REKLAMA / ADSENSE

Piotr Modliński - pasje: fotografia, malarstwo,

Staram się chwytać każdy dzień! Nie jest to łatwe zważywszy, że trzeba go dzielić na wiele pasji. Tą intymną - rodzina, tą osobistą - latanie (praca zawodowa) i te, którymi tutaj chciałem się podzielić, czyli: fotografia, malarstwo (precyzyjnie, to wyszukiwanie i tworzenie piękna w tym co nas otacza). Kolejność w jakiej je wymieniłem nie jest dziełem przypadku, bo tego staram się unikać we wszystkim co robię, czym się interesuję. Zapraszam do zwiedzenia witryny i mam nadzieję iż każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli jeszcze drogi Gościu zadasz sobie trud i podzielisz się uwagami, odczuciami, to sprawisz mi największą radość!

Szczegóły strony www.modlinski.art.pl:

Podlinkuj stronę www.modlinski.art.pl:

Piotr Modliński - pasje: fotografia, malarstwo,

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • K.Korzeniec - galeria fotografii »

  Galeria zdjęć K.Korzeniec. M.in. portrety, akty, makro, krajobrazy, zwierzęta.Wspaniałe fotografie

  Data dodania: 29 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Tomaszowskie Towarzystwo Sztuk Wszelakich »

  Witryna (Towarzystwo) to miejsce spotkań ludzi i ich dorobku we wszystkich (wszelakich) dziedzinach, a także firm, instytucji, organizacji wspierających rozwój sztuk (wszelakich). W najbliższym czasie postaram się określić szczegółowo tryb i warunki "zaistnienia" na stronie, ale już dzisiaj mogę jednoznacznie zdefiniować, że wizytówka twórcy będzie zamieszczana bezpłatnie.

  Data dodania: 29 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Galerie zdjęć wykonanych w Sosnowcu »

  Na stronie umieszczam zdjęcia które uważam za warte obejrzenia. Robię je tam gdzie akurat zawiezie mnie rower lub autobus:)

  Data dodania: 10 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf dla ciebie »

  Studio fotografii, wykonujemy fotografie reklamowe, portretowe, rodzinne, reportaże ślubne, utrwalanie ważnych uroczystości, wykonujemy reprodukcje zdjęć.

  Data dodania: 03 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • fotografia roślin »

  Fotografia roślin, zdjęcia na sprzedaż.

  Data dodania: 06 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Dembowski Blog - grafika artystyczna | portfolio »

  Blog Jakuba Dembowskiego, grafika artystyczna, portfolio, fotografia, rysunek. Webdesign, projektowanie, digital paint. Zapraszam.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ramki cyfrowe »

  Cyfrowe ramki do zdjęć w plikach psd. Ramki do galerii internetowych. Ramki ślubne, komunijne, walentynkowe, na dzień babci i dziadka, świąteczne, chrzest, kwiatowe i na inne okazje.

  Data dodania: 18 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Photonation Artystyczna Fotografia ślubna, profesjonalne zdjęcia ślubne »

  Fotografia ślubna agencji Photonation potrafi zatrzymać czas, zachować emocje, zapisać niezwykłe fluidy. Nasze profesjonalne zdjęcia ślubne, to niezwykła pamiątka ślubna. Tworzymy piękne fotografie plenerowe oraz pełen emocji i dynamiczny reportaż: przygotowania, ślub, wesele.Warszawa i woj. mazowieckie.

  Data dodania: 22 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Dawid Oruba »

  Fotografia jest moją pasją, którą zajmuję się od 7 lat i systematycznie rozwijam. To mój sposób na życie. Obiektem moich zainteresowań jest szeroko rozumiana przyroda, głównie kładę nacisk na ptaki, gdyż jestem ornitologiem; nie pozostaję jednak obojętny na zabytki i architekturę. Zamieszczone zdjęcia są pewnym połączeniem dwóch moich pasji: obserwacji otaczającej nas przyrody i fotografii.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna KRiSfoto specjalistyczne usługi »

  Fotograf z wieloletnim doświadczeniem, który ma bardzo szeroki wachlarz usług. Czyli jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz, aby specjalista wykonał dla Ciebie np. zdjęcia produktowe, z pewnością powinieneś zaznajomić się bardziej szczegółowo z wszelkiego rodzaju informacjami na temat KRISFOTO. Trzeba pamiętać, iż fotografia reklamowa powinna cechować się jak największym profesjonalizmem - przecież klienci najzupełniej nieświadomie potrafią rozróżnić złą fotografię od tej dobrej. A właśnie u nas masz okazję dostać wyłącznie świetne zdjęcia dla firm - to pewne. Jestem nietypowym polskim fotografem pospolitym, nie mam styczności z aparatem tylko zarobkowo. Fotografie pstrykam praktycznie każdego dnia, wykonuję fotografię użytkową i co według mnie jest szczególnie ważne kocham robić zdjęcia dla siebie. Nie wyobrażam sobie lepszej metody na spędzanie wolnego czasu. Nie potrafię sobie wyobrazić też wyjazdu za miasto bez aparatu w ręku. Uwielbiam fotografować przyrodę oraz sesje plenerowe jakie oferuje fotografia ślubna, relaksuje mnie fotografia miejsc gdzie czas się zatrzymał.

  Pracuję w Warszawie. Fotografią zainteresowałem się w szkole podstawowej. Pod namową kolegi zapisałem się do klubu" Za Żelazną Bramą" administrowanego przez polskiego fotografika Leonarda Karpiłowskiego. Od tego wszystko się zaczęło. Zafascynowała mnie łatwość z jaką ujęcie można zamknąć w małym prostokątnym kształcie jakim jest fotografia. Trudność jednak jest w tym aby zrobić to tak, żeby ludzie byli poruszeni tym co widzą na moich zdjęciach. Jako firma KrisFoto oferuje usługi w zakresie: zdjęcia autorskie oraz fotografie dla firm

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »