz Pubami, ale potrafimy też znaleźć czas, aby podzielić się posiadanym doświadczeniem z innymi.Za pomocą Projektu BMP chcemy umożliwić przedsiębiorcom korzystanie z posiadanego przez nas know-how oraz kontaktów w celu osiągania własnych, założonych celów biznesowych. Jeśli planujesz rozpoczęcie działalności lub też wprowadzenie innowacyjnych ale sprawdzonych rozwiązań w już funkcjonującym przedsiębiorstwie z branży HoReCa - skontaktuj się z nami.

Szczegóły strony www.bestmanagement.pl:

Podlinkuj stronę www.bestmanagement.pl:

Best Management Polska. Łączą nas cele.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SBC - wycena firm, wycena przedsiębiorstw, fuzje i przejęcia, »

  SBC Doradztwo Gospodarcze to wyspecjalizowana firma corporate finance świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie wyceny, sprzedaży, zakupów, przejęć i połączeń przedsiębiorstw jak również przy uruchamianiu nowych projektów o wysokim potencjale wzrostowym, organizując również ich finansowanie.

  Data dodania: 20 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Doradztwa Gospodarczego Hossa »

  Efektywne usługi doradcze dla przedsiębiorstw w zakresie wdrożeń systemów zarządzania: ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. Firma oferuje specjalistyczne szkolenia dotyczące szeroko rozumianych systemów zarządzania. Przygotowujemy wnioski o dofinansowania z funduszy UE. Firma jest akredytowanym wykonawcą usług doradczych w ramach SPO-WKP 2.1, posiada rekomendację międzynarodowej jednostki certyfikującej TUV NORD.

  Data dodania: 18 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • East European Consulting sp. z o.o. »

  Firma konsultingowa zajmująca się świadczeniem kompleksowej obsługi przedsiębiorców zainteresowanych rynkami Europy Wschodniej, w szczególności rynkiem ukraińskim: rejestracja spółek na Ukrainie, szkolenia, seminaria, konferencje nt. rynku Ukrainy, wyjazdy na imprezy targowe na Ukrainie, łączenie partnerów z Polski i Ukrainy

  Data dodania: 02 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Biegłych Rewidentów Szostak And Audytorzy Sp. z o.o »

  Strona FIRMY Kancelarii Biegłych Rewidentów. zajmującej się badaniem sprawozdań finansowych, przeglądach podatkowych, audytach, poradach rachunkowych.

  Data dodania: 23 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • strona dla chcących zorganizować szkolenie i imprezy plenerowe »

  Zajmujemy sie organizowaniem wszelkiego rodzxaju imprez plenerowych jak równiez szkoleń i konferencji. Współpraca z wieloma podwykonawcami umożliwia nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz atrakcyjne ceny dopasowane do Państwa możliwości.

  Data dodania: 06 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Catman - Efektywne Szkolenia »

  Strona firmy szkoleniowej, oferującej kompleksową obsługę firm i sieci handlowych. W ofercie także szeroki zakres szkoleń otwartych. Firma stawia na nowoczesne, często niekonwencjonalne metody, m.in. użycie kamery. Na stronie można obejrzeć zdjęcia i fragment przykładowego filmu ze szkolenia.

  Data dodania: 03 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Strona firmowa agencji reklamowej, PR, konsultingowej »

  MCB Polska to agencja reklamowa, w której kreatywny zespół z zakresu grafiki komputerowej, druku, informatyki oraz marketingu – stworzy odpowiednią kampanię reklamową na każdą okazję. Poza usługami z zakresu tworzenia reklamy posiadamy własne maszyny do druku wielkoformatowego, również techniką UV. Na rynku jesteśmy już ponad 10 lat. Naszymi Klientami są firmy i instytucje z całego kraju.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Korporacja Biznesowa dotacje i fundusze dla firm i ngo »

  Korporacja Biznesowa sp.j. pozyskuje dotacje i fundusze, w tym unijne dla firm i ngo - organizacji pozarządowych, zapewnia kompleksową obsługę wszystkich podmiotów

  Data dodania: 11 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze Unijne, Biznes plany, Analizy Finansowe »

  Jesteśmy firmą tworzącą nowoczesne rozwiązania ekonomiczne dla przedsiębiorców, spółek i innych podmiotów działających w polskiej rzeczywistości gospodarczej. Nasza działalność związana jest z doradztwem oraz tworzeniem biznesplanów, analiz finansowych, dokumentacji związanej z pozyskiwaniem środków unijnych oraz szeregu innych analiz niezbędnych do prawidłowego i efektywnego działania Państwa jednostek gospodarczych.Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Konsulting Hotelowy »

  Konsulting w zakresie obiektów hotelowych. Doradztwo inwestycyjne w branży hotelarskiej. Konsulting koncepcji hotelu, koncepcje architektoniczne, konsultacje w trakcie realizacji, otwarcie obiektu hotelowego zgodnie z normami, zarządzanie obiektem. Analiza opłacalności, strategie marketingowe.

  Data dodania: 02 03 2009 · szczegóły wpisu »