REKLAMA / ADSENSE

Obok nas... Fotogaleria przyrodnicza

Na swojej stronie przedstawiłem jedynie małą część swego dorobku fotograficznego. Powstawał on przez wiele lat obcowania w bliskim kontakcie z naturą. Nie wszystkie kategorie stworzeń, które fotografowałem, mają tu swoich przedstawicieli. Te najistotniejsze, moim zdaniem, tu się znalazły. Na stronie można obejrzeć: motyle http://www.jaroslawswigon.pl/index.php?/category/7, owady, ważki, ptaki, płazy, gady http://www.jaroslawswigon.pl/index.php?/category/10, koniki polne, pająki i inne zwierzęta. Zauroczony Norwegią, postanowiłem także umieścić parę krajobrazów z tego kraju http://www.jaroslawswigon.pl/index.php?/category/4. Choć odstaje to trochę od głównej myśli przewodniej fotogalerii. Tworzyłem ją w oparciu (prawie wyłącznie) o fotografie przedstawiające stworzenia występujące jedynie w granicach administracyjnych Torunia.

Szczegóły strony www.jaroslawswigon.pl:

Podlinkuj stronę www.jaroslawswigon.pl:

Obok nas... Fotogaleria przyrodnicza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Terrarystyka, vortal terrarystyczny, terrarium »

  Opisy wielu gatunków gadów - żółwi, węży oraz jaszczurek ze zdjęciami. Obszerne forum dyskusyjne. Artykuły, literatura, choroby, żywienie, filmy, odgłosy gadów. Zobaczysz u nas jaszczurki, ptaszniki, węże, żółwie, skorupiaki, wije, skorpiony

  Data dodania: 12 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Legwan zielony Iguana iguana rhinolopha »

  Legwan zielony Iguana iguana rhinolopha - podstawy hodowli terraryjnej. Artykuły, Żywienie, Anatomia, Terrarium, Faq, Opis, Forum, Zdjęcia.

  Data dodania: 28 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Mini ZOO w Leonowie k. Lublina »

  Zapraszamy Serdecznie do Małego ZOO w Leonowie. Zoo znajduje się przy trasie Lublin - Niemce, jadąc w kierunku miejscowości Lubartów. Zapewniamy Państwu bezpieczny parking, liczne atrakcje dla zwiedzających minn. dla dzieci plac zabaw, możliwości rozpalenia ogniska. Zwierzęta w naszym ZOO są łagodne i bezpieczne. Mamy osły, świnie wietnamskie, kozy, barany, strusie nandu, emu, kaczki, konie grający w Ogniem i mieczem (film), jest też lama, wielbłąd, kangur, łabędzie, bociany, żółwie. Oferujemy Państwu liczne pamiątki, fotografie zwierząt, płyty, mamy w sprzedaży strusie jaja. Przyjmujemy zarówno wycieczki zorganizowane i zwiedzających indywidualnie. Służymy pomocą i wiedzą na temat zwierząt. Nie pobieramy opłat za fotografowanie i nagrywanie.

  Data dodania: 19 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Ptaki Ozdobne. Ptaki egzotyczne, gołębie i drób ozdobny »

  Strona hodowców i miłośników ptaków egzotycznych, gołębi oraz drobiu ozdobnego. Porady i artykuły hodowców, warunki chowu, ciekawe publikacje.

  Data dodania: 13 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Motyle z Pienin - galeria Jerzego Zięby »

  Motyle z terenu Pienin - galeria zdjęć Jerzego Zięby. Strona hobbystyczna zawierająca zdjęcia kilkudziesięciu gatunków i rodzin motyli z terenu Pienińskiego Parku Narodowego.

  Data dodania: 05 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne produkty specjalnie dla gołębi. »

  Producent preparatów do prowadzenia profesjonalnej hodowli gołębi.

  Data dodania: 05 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Akwarystyka słodkowodna »

  Strona ta została stworzona z myslą o akwarystach, szczególnie początkującyh. Znajdują sie tutaj pomocne materiały dotyczące hodowli ryb tropikalnych w akwarium takie jak opisy ryb, czy poradnik jak założyć akwarium.

  Data dodania: 19 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Goldenek »

  Czasem nawet piesek musi szczeknąć, co mu na sercu leży. A potrafi opisać świat jaki widzi na swój wyjątkowy sposób. Używając do tego goldenkowego łepka i Golden Retriver'owego słownictwa. Czasem jest miło i wesoło, czasem smutno. Czasem jest mądrze, a czasem wręcz przeciwnie. Na stronie znajdują się także zdjęcia naszego goldenka, a także filmy z jego udziałem. Golden Retriver to wspaniały pies. Wejdź i sam się o tym przekonaj!

  Data dodania: 14 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Moje Szynszyle »

  Strona "Moje szynszyle" poświęcona jest hodowli i pielęgnacji szynszyli. Są to bardzo miłe i sympatyczne zwierzątka nie sprawiające większych problemów, przy zachowaniu podstaw odnośnie klatki i pokarmu. Na stronie znajdziemy niezbędne informacje, galerię zdjęć i filmy z szynszylami, oraz forum o szynszylach.

  Data dodania: 03 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet weterynaryjny w Stargardzie Szczecińskim - Janusz Grabiec »

  Strona gabinetu weterynaryjnego lekarza weterynarii Janusz Grabca. Znajdziesz na niej dane teleadresowe, godziny przyjęć, spis usług oraz porady i ciekawostki. Zapraszam!

  Data dodania: 24 12 2008 · szczegóły wpisu »