REKLAMA / ADSENSE

NoviGen Oczyszczanie organizmu metodą Body Detox

Oczyszczanie organizmu z NoviGen metodą Body Detox to nowatorską technika popularna na zachodzie europy. Jest to niezwykle skuteczny i przede wszystkim wyjątkowo bezpieczny dla organizmu sposób na oczyszczanie ciała i krwi z zalegających toksyn i metali ciężkich. Metoda wyróżniająca się na tle takich metod jak głodówki, leczenie farmakologiczne, diety łatwością zastosowania (wystarczy pół godziny dziennie) oraz całkowitym bezpieczeństwem. Sprawdź szczegóły na naszej stronie.

Szczegóły strony www.novigen.pl:

Podlinkuj stronę www.novigen.pl:

NoviGen Oczyszczanie organizmu metodą Body Detox

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Noni Sok Noni Medycyna naturalna Zdrowie »

  Noni Medycyna naturalna zdrowie. Serwis o niezwykłym działaniu Noni, który uratował zdrowie i życie tysiącom ludzi. Zalecany przez autorytety medycyny.

  Data dodania: 11 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Irydologia - diagnozowanie chorób z tęczówki oka »

  Irydologia to bezbolesna metoda oceny stanu zdrowia. Pozwala na wykrywanie aktualnych i wrodzonych chorób, a nawet pomaga przewidywać skłonności do określonych chorób.

  Data dodania: 16 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Bóle kręgosłupa »

  Bioenergoterapeuta z Warszawy leczy wszelkie bóle kręgosłupa. Ponadto polecamy: profesjonalna terapia czaszkowo-krzyżowa.

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Vision »

  Vision - naturalne preparaty ziołowe, suplementy, dermokosmetyki, produkty dla zdrowia firmy Vision International People Group.

  Data dodania: 29 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Minerały »

  Mini encyklopedia minerałów występujących w organizmie człowieka i mających duży wpływ na jego zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Wraz z opisem cech i funkcji każdego minerały podane są najczęstsze objawy braku danego minerały w organizmie oraz lista produktów spożywczych zawierających go w wysokim stężeniu.

  Data dodania: 25 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt »

  Strona zawiera informacje związane z działalnością, jaką prowadzi Monika Brzezińska-Okoń w zakresie psychoterapii Gestalt. Znajdziesz tu opis działalności i wybranych zagadnień, dane adresowe oraz charakterystykę postaci. Wszystko na terenie miasta Warszawa.

  Data dodania: 30 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zielona Apteka - witaminy, dodatki diety, zioła, leki, diety itp. »

  Sprzedajemy witaminy, leki ziołowe, suplementy diety i minerały. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i posiadają liczne atesty. Dlatego są bezpieczne i powszechnie stosowane. Naszą ofertę kierujemy do Polaków w UK/Wielkiej Brytani . Jesteśmy niezależnym dystrybutorem firmy Calivita.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Calivita, paraprotex, klub Calivita, grzybica, paraproteks, ac-zymes, nopalin, gronkowiec »

  Już teraz zadbaj o swoje zdrowie. Poznaj preparaty firmy CaliVita International i kup je 30 proc. taniej. Polecamy: paraprotex, nopalin i ac-zymes. Suplementy diety skuteczne w walce z grzybicą, gronkowcem, wirusami, bakteriami, owsikami i lambliozą. Udzielamy porad zdrowotnych. Indywidualnie dobieramy kuracje i suplementy. Zapisujemy do klubu Calivita. Dla zainteresowanych biznesem oferujemy darmową wizytówkę internetową. Oferujemy szkolenia.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Firmowy sklep producenta poscieli z merynosa, kaszmiru i camel »

  Pościel z jagnięcej wełny merynosa australijskiego na licencji Woolmark oraz z kaszmiru i Camel. Prześcieradła zdrowotne antyodleżynowe z jagnięcej owczej wełny merynosa australijskiego. Realizujemy zamowienia z zagranicy.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia psychologiczne. Kursy psychologiczne. Warsztaty rozwoju osobistego. Warsztaty dla kobiet »

  Solaris. Wszystko o rozwoju osobistym. Warsztaty, kursy, książki, artykuły. Ustawienia Berta Hellingera, konstelacje rodzinne, porozumienie bez przemocy, NVC, astrologia, numerologia, tarot, runy, channeling, duchowi przewodnicy, mandala, mapa marzeń, Huna, radykalne wybaczanie, warsztaty psychologiczne, kursy psychologiczne, szkolenia dla kobiet

  Data dodania: 03 12 2008 · szczegóły wpisu »