REKLAMA / ADSENSE

Znakowanie

Cemed - Portal poświęcony tematowi: znak CE, oznaczenie CE wyrobów medycznych. Doradztwo, konsultacje, opracowanie dokumentacji - znakowanie CE, przygotowanie do certyfikacji ISO 13485, dokumentacja techniczna EC na wyroby medyczne, oznaczenie wyrobów medycznych

Szczegóły strony www.cemed.info:

Podlinkuj stronę www.cemed.info:

Znakowanie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep medyczny i zielarski - dla pacjenta »

  Wirtualny sklep z artykułami zielarskimi i medycznymi. Sprzęt medyczny dla osób chorych, pielęgniarek, lekarzy. Produkty zielarskie: zioła, herbaty.

  Data dodania: 28 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • WODiMED »

  Wodimed. Firma zajmująca się uzdatnianiem wody dla celów laboratoryjnych oraz działalnością marketingową.

  Data dodania: 10 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do masażu »

  Oferujemy sprzęt do masażu. Jeśli potrzebujesz stoły do masażu, urządzenia do masażu podwodnego, a także fotele masujące lub inne to zapraszamy.

  Data dodania: 12 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Viridian Polska »

  Viridian Polska - aparatura medyczna: kardiomonitory, defibrylatory, monitory medyczne. Wysokospecjalistyczna aparatura medyczna. Urządzenia medyczne i systemy monitorowania pacjentów dla potrzeb ratownictwa medycznego.

  Data dodania: 28 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • PEM Medic dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego »

  Dystrybucja sprzętu do fizykoterapii, elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapii, hydroterapii, sonoterapii, kinezyterapii. Bogata oferta wszystkich polskich producentów oraz renomowanych firm zachodnich. Doradztwo w doborze sprzętu.

  Data dodania: 06 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Technetsa - Hurtownia stomatologiczna i salon sprzedaży »

  Od 1989 roku firma Technetsa związana jest z rynkiem materiałów medycznych i stomatologicznych. Zaopatrujemy hurtownie, sklepy medyczne i gabinety stomatologiczne w sprzęt i materiały najlepszych firm. Dzięki dobremu zaopatrzeniu naszego magazynu i sprawnej logistyce zamówiony u nas towar dostarczamy w ciągu 24 godzin na terenie całego kraju.

  Data dodania: 18 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Medserwis »

  Medserwis to nowoczesna firma działającą w branży medycznej i laboratoryjnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu, przeglądów i doradztwa urządzeń będących na wyposażeniu szpitali, laboratoriów oraz gabinetów medycznych, również stomatologicznych. Wykonujemy też produkcję nietypowych urządzeń pod konkretne życzenie klienta. Wiadomo, że każdy sprzęt z czasem się psuje lub wymaga przeglądu technicznego. By zapewnić długotrwałą sprawność naszych urządzeń musimy co odpowiedni okres czasu dokonywa przeglądów. Zapewniamy serwis sprzętu medycznego oraz laboratoryjnego.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Consultronix - Wyposażenie gabinetów, klinik i szpitali »

  Firma Consultronix powstała w 1987 roku i jest wiodącym dystrybutorem wszelkiego rodzaju sprzętu medycznego: okulistycznego, dermatologicznego, radiologicznego, ortopedycznego i urologicznego.

  Data dodania: 30 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Inhalatory »

  Przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa VEX jest dystrybucja sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.Proponujemy wyroby renomowanych firm polskich i zagranicznych. Posiadają one wymagane świadectwa, opinie i atesty oraz wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi wymaganiami.Jednocześnie dbamy, żeby oferowane przez nas artykuły łączyły w sobie najwyższy poziom jakości z umiarkowaną ceną. Oferta skierowana jest do różnych odbiorców. Naszym głównym celem jest dostarczanie Klientom szerokiego asortymentu towarów najwyższej jakości oraz zagwarantowanie miłej i profesjonalnej obsługi, zatrudniając wykwalifikowany personel gotowy służyć pomocą i radą.

  Data dodania: 09 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • stethoscope.pl »

  Bezpośredni importer sprzętu medycznego. Znajdziesz tu monitory pacjenta, aparaty USG, EKG, pulsoksymetry, dopplery ciśnieniomierze, stoły zabiegowe. Jeżeli nie mamy tego, czego potrzebujesz sprowadzimy to dla Ciebie. Urządzenia wyłącznie z CE, ISO, Declaration of Conformity. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny również w Polsce.

  Data dodania: 30 03 2014 · szczegóły wpisu »