REKLAMA / ADSENSE

Pasjans

Pasjans zyskał na popularności, kiedy Microsoft zaczął darmowo umieszczać grę wraz z wersją Windows 95. Oczywiście ten prawdziwy klasyk jest dostępny na naszej stronie internetowej http://www.pasjans.pl. Znajdziesz tu także wiele innych wariantów, w które możesz grać bez ograniczeń i zupełnie za darmo. Na stronie zamieściliśmy również niezbędne informacje na temat pasjansa, na przykład historię gry oraz różne ciekawe fakty i ciekawostki.

Szczegóły strony www.pasjans.pl:

Podlinkuj stronę www.pasjans.pl:

Pasjans

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis Medal of Honor Allied Assault »

  Wszystko o Medal of Honor Allied Assault. Najnowsze informacje, forum dyskusyjne, opisane taktyki, screeny z granatami, rozbudowanyn download, masa plików i wszystko inne dla prawdziwego gracza.

  Data dodania: 02 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • AnnoCenter - Strona główna »

  AnnoCenter - Serwis o serii gier Anno - Anno 1701, Anno 1503, Anno 1503: Treasures, Monsters and Pirates, Anno 1602 - Kody, Pliki, Artykuły.

  Data dodania: 16 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Magazyn Szachista »

  Aktualności ze świata szachów, rankingi, wyniki turniejów krajowych i zagranicznych, zapisy partii, najlepsze kombinacje szachowe.

  Data dodania: 04 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gra w kropki »

  Forum graczy. Informacje, liga, turnieje online i na żywo, zasady gry kropki, możliwość gry przez internet.

  Data dodania: 04 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Lotto »

  Na tej stronie zawsze sprawdzisz aktualne wyniki losowania Dużego Lotka.

  Data dodania: 28 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wii-Mote »

  Serwis poświęcony konsoli next-gen Nintendo Wii, znanej wcześniej jako Revolution. Dzięki rewolucyjnemu kontrolerowi znanemu jako wiilot (pilot dla wii), twoje ruchy przed ekranem są analizowane w przestrzeni 3D, programy czystrony www obsługujesz jakbyś był na prezentacji i wskazywał dane elementy ekranu czy tablicy wskaźnikiem. Dzięki Wii Channels, konsola cały czas zwiększa swoje możliwości i daje nam przy okazji coraz więcej rozrywki dla wszystkich. Dziewczyny pokochały Wii.

  Data dodania: 17 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Strona serwerów counter-strike 1.6 zrzeszenia cs4friends »

  Na stronie po za newsami znajdują się statystyki graczy (PsychoStats), lista banów (AmxBans), live monitor naszych serwerów counter-strike oraz naszego serwera Team-Speake 2.0.

  Data dodania: 31 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • GamesVault - Twoja skarbnica wiedzy o grach »

  Twoja skarbnica wiedzy o grach! Recenzje, zapowiedzi, testy, poradniki, cheaty - każdy użytkownik może wysyłać nam swoje artykuły i dzielić się swoją twórczością. Gry PC, XBOX, 360, PS2, PS3, Wii, GBA, GBC, PSX, N64.Zapraszamy również na nasze forum, gdzie możecie poznać zdanie innych użytkowników, oraz podzielić się waszym własnym. GamesVault to dynamiczny serwis, z szybko rozrastającą się bazą danych o grach, kodach, z poradnikami i wszystkim innym czego dusza gracza może zapragnąć!

  Data dodania: 30 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • MMO CyberSzpieg »

  Strona w całości poświęcona MMO i masowej rozrywce online. Na stronie znajdują się wyłącznie najlepsze gry mmo wyłonione z głosowań internautów oraz rankingów gier online. Znajdziesz tu zarówno gry mmo, mmorts, mmorpg jak i produkcje oparte o przeglądarkę.

  Data dodania: 25 02 2009 · szczegóły wpisu »
 • Notatki zplanszowanego Pingwina »

  Notatki zplanszowanego Pingwina. Gry towarzyskie. Jest to strona prowadzona w formie blogu poświęcona wybranym planszówkom, karciankom, grom kafelkowym oraz kościanym. Strona subiektywna - w opisach gier stałym elementem są skrócone zasady, opinia autora wraz z oceną w skali 1-10 oraz przydatne linki np. do instrukcji na stronach wydawców.

  Autor od wielu lat jest miłośnikiem tego rodzaju rozrywki

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »