REKLAMA / ADSENSE

Studio VFX - fotografia ślubna

Nasze atuty: wieloletnia praktyka, profesjonalny sprzęt, kwalifikacje, kreatywność, solidne wykonanie i najwyższa jakość.

Szczegóły strony www.studio.vfx.pl:

Podlinkuj stronę www.studio.vfx.pl:

Studio VFX - fotografia ślubna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Piotr Modliński - pasje: fotografia, malarstwo, »

  Staram się chwytać każdy dzień! Nie jest to łatwe zważywszy, że trzeba go dzielić na wiele pasji. Tą intymną - rodzina, tą osobistą - latanie (praca zawodowa) i te, którymi tutaj chciałem się podzielić, czyli: fotografia, malarstwo (precyzyjnie, to wyszukiwanie i tworzenie piękna w tym co nas otacza). Kolejność w jakiej je wymieniłem nie jest dziełem przypadku, bo tego staram się unikać we wszystkim co robię, czym się interesuję. Zapraszam do zwiedzenia witryny i mam nadzieję iż każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli jeszcze drogi Gościu zadasz sobie trud i podzielisz się uwagami, odczuciami, to sprawisz mi największą radość!

  Data dodania: 29 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Agata Stawicka - portfolio »

  Strona zawiera fotografie z podróży głównie w zakątki Polski, ale także Kanady, Szwecji i innych krajów; fotografie tematyczne - przede wszystkim płazy, rosiczki i grzyby oraz fotografie dokumentacyjne cmentarzy mennonickich.

  Data dodania: 03 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Piotr Wasilczuk - fotografia Otwock »

  Strona poświęcona fotografii pana Piotra Wasilczuka. Zdjęcia oddające bajkowy nastrój okolic Otwocka oraz Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Co ciekawe zdjęcia wykonane są aparatem analogowym co niestety staje się rzadkością. Pan Piotr od przez kilkanaście lat fotografowania nauczył się zauważać i uwieczniać najbardziej niesamowite zestawy kolorów. Wiele zdjęć to efekt kilku godzinnego wyczekiwania na moment...

  Data dodania: 14 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia z Cypru »

  Zdjęcia z Cypru i nie tylko

  Data dodania: 25 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne, fotografie ślubne, fotograf, fotograf ślubny »

  Fotograf ślubny wykonuje reportażowe zdjęcia ślubne. Przepiękna fotografia ślubna w całej Polsce, najczęściej Kraków i Warszawa. Fotografie ślubne w najlepszym wydaniu. Studio Moment zaprasza Pary Młode.

  Data dodania: 10 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • galeria fotografii podrożniczej »

  Galeria fotografii podróżniczej Iwony i Sebastiana Kaliszewskich

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • UnderWater Photos :: Fotografia Podwodna »

  Galeria fotografii podwodnej.

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia i grafomania »

  Polska grafomania na czeskim internecie.Opowiadania oraz powieść sci-fi. Fotografia bardzo amatorska.

  Data dodania: 14 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • kristofo friko page, photoblog oraz galerie zdjęć »

  strona poświęcona fotografii, grafice, tworzeniu stron www, HTML, CSS, JavaScript, oraz PHP. Zdjęcia w galeriach oraz photoblog autora

  Data dodania: 11 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Anna Łosak - fotografia noworodkowa, niemowlęca, sesja dziecięca i ciążowa - Kielce. »

  Dzieci, a zwłaszcza te najmłodsze, to niezwykle wdzięczny temat dla fotografa. Jeśli dołożymy do tego ogromną pasję dla fotografii, która pcha mnie do nieustannego doskonalenia warsztatu i kreowania nowych form stylizacji to rezultaty pracy z dziećmi mogą być zadziwiające. Aby nasz milusiński nie odczuwał presji i wypadł przed obiektywem naturalnie sesje zdjęciowe przeprowadzam w miłej, niemal domowej atmosferze, bez pośpiechu, cierpliwie czekając na odpowiedni moment. Tylko tak można wydobyć całe piękno naszych pociech.

  Proponuje usługi w zakresie:

  fotografia ciążowa kielce
  fotografia dzieci kielce
  fotografia niemowlęca kielce
  fotografia noworodkowa kielce
  sesja ciążowa kielce
  sesja niemowlęca kielce
  sesja noworodkowa kielce
  zdjęcia dzieci kielce

  Subtelna stylizacja, gra światła i odpowiedni dobór kolorystyki podkreślą wyjątkowość każdego dziecka i sprawią, że zdjęcia z takiej sesji wywołają na twarzach oglądających uśmiech zachwytu. Nie ma znaczenia w jakim wieku będzie malec – dla dzieci kilkutygodniowych proponuję sesje noworodkowe, z których zdjęcia wywołują niezawodnie największe emocje, zwłaszcza u najbliższych. Dla nieco starszych maluchów robię sesje dziecięce, które z kolei są przepiękną pamiątką beztroskiego i niewinnego dzieciństwa. Dzieci nie pamiętają tego okresu, dlatego trzeba kraść dla nich ten czas i utrwalać go na wyjątkowej fotografii. Kiedyś będą Wam za to wdzięczne.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »