REKLAMA / ADSENSE

Consultronix - Wyposażenie gabinetów, klinik i szpitali

Firma Consultronix powstała w 1987 roku i jest wiodącym dystrybutorem wszelkiego rodzaju sprzętu medycznego: okulistycznego, dermatologicznego, radiologicznego, ortopedycznego i urologicznego.

Szczegóły strony www.consultronix.pl:

Podlinkuj stronę www.consultronix.pl:

Consultronix - Wyposażenie gabinetów, klinik i szpitali

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzęt do masażu »

  Oferujemy sprzęt do masażu. Jeśli potrzebujesz stoły do masażu, urządzenia do masażu podwodnego, a także fotele masujące lub inne to zapraszamy.

  Data dodania: 12 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Sorimex - najlepszej jakości sprzęt medyczny »

  Zaopatrujemy kompleksowo jednostki służby zdrowia w wysokiej jakości materiały i sprzęt medyczny. Oferujemy wysokiej jakości papiery rejestracyjne włoskiej firmy Pirrone & Co oraz rękawice lateksowe Master Glove, produkty najbardziej uznanych producentów. Jesteśmy producentem: elektrod EKG i EEG, przewodów i osprzętu do aparatury medycznej. Dbamy aby nasi klienci otrzymywali produkty najlepszej jakości.

  Data dodania: 27 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • PRO-LIFES - dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego »

  Firma PRO-LIFES jest dostawcą wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego, głównie z zakresu kinezyterapii, jednak w asortymencie proponowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo również sprzęt z obszaru dziedzin fizykoterapii i hydroterapii. Główną ideą firmy jest potrzeba niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym oraz dzieciom z porażeniem mózgowym i ze schorzeniami ruchu, które dzięki rehabilitacji mają szanse uzyskać pełną sprawność fizyczną. Poprzez naszą działalność wciąż zdobywamy kolejnych zadowolonych klientów oraz duże doświadczenie, które pozwala nam na dalsze doskonalenie świadczonych usług.

  Data dodania: 16 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • PHU PLENUS Wyłączny Dystrybutor na Polskę urządzeń laserowych RIKTA »

  RIKTA urządzenie z dziedziny medycyny kwantowej do użytku domowego i gabinetów lekarskich i kosmetycznych szczególnie skuteczne w leczeniu cellulitu, trądziku, zaburzeń miesiączkowania, miażdżycy, bezpłodność i innych.

  Data dodania: 26 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • MM Dent Kompleksowe Zaopatrzenie Gabinetów Stomatologicznych - Katowice »

  Kompleksowe zaopatrzenia gabinetów stomatologiczny w matriały i sprzęt dentystyczny. Oferta obejmuje między innymi wypełnienia, amalgamty, masy wyciskowe, fleczery, podkłady, wybielanie

  Data dodania: 29 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • leczenie raka »

  Fundacja „Wygrajmy Zdrowie” jest wspólną inicjatywą pacjentów, których dotknął problem nowotworów urologicznych oraz leczących ich lekarzy.

  Data dodania: 26 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron światłoterapia »

  Terapia światłem bioptron może w sposób naturalny wzmacniać regeneracyjne i utrzymujące równowagę zdolności organizmu, przez co pomaga organizmowi wyzwalać jego własny potencjał leczniczy.

  Data dodania: 07 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Apteka Jagoda - Zapraszamy »

  Internetowa sprzedaż z rzeczywiście istniejącej apteki. U nas dokonasz zakupu nie wychodząc z domu. Zapraszamy dozapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • MEDICUS - moczenie nocne u dzieci i dorosłych, leczenie pod opieką lekarza. »

  Firma pomaga dzieciom i dorosłym pozbyć sie problemu, jakim jest moczenie nocne. Leczenie wspomaga roczna bezpłatna opieka lekarza z 14 letnim doświadczeniem. Alarm to najskuteczniejsza metoda.

  Data dodania: 04 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Lampy Bioptron -światłoterapia, promocje cenowe »

  Promocyjna sprzedaż lamp Bioptron do światłoterapii.Strona poświęcona leczeniu światłem spolaryzowanym, charakterystyka światła, opis produktów i ich działanie na organizm, tabele naświetlań, art.medyczne, najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, proponowane usługi,

  Data dodania: 18 12 2008 · szczegóły wpisu »