REKLAMA / ADSENSE

Public relations

Newsline.pl to serwis skupiający ludzi branży PR (Public Relations) i osoby zainteresowane zagadnieniami relacji i wizerunku. Serwis Newsline przedstawia wszystkie najistotniejsze eventy związane z kampaniami PR, wywiady z największymi autorytetami. W serwisie można również znaleźć forum dyskusyjne, blogi PR-owców, kalendarz wydarzeń w branży PR i wiele innych informacji z dziedziny PR.

Szczegóły strony www.newsline.pl:

Podlinkuj stronę www.newsline.pl:

Public relations

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Enterprise Business Consultants Polska - Doradztwo, Outsourcing, Szkolenia »

  EnterpriseBusinessConsultants - Doradztwo, Outsourcing, Szkolenia. Doradztwo marketingowe, biznesplany, szkolenia, sprzedaź, MSP, innowacje, outsourcing dyrektora marketingu, outsourcing IT, e-marketing outsourcing, NLP, zarządzanie, małe i średnie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczny Marketing - serwis o praktycznym i skutecznym marketingu internetowym »

  Pierwsze labolatorium marketingowe. PraktycznyMarketing.pl dostarcza praktycznej wiedzy o e-marketingu; sprawdzonych narzędzi, technik i strategii marketingowych. Baza wiedzy, narzędzia skutecznego e-marketingu. Artykuły, kursy, testy, badania, wywiady, case study

  Data dodania: 01 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Aktuariusz, rezerwy na świadczenia pracownicze »

  Oblicz za darmo rezerwy na świadczenia pracownicze online!! Na stronie: napisany przez aktuariusza kalkulator, który wyznacza aktuarialne rezerwy na świadczenia pracownicze tj. rezerwy na nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, pośmiertne i rentowe.

  Data dodania: 07 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej »

  Zadaniem Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej jest gromadzenie, przechowywanie, opracowanie oraz bezpłatne udostępnianie informacji z zakresu szeroko rozumianego biznesu i Unii Europejskiej. Misją jest wspieranie przedsiębiorczości lokalnej zwłaszcza small businessu oraz zapewnienie czytelnikom dostępu do informacji użytkowej. Centrum wspomaga również zaplecze edukacyjne środowiska akademickiego.

  Data dodania: 24 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • euroekspert, fundusze strukturalne, szkolenia, programy ue, fundusze ue »

  EUROEKSPERT jako firma edukacyjna, doradcza i szkoleniowa działa od roku 2002 oferując swoje usługi zarówno firmom i instytucjom jak też klientom indywidualnym. Działalność firmy obejmuje: organizację krótkich i długich form szkoleniowych, usługi doradcze usługi eksperckie.

  Data dodania: 04 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Jakość - normy CMM oraz ISO 900x »

  Strona opisujeproblemu jakości oprogramowania. Podstawą dla rozważań jest metodologia w następujących systemach jakości: ISO 9001, ISO 15504 (SPICE) oraz Capability Maturity Model (CMM).

  Data dodania: 12 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Praca Szczecin »

  Zajmujemy się selekcją życiorysów i kandydatów, rekrutacją wewnątrz i poza firmą Klienta, prowadzimy testy psychologiczno-diagnostyczne kandydatów i pracowników oraz szeroką gamę szkoleń pozwalających na ciągłe doskonalenie kadr przedsiębiorstw. Wstępnych konsultacji dotyczących możliwości pozyskania dotacji oraz sporządzenie harmonogramu działań udzielamy bezpłatnie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biegły rewident »

  Biegły rewident świadczy usługi w zakresie badania i przeglądów sprawozdań finansowych, jak również doradztwo w zakresie finansów i rachunkowości oraz finansowych konsekwencji przedsięwzięć gospodarczych. Biegły rewident podejmie się dla Państwa profesjonalnego wykonania powierzonych zleceń.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości kraków »

  Katarzyna Drabik -rzeczoznawca majątkowy. Szacowanie wartości nieruchomości mieszkalnych, handlowo - usługowych i przemysłowych, praw rzeczowych, przedsiębiorstw w Krakowie i Małopolsce.
  Zakres świadczonych usług:
  wycena nieruchomości mieszkalnych, handlowo - usługowych i przemysłowych dla celów określenia wartości przy transakcjach kupna - sprzedaży, zabezpieczania kredytów, podatkowo - skarbowych, celów wynikających z ustawy o gospodarce nieruchomościami;
  wycena ograniczonych praw rzeczowych (w tym: służebność gruntowa, służebność osobista, służebność przesyłu, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu)
  wyceny przedsiębiorstw lub ich wydzielonej części dla celów przekształceń własnościowych oraz dla celów sprawozdań finansowych w rozumieniu ustawy o rachunkowości;
  określanie wartości nieruchomości dla potrzeb indywidualnego inwestora (jako podstawy do negocjacji przy transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości).

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • BuyService - outsourcing zakupowy »

  Nasza firma oferuje usługi związane z outsourcingiem zakupowym poprzez zarządzanie grupą dostawców, analizę kosztów zakupowych, prowadzeniem powierzonych procesów zakupowych. Posiadamy wiedzą o procesach, którymi możemy wesprzeć Państwa firmę.Szanowni Państwo pozwólcie naszym specjalistom zadbać o prawidłowe i jak najlepsze funkcjonowanie procesów zakupowych w Państwa firmie. Wyszukamy dla Państwa najkorzystniejsze oferty, przedstawimy różne warianty zakupowe z uwzględnieniem parametrów jakości, czasu dostawy, ceny i terminów płatności. Produkty wyszukujemy w sposób optymalny, badając oferty wielu producentów i dystrybutorów. Państwo dokonujecie wyboru, która oferta spełnia 100% satysfakcji i oczekiwań.Nasza firma zapewnia wsparcie w realizacji codziennych procesów zakupowych. Państwa rola ogranicza się do złożenia zapotrzebowania na email lub przez kontakt telefoniczny.Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia w rozwoju procesów zakupowych w swojej firmie i chcielibyście powierzyć Nam to trudne, czasochłonne i wymagające zaangażowania zadanie prosimy o kontakt.Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »