REKLAMA / ADSENSE

Bioptron

Porady, opis, parametry, zastosowanie i tabela naświetlań dla lamp Bioptron.

Szczegóły strony www.bioptron-zepter.com.pl:

Podlinkuj stronę www.bioptron-zepter.com.pl:

Bioptron

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Chodzenie po żarze »

  Spacerowanie po ogniu czyli chodzenie po rozżarzonych węglach. Filmy, fotografie, historia, oferty.

  Data dodania: 23 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapii Naturalnych - Takamura »

  Gabinet Medycyna Naturalna zaprasza na zabiegi reiki, masaże, zabiegi misami i gongami tybetańskimi oraz świecowanie i konchowanie uszu.

  Data dodania: 15 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrawianie duchowe »

  Uzdrawianie duchowe SRT z ang. Spiritual Response Therapy. Poprzez pracę z Wyższym Ja, możliwe jest oczyszczenie wszystkich blokujących i ograniczających nas energii, a to pozwala na realizacje swoich celów i planów życiowych. SRT jest metodą uzdrawiania bardzo pomocną w uzdrawianiu wielu chorób dotykających nasze ciało fizyczne i umysł. Choroby uwidaczniają się w ciele fizycznym, ale ich przyczyny często leżą zupełnie gdzie indziej.

  Data dodania: 18 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Gabinet Biorezonansu Szczecin »

  Autoryzowany Gabinet Biorezonansu w Szczecinie. Testy alergiczne, odczulanie, likwidacja uzależnień nikotynowych, terapie zdrowotne. Pracujemy wyłacznie na najnowszym urządzeniu do biorezonansu BICOM 2000. Posiadamy Certyfikaty i Autoryzację. Nowość - BICOM chip. Testy alergiczne i odczulanie także dzieci poniżej 3 roku życia. Zapraszamy

  Data dodania: 08 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • NZOZ „OKULISTA” - laserowo korekcja wad wzroku »

  NZOZ „OKULISTA” - Laserowa korekcja wad wzroku, przychodnia okulistyczna

  Data dodania: 06 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Naukowa medycyna bezinwazyjna - Profilaktyka zdrowia »

  Aparaty medolight to leczenie oraz zapobieganie wielu chorób. Certyfikat w/g dyrektywy UE. Nowość! - medolight blue, massager.

  Data dodania: 06 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Roman Kozak - bioenergoterapeuta »

  Roman Kozak - Uzdrowiciel i bioenergoterapeuta, który diagnozuje choroby - także ze zdjęcia i uzdrawia. Jest znawcą białej magii - zdejmuje klątwy i uroki. Skuteczny bioterapeuta, który podczas swej ponad 30 - letniej praktyki uzdrowił tysiące chorych z ciężkich dolegliwości, w tym i takich, u których medycyna akademicka była bezradna.

  Data dodania: 11 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Usługi radiestezyjne- badanie żył wodnych, neutralizowanie cieków wodnych, Mazowieckie »

  - Miewasz problemy zdrowotne lub brakuję Tobie ciągle energii?
  - Źle sypiasz, budzisz się spocony, niewyspany, „połamany”?
  - Masz problemy z chodzeniem, z kręgosłupem?
  - Twoje dziecko jest rozdrażnione, ma problemy z koncentracją, nie chce usiedzieć przy biurku?
  - Twój kot zawsze śpi na Twoim łóżku?
  - Czujesz się dużo lepiej gdy śpisz poza swoim mieszkaniem?
  - Czujesz się smutny/a gdy przebywasz w domu?

  Jeżeli chociaż na dwa z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK – na 99% miejsce w którym przebywasz znajduje się pod wpływem żył / cieków wodnych.

  Wykorzystaj radiestezję - potwierdzoną licznymi badaniami naukę która istnieje od tysięcy lat i uchroń się od negatywnych wpływów promieniowań geopatycznych. Zamów pomiar radiestezyjny swojego mieszkania, domu lub działki. Zamów pomiar swojego mieszkania, domu, działki.
  radiesteta Warszawa

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Biorezonansu w Zielonej Górze »

  Proponujemy usługi z zakresu diagnostyki i terapii biorezonansowej: badania na alergie, test obciążeń metodą Volla, badanie na pasożyty i grzyby. Wykonujemy odczulanie alergii sprawdzoną metodą dra Cornelissena, wykonujemy terapie antynikotynowe, robimy detoksykacje organizmu z toksyn, pasożytów i grzybów. Metoda biorezonansu jest badaniem stosowanym w medycynie alternatywnej. Swoje działanie opiera na zjawisku rezonansu elektromagnetycznego; łączy w sobie współczesną naukę, technologii, prawa homeopatii oraz zasady wielowiekowej Medycyny Chińskiej. Metoda zyskuje coraz większe zaufanie ze względu na skuteczność. Jest bezpieczna i bezinwazyjna. Biorezonans jest pomocny w walce z alergiami. Alergia dotyka współcześnie niemal każdą osobę. Biorezonansowe testy alergiczne z dokładnością określają alergeny. Na podstawie wyników proponowane jest odczulanie biorezonansowe. Odczulanie efektywnie gasi reakcje na konkretny czynnik. Jest bezpieczne i nie posiada skutków n żądanych, można je z powodzeniem wykonywać u dziecka. Odczulanie biorezonansem nie trwa latami. Efekty widać po kilku terapiach. Biorezonans MORA przynosi korzyści w rzucaniu palenia papierosów. Jeden zabieg potrafi wygasić głód papierosowy nawet u palaczy z długim stażem. Poza tym terapia antynikotynowa oczyszcza organizm z metali ciężkich nagromadzonych podczas wdychania dymu. Likwidacja głodu papierosowego następuje w 2-12 godzin po wizycie. Detoksykacja może trwać kilka dni i w tym czasie powinno się pić więcej wody niegazowanej, aby ułatwić usuwanie toksyn. Terapia trwa 25 minut i polega na przekazywaniu organizmowi odwróconych drgań elektromagnetycznych papierosa. Biorezonans okazuje się doskonałym rozwiązaniem na choroby XXI wieku, działającym zgodnie z prawami natury.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zapper - Elektroniczny antybiotyk - Usuwa pasożyty z organizmu. »

  Zappery to urządzenia elektroniczne generujące przebieg napięcia o określonej częstotliwości. Takie zmienne napięcie powoduje zniszczenie pasożytów w organizmie człowieka. Zapper Adam opracowany na podstawie badań i zaleceń dr Huldy Clark generuje dwie częstotliwości 30 KHz i 2,5 KHz. Zapper Bartek generuje dowolne częstotliwości do 1,5 MHz, które można zapisać w dziesięciu bankach pamięci. Zapper ten realizuje terapie Rifa i Clark

  Data dodania: 04 09 2016 · szczegóły wpisu »