REKLAMA / ADSENSE

Katamarany-Bimare

Produkty włoskiej firmy produkującej katamarany, w polskiej wersji językowej.

Szczegóły strony www.bimare.pl:

Podlinkuj stronę www.bimare.pl:

Katamarany-Bimare

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Piraci, bukanierzy i korsarze »

  Miejsce gdzie bezpieczną przystań znaleźli piraci "Złotej Ery" Tu posmakujecie pirackiego życia, poznacie pirackie historie i dokonania.

  Data dodania: 02 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Polconn - Complete Sailing Service »

  Kompleksowa obsługa projektów żeglarskich: rejsy firmowe, programy incentive i teambuilding, czartery jachtów, projekty żeglarskie na rzecz agencji reklamowych, fotografia żeglarska.

  Data dodania: 14 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Czartery jachtów na Mazurach Giżycko Mazury »

  Czartery jachtów Mazury Giżycko - Port Piękna Góra. Czarter jachtów Tango 780 S, VIVA 700 i innych. Jachty zadbane. Zapraszamy na aktywny wypoczynek na Mazurach.

  Data dodania: 06 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Klub Żeglarski Zagłębie »

  Klub Żeglarski Zagłębie to ponad 35 lat tradycji. Organizujemy kursy żeglarskie na stopnie żeglarza i sternika jachtowego, prowadzimy czartery jachtów, rejsy po Mazurach, rejsy morskie, regaty.

  Data dodania: 06 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarter Puciato »

  Tani czarter jachtu mak 606 na Mazurach, jezioro mamry Mikołajki, Czesław Puciato. Idealny dla początkujących jak i zaawansowanych żeglarzy.

  Data dodania: 02 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Klub Żeglarski Sztorm Barlinek »

  Klub-Zrzeszenie barlineckiej braci żeglarskiej. Galerie, relacje, regaty, kursy żeglarskie, wypożyczalnia sprzętu.

  Data dodania: 04 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów, kursy, rejsy i szkolenia żeglarskie »

  Organizujemy rejsy, kursy i szkolenia żeglarskie. Oferujemy również czarter jachtów, a także zabezpieczenie imprez integracyjnych pod żaglami.

  Data dodania: 12 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • Portal Pogodowy Sportów Wodnych »

  Portal „Żagle Pogodynka.pl” to przedsięwzięcie stworzone przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej i firmę Polconn – Complete Sailing Service, skierowane do wszystkich miłośników sportów wodnych. Podstawową ideą działania portalu jest zwiększenie bezpieczeństwa na wodzie, poprzez dostarczanie szeregu praktycznych informacji z zakresu meteorologii, które pomogą zrozumieć zjawiska meteo i ich wpływ na bezpieczeństwo, ale także zaplanować urlop na wodzie w odpowiednim miejscu i czasie. Dodatkowym atutem serwisu będzie dostęp do profesjonalnych, synoptycznych prognoz pogody drogą wiadomości tekstowych SMS, uzupełnionych o dane modelowe dostępne przez Internet.Prognozy pogody oferowane przez portal „Żagle Pogodynka.pl” obejmują swym zasięgiem wszystkie najważniejsze akweny w Polsce, a docelowo również najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia sportów wodnych akweny zagraniczne. Ich opracowaniem zajmują się 24 godziny na dobę najwyższej klasy specjaliści-synoptycy IMGW.

  Data dodania: 20 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Blue Bingo - szkolenia żeglarskie nad Zalewem Sulejowskim »

  Proponujemy szkolenia żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego nad Zalewem Sulejowskim dla osób indywidualnych i grup, istnieje możliwość pływania doszkalającego. Organizujemy żeglarskie szkolenia integracyjne dla firm oraz rejsy rekreacyjne na Mazurach i nad Zalewem Sulejowskim

  Data dodania: 18 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Żeglarski Bydgoszcz - YachtAman »

  Sklep żeglarski Bydgoszcz - Yachtaman prowadzi za pośrednictwem Internetu sprzedaż wysyłkową osprzętu żeglarskiego do jachtów, łodzi i żaglówek. Nasz sklep żeglarski działa na rynku sportów wodnych t.j. żeglarstwo, kajakarstwo, wędkarstwo i sporty motorowodne. YachtAman prowadzi sprzedaż artykułów sportowych w kategoriach:
  Osprzęt żeglarski, osprzęt jachtowy taki jak nierdzewne okucia pokładowe: knagi, półkluzy, beczki, kotwice, drabinki, szekle, snapszekle, bloczki do lin, ściągacze, pantografy, ucha cumownicze.
  Wodny sprzęt ratunkowy, czyli kamizelki ratunkowe, kamizelki asekuracyjne i kamizelki pneumatyczne do uprawiania żeglarstwa oraz kamizelki specjalne dla wędkarzy, kajakarzy i surferów.
  Systemy rolowania żagli czyli rolfoki, Sztywne sztagi z rolerem foka, rolery genakera i bomy z rolerem grota.
  Odzież żeglarska czyli profesjonalne sztormiaki równiez dla miłośników żeglarstwa morskiego w trudnych warunkach.
  Wiosła, pagaje i bosaki czyli wiosła do łodzi wiosłowych, pontonów oraz kajakowe.
  Chemia jachtowa i farby jachtowe czyli różnego rodzaju materiały szkutnicze. Nasz sklep żeglarski oferuje farby jachtowe do malowania kadłubów, pokładów z laminatu, stali i drewna. Farby przeciwporostowe, tzw antifouling również do szybkich łodzi. Oleje i lakiery do drewna oraz oleje i teaku.
  Wózki slipowe różnego typu w zależności od modelu jachtu. Sklep żeglarski YachtAman oferuje między innymi wózki do jachtów klasy Omega, Finn, Kadet, Optymist, Laser oraz wózki slipowe do łodzi wędkarskich i łódek wiosłowych. Sklep żeglarski z Bydgoszczy oferuje także wózki do przewożenia silników zaburtowych.
  Liny żeglarskie czyli fały, szoty, talie, topenanty, cumy, liny kotwiczne, itp.
  Zapraszamy do YachtAman - sklepu żeglarskiego z Bydgoszczy, dla miłośników sportów wodnych, żeglarstwa, motorowodniactwa, kajakarstwa i wędkarstwa.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »