REKLAMA / ADSENSE

Czarter Puciato

Tani czarter jachtu mak 606 na Mazurach, jezioro mamry Mikołajki, Czesław Puciato. Idealny dla początkujących jak i zaawansowanych żeglarzy.

Szczegóły strony www.puciatoczarter.yoyo.pl:

Podlinkuj stronę www.puciatoczarter.yoyo.pl:

Czarter Puciato

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polconn - Complete Sailing Service »

  Kompleksowa obsługa projektów żeglarskich: rejsy firmowe, programy incentive i teambuilding, czartery jachtów, projekty żeglarskie na rzecz agencji reklamowych, fotografia żeglarska.

  Data dodania: 14 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Seile - Kamila Panasiuk »

  Strona zawierająca opis mojej styczności z żeglarstwem, jak i wiele informacji ogólnych, czyli: żagle, Mazury, morze, historia żeglarstwa, znani żeglarze i wiele innych.

  Data dodania: 11 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Mazury - Czarter jachtów »

  Proponujemy Państwu czarter popularnych jachtów, Sasanka 620 i Sasanka 660 SN. Są to modele rekreacyjne, nie wymagającej dużych umiejętności żeglarskich, proste i przyjemne w obsłudze. Jachty są bezpieczne a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne.

  Data dodania: 01 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nautical Issues »

  Nawigacja morska on-line, astronawigacja praktyczna, podstawy astronomii, system IALA, światła statków morskich, charakterystyki świateł nawigacyjnych, skala Beauforta, wspomnienia z rejsów, zdjęcia i tapety z tematyką żeglarską.

  Data dodania: 25 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Baltic Sail Gdańsk »

  Sail Gdańsk; to barwny żeglarski festiwal w historycznym sercu miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami, przyjrzenia się z bliska zwyczajom i bogatym tradycjom surowego życia pod żaglami.

  Data dodania: 04 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarter Jachtów. Wyszukiwarka Jachtów. Czartery »

  Serwis z czarterami jachtów. Aktualne wolne czartery i oferty wynajmu łodzi. Serwis w kilku językach.

  Data dodania: 31 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów, kursy, rejsy i szkolenia żeglarskie »

  Organizujemy rejsy, kursy i szkolenia żeglarskie. Oferujemy również czarter jachtów, a także zabezpieczenie imprez integracyjnych pod żaglami.

  Data dodania: 12 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • GAŻ - Gdyńska Akademia Żeglarstwa »

  Obozy, nauka żeglowania na katamaranach, kursy na uprawnienia żeglarskie, Optymist,

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • czarter »

  Czater bez patentu - Mazury. Jeżeli interesuje Cię wynajem łodzi lub barki na Mazurach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Żeglarski Bydgoszcz - YachtAman »

  Sklep żeglarski Bydgoszcz - Yachtaman prowadzi za pośrednictwem Internetu sprzedaż wysyłkową osprzętu żeglarskiego do jachtów, łodzi i żaglówek. Nasz sklep żeglarski działa na rynku sportów wodnych t.j. żeglarstwo, kajakarstwo, wędkarstwo i sporty motorowodne. YachtAman prowadzi sprzedaż artykułów sportowych w kategoriach:
  Osprzęt żeglarski, osprzęt jachtowy taki jak nierdzewne okucia pokładowe: knagi, półkluzy, beczki, kotwice, drabinki, szekle, snapszekle, bloczki do lin, ściągacze, pantografy, ucha cumownicze.
  Wodny sprzęt ratunkowy, czyli kamizelki ratunkowe, kamizelki asekuracyjne i kamizelki pneumatyczne do uprawiania żeglarstwa oraz kamizelki specjalne dla wędkarzy, kajakarzy i surferów.
  Systemy rolowania żagli czyli rolfoki, Sztywne sztagi z rolerem foka, rolery genakera i bomy z rolerem grota.
  Odzież żeglarska czyli profesjonalne sztormiaki równiez dla miłośników żeglarstwa morskiego w trudnych warunkach.
  Wiosła, pagaje i bosaki czyli wiosła do łodzi wiosłowych, pontonów oraz kajakowe.
  Chemia jachtowa i farby jachtowe czyli różnego rodzaju materiały szkutnicze. Nasz sklep żeglarski oferuje farby jachtowe do malowania kadłubów, pokładów z laminatu, stali i drewna. Farby przeciwporostowe, tzw antifouling również do szybkich łodzi. Oleje i lakiery do drewna oraz oleje i teaku.
  Wózki slipowe różnego typu w zależności od modelu jachtu. Sklep żeglarski YachtAman oferuje między innymi wózki do jachtów klasy Omega, Finn, Kadet, Optymist, Laser oraz wózki slipowe do łodzi wędkarskich i łódek wiosłowych. Sklep żeglarski z Bydgoszczy oferuje także wózki do przewożenia silników zaburtowych.
  Liny żeglarskie czyli fały, szoty, talie, topenanty, cumy, liny kotwiczne, itp.
  Zapraszamy do YachtAman - sklepu żeglarskiego z Bydgoszczy, dla miłośników sportów wodnych, żeglarstwa, motorowodniactwa, kajakarstwa i wędkarstwa.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »