REKLAMA / ADSENSE

FARTEX

FARTEX Kraków - zaopatrzenie w odzież i obuwie dla medycyny: odzież zawodowa i robocza (ubrania lekarskie, garsonki medyczne, fartuchy lekarskie, itp) i specjalistyczna (ubrania chirurgiczne, odzież jednorazowa, odzież ratownicza) oraz obuwie zawodowe i robocze. Art BHP i PPOŻ dla medycyny.

Szczegóły strony odziez-medyczna.awardspace.com:

Podlinkuj stronę odziez-medyczna.awardspace.com:

FARTEX

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pojemniki do suchego lodu »

  Nasza oferta skierowana jest głównie do osób i firm czynnie biorących udział w badaniach klinicznych, choć nie tylko.Oferujemy profesjonalny i bezpieczny transport materiałów laboratoryjnych i biologicznych w szerokim zakresie temperatur.

  Data dodania: 16 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • WODiMED »

  Wodimed. Firma zajmująca się uzdatnianiem wody dla celów laboratoryjnych oraz działalnością marketingową.

  Data dodania: 10 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt medyczny »

  Dystrybutor sprzętu medycznego, urządzeń rehabilitacyjnych i sportowych oraz aparatów do fizykoterapii.

  Data dodania: 07 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty EKG, wózki inwalidzkie »

  Primako to hurtownia medyczna, która oferuje: aparaty EKG, wózki inwalidzkie, meble, sprzęt medyczny i pomocniczy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • sprzęt medyczny »

  Oferujemy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny taki jak kule, laski, protezy, wózki inwalidzkie elektryczne. W naszej ofercie znajdą Państwo również sprzęt ortopedyczny, protezy i pieluchomajtki. Jeśli interesuje Cię wózek inwalidzki lub dofinansowanie nfz to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron światłoterapia »

  Terapia światłem bioptron może w sposób naturalny wzmacniać regeneracyjne i utrzymujące równowagę zdolności organizmu, przez co pomaga organizmowi wyzwalać jego własny potencjał leczniczy.

  Data dodania: 07 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Audiometr - tani program do badania słuchu »

  Strona poświęcona programowi Audiometr, który umożliwia przeprowadzenie badania słuchu bez wychodzenia z domu. Wykorzystując komputer i zwykłe słuchawki po kilku minutach możesz dowiedzieć się czy masz problemy ze słuchem.

  Data dodania: 24 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia do rehabilitacji »

  Firma Medeir zajmuje się kompleksowym dostarczaniem urządzeń do rehabilitacji dla placówek medycznych, szpitali, NZOZ-ów oraz gabinetów prywatnych.

  Data dodania: 20 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Apteczki pierwszej pomocy »

  Produkujemy apteczki samochodowe, turystyczne i ścienne. Oferujemy kasety w 6 podstawowych kolorach w zależności od upodobania. Realizujemy zamówienia według indywidualnych wymagań.

  Data dodania: 16 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • stethoscope.pl »

  Bezpośredni importer sprzętu medycznego. Znajdziesz tu monitory pacjenta, aparaty USG, EKG, pulsoksymetry, dopplery ciśnieniomierze, stoły zabiegowe. Jeżeli nie mamy tego, czego potrzebujesz sprowadzimy to dla Ciebie. Urządzenia wyłącznie z CE, ISO, Declaration of Conformity. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny również w Polsce.

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »