REKLAMA / ADSENSE

Sakwa Doradztwo Finansowe

Profesjonalne doradztwo finansowe. Kredyty, pożyczki, fundusze inwestycyjne. Szeroka oferta banków w jednym miejscu.

Szczegóły strony www.sakwa.pl:

Podlinkuj stronę www.sakwa.pl:

Sakwa Doradztwo Finansowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Atrakcyjne Kredyty »

  W serwisie znajdziesz tanie kredyty mieszkaniowe, hipoteczne oraz samochodowe, które są najlepsze na polskim rynku finansowym. Zobacz w jednym miejscu ranking i porównanie kredytów.

  Data dodania: 29 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt-mieszkaniowy.info »

  Wybierz najlepszy kredyt mieszkaniowy, zobacz najnowszy ranking kredytów mieszkaniowych. Zobacz, który kredyt jest najtańszy na rynku, skorzystaj z kalkulatora kredytów i oblicz raty kredytu na mieszkanie.

  Data dodania: 29 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Analityk kredytowy oferta kredytowa banków »

  Analityk Kredytowy - oferta kredytowa banków. Oferta banków online - Wypełnij wniosek online o : kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, samochodowe, karty kredytowe, kredyty dla firm, konta dla firm.

  Data dodania: 31 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kompensata »

  Kompensata jest firmą zajmującą się doradztwem w zarządzaniu, analizami finansowymi, oraz negocjacjami handlowymi.

  Data dodania: 28 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Finasowa »

  Konta bankowe najlepszych banków i najtańsze kredyty to tylko niewielka część usług finansowych dostępnych na tej stronie. Ponadto w serwisie ubezpieczenia, emerytury, lokaty czy fundusze inwestycyjne. Szeroka oferta usług finansowych dla firm.

  Data dodania: 13 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • STER Financial Services - skuteczna windykacja »

  Jesteśmy warszawską firmą windykacyjną. Obsługujemy klientów instytucjonalnych oraz wierzytelności osób prywatnych. Finansujemy koszty postępowania, nie pobieramy zaliczek ani opłat wstępnych. Pracujemy szybko, skutecznie i zgodnie z prawem. Nasza windykacja przynosi wymierne efekty.

  Data dodania: 03 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne »

  RCU-Pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń renomowanych firm działających w Polsce. Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 13 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • e-sezam »

  Oferta Banków i instytucji Finansowych na jednej stronie

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe darmowe dla każdego - blog. »

  Zapraszamy na blog poświęconemu ofercie mBank. Konta internetowe dla każdego. Konta są darmowe i wygodne w użyciu. Warto zapoznać się z ofertą, a jeżeli korzystasz już, podziel się swoimi uwagami.

  Data dodania: 03 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla rolników »

  Nie rzadko zdarza się, że brak pieniędzy stopuje nam modernizacje, które w przyszłości przyniosły by wysokie zyski. Niestety brak regularnych dochodów skreśla uzyskanie zdolności kredytowej. Banki wychodząc na przeciw takim klientom oferują kredyty pod zastaw ziemi rolnej i pożyczki pod zastaw ziemi. U dużej ilości osób jednak słowa takie jak bank czy pożyczka wywołują lęk i podcinają im skrzydła, wtedy rezygnują z nowych rozwiązań. W takim właśnie przypadku z pomocą przychodzi nasza firma. Ziemskie Towarzystwo Kredytowe jest to polska firma zajmująca się pomocą w uzyskaniu środków finansowych. Nasi klienci to osoby prowadzące gospodarstwa rolne z obszaru całej Polski. Pomagamy uzyskać leasing dla rolników i pożyczki rolnicze. Nasi pracownicy to grupa wyspecjalizowanych ekspertów znających funkcjonowanie i haczyki banków. Restrukturyzujemy finanse, pomagamy w pozyskiwaniu dotacji oraz poszukiwaniu nowych źródeł przychodów. Współpracujemy z Inwestorami pracującymi w dziedzinie energii odnawialnej oraz alternatywnych źródeł finansowania dla rolników. Zgłaszając się do nas masz pewność, że uzyskasz kredyt na najkorzystniejszych warunkach, a słowa kredyt i bank nabiorą tylko pozytywnych skojarzeń. Zajrzyj na naszą stronę www i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »