REKLAMA / ADSENSE

MCM Computer - Oprogramowanie dla hoteli i restauracji

Zajmujemy się kompleksową komputeryzacją hoteli i restauracji. Dostarczamy i wdrażamy oprogramowanie do obsługi hoteli i restauracji, TV hotelową, monitoring, dostęp do internetu, zamki elektroniczne do drzwi i wiele innych rozwiązań elektronicznych. Więcej informacji można także zasięgnąć na naszym sklepie internetowym.

Szczegóły strony www.mcm.com.pl:

Podlinkuj stronę www.mcm.com.pl:

MCM Computer - Oprogramowanie dla hoteli i restauracji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklepy internetowego Goshop »

  Oprogramowanie sklepów internetowych GOshop. Nowoczesne rozwiązania ecommerce.

  Data dodania: 28 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Spanner DEVELOPMENT - Tworzenie Stron WWW, Skinów na Fora, CMS, Design Stron, Support skryptów »

  Spanner DEVELOPMENT - Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem skinów na fora, CMS'y a także Designy na strony, jak i same strony. Zobacz naszą ofertę...

  Data dodania: 15 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie hotelowe »

  System hotelowy DM PLAZA to nowa jakość w dziedzinie obsługi hotelu. Dziś hotel, to nie tylko miejsca noclegowe, ale cały szereg usług dodatkowych, odpowiadających zapotrzebowaniu klientów. Chcąc sprawnie administrować takim obiektem, należy wyposażyć go w narzędzia informatyczne, którepomogą w bieżącym planowaniu rezerwacji, meldunków, rozliczaniu usług, gastronomii, czy też wymiany walut. Takie wymagania spełnia program hotelowy DM PLAZA.

  Data dodania: 03 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • dwakroki Centrum Rozwiązań Internetowych »

  Centrum Rozwiązań Internetowych dwakroki.com projektuje strony www, tworzy aplikacje webowe, sklepy internetowe oraz oferuje pozycjonowanie stron.

  Data dodania: 30 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna aplikacja klasy biznes »

  Aplikacja wspomagająca planowanie strategiczne i zarządzanie dedykowana managerom, kadrze zarządzającej i właścicielom firm. System wizualizuje proces planowania pozwalając na łatwe jego analizowanie i zarządzanie.

  Data dodania: 10 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie stron »

  Oferujemy projekty szyte na miarę, dostosowane do Twojej kieszeni, a wszystko w najwyższej światowej jakości. Nasza pasja to projektowanie aplikacji, systemów, stron www.

  Data dodania: 17 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • pierwsze i niezależne forum miasta i okolicy »

  Forum miasta Mieszkowice i najbliższej okolicy, dyskusje mieszkańców, historia, rozrywka, chat

  Data dodania: 03 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowania dla sklepów i firm Firmy Kozioł. »

  Firma KOZIOŁ S.C. powstała w 1986 roku. Działa na rynku informatyki. Specjalizuje się w obsłudze handlu i gospodarki magazynowej. Na rynku urządzeń fiskalnych działa od 1993 roku. Informatyka w służbie handlu to główna domena Firmy KOZIOŁ.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Portal Pogodowy Sportów Wodnych »

  Portal „Żagle Pogodynka.pl” to przedsięwzięcie stworzone przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej i firmę Polconn – Complete Sailing Service, skierowane do wszystkich miłośników sportów wodnych. Podstawową ideą działania portalu jest zwiększenie bezpieczeństwa na wodzie, poprzez dostarczanie szeregu praktycznych informacji z zakresu meteorologii, które pomogą zrozumieć zjawiska meteo i ich wpływ na bezpieczeństwo, ale także zaplanować urlop na wodzie w odpowiednim miejscu i czasie. Dodatkowym atutem serwisu będzie dostęp do profesjonalnych, synoptycznych prognoz pogody drogą wiadomości tekstowych SMS, uzupełnionych o dane modelowe dostępne przez Internet.Prognozy pogody oferowane przez portal „Żagle Pogodynka.pl” obejmują swym zasięgiem wszystkie najważniejsze akweny w Polsce, a docelowo również najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia sportów wodnych akweny zagraniczne. Ich opracowaniem zajmują się 24 godziny na dobę najwyższej klasy specjaliści-synoptycy IMGW.

  Data dodania: 20 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Best Management Polska. Łączą nas cele. »

  Best Management Polska to projekt skupiający rodzimych specjalistów z branży HoReCa. Na co dzień zajmujemy się zarządzaniem podlegającymi nam Hotelami, Restauracjami, Kawiarniami oraz Pubami, ale potrafimy też znaleźć czas, aby podzielić się posiadanym doświadczeniem z innymi.Za pomocą Projektu BMP chcemy umożliwić przedsiębiorcom korzystanie z posiadanego przez nas know-how oraz kontaktów w celu osiągania własnych, założonych celów biznesowych. Jeśli planujesz rozpoczęcie działalności lub też wprowadzenie innowacyjnych ale sprawdzonych rozwiązań w już funkcjonującym przedsiębiorstwie z branży HoReCa - skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »