REKLAMA / ADSENSE

Profesjonalne Przywracanie Danych ELEKTRO-PCAL

Odzyskiwanie danych z dysków twardych ATA, SATA, 2.5 Cala. Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL wymienia głowice w fachowy sposób. Przedsiębiorstwo przywraca dane przy pomocy odpowiednich narzędzi do przywracania danych. Firma posiada wysoki wskaźnik skuteczności w przywracaniu danych oraz profesjonalną obsługę na wysokim poziomie. Firma prezentuje dwa rodzaje usług. Pierwszą z nich jest przywracanie danych a drugą naprawa elektroniki w dyskach twardych.Dane odzyskiwane są z nośników magnetycznych w których:- Uszkodzona jest elektronika dysku- Uszkodzone jest Firmware dysku (Service Area)- Uszkodzona jest struktura logiczna w dysku (partycja typu Raw)- Uszkodzone są głowice w dysku - Uszkodzony jest silnik nośnika (przełożenie talerzy) Dane odtwarzane są ze wszystkich rodzajów partycji: - FAT 12/16/32, NTFS, NTFS 5, HFS/HFS+, UFS1/UFS2, Ext2FS/Ext3FS

Szczegóły strony www.elektro-pcal.pl:

Podlinkuj stronę www.elektro-pcal.pl:

Profesjonalne Przywracanie Danych ELEKTRO-PCAL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Emulator terminala A-Term Secure »

  Emulator terminala A-Term Secure jest klientem protokołu ssh zapewniającym bezpieczne, szyfrowane połączenia z maszynami zdalnymi. Umożliwia użytkowanie bezpiecznej powłoki (secure shell) i uruchamianie szyfrowanych tuneli. Autentykacja użytkownika może być dokonana za pomocą hasła, klucza publicznego lub urządzenia spełniającego standard PKCS#11.Zaimplementowane emulacje: ANSI, SCOANSI, VT100, VT220, VT220-8, VT320, VT320-8, WYSE60 (WYSE60 COLOR), LINUX, HP.

  Data dodania: 29 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Portal HACK - Bezpieczeństwo, sieci, hacking, security, hack »

  Powstał nowy serwis poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Redakcję serwisu tworzy grupa młodych, kreatywnych osób i certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa IT. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnej i w pełni profesjonalnej platformy informacyjnej.

  Data dodania: 08 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • antywirusy, bezpieczeństwo, przeglądarki »

  Serwis traktujący o bezpieczeństwie internetowym oraz innych zagadnieniach związanych z praktycznym i bezpiecznym korzystaniem z zasobów Internetu. W serwisie aktualności dotyczące portali, wyszukiwarek, przeglądarek internetowych.

  Data dodania: 29 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe antywirusy i antyspyware »

  Strona poświęcona bezpieczeństwu - darmowe antywirusy, darmowe antyspyware i darmowe firewalle

  Data dodania: 08 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych Data-Max »

  Data Max to profesjonalne odzyskiwanie danych z różnego rodzaju nośników komputerowych. Dodatkowo oferta obejmuje także bezpowrotne usuwanie danych i doradztwo w zakresie ochorny danych.

  Data dodania: 26 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • EULEO Wierzytelności, Kancelaria Prawna »

  Euleo zaprasza na cykl szkoleń z zakresu bezpieczeństwa wierzytelności w przedsiębiorstwie zorientowanym na sukces.Szkolenia, które Państwu oferujemy bazują na naszym doświadczeniu w postępowaniu z nierzetelnymi kontrahentami. Zaprojektowane są tak, aby skutecznie rozwiązywać konkretne problemy, z którymi spotykają się firmy. Dotyczą przede wszystkim zagadnień związanych z zabezpieczeniem wierzytelności i minimalizowaniem ryzyka nietrafionych transakcji.

  Data dodania: 29 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • NOD32 - konfiguracja, obsługa. »

  ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, personal firewall oraz filtr antyspamowy. W celu skutecznego wykrywania nowych zagrożeń ESET Smart Security łączy metody zaawansowanej heurystyki, sygnatur generycznych (wykrywających nowe warianty zagrożeń) i klasycznych sygnatur.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe »

  Korzystanie z komputera podłączonego do internetu wiąże się nierozerwalnie z dużym ryzykiem. Aby skutecznie zabezpieczyć się przed wszystkimi zagrożeniami koniecznie trzeba zainstalować program antywirusowy oraz antyspyware.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczny w sieci - bezpieczeństwo sieciowe - ochrona komputera »

  Bezpieczny w sieci to strona poświęcona bezpieczeństwu komputera podłączonego do sieci - ochrona przed wirusami, trojanami, robakami. Poradniki dla zielonych.

  Data dodania: 31 03 2009 · szczegóły wpisu »
 • It Octopus Technology - Narzędzia ochrony danych »

  Zajmujemy się dystrybucją narzędzi ochrony danych firm takich jak: McAfee, F-Secure, EMC, AutoID, RSA, ORACLE. Na naszej stronie poza możliwością zamówienia produktu, znajdą Państwo także opisy wszystkich dostępnych narzędzi ochrony danych jak programy antywirusowe, programy do zabezpieczania danych, systemy i programy do tworzenia Back Up, macierze, czytniki do identyfikacji osób, narzędzia do zarządzania ruchem pojazdów. Zawsze aktualna oferta. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »