REKLAMA / ADSENSE

Network PR

Agencja Public Relations

Szczegóły strony www.network-pr.pl:

Podlinkuj stronę www.network-pr.pl:

Network PR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Promocji i Reklamy MAX MEDIA Ewa Dziedzic Grabowska »

  Kompleksowa organizacja eventów, obsługa techniczna, artystyczna, cateringowa, oprawa scenograficzna, nietuzinkowe projekty, profesjonalna realizacja

  Data dodania: 03 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Promocyjna AgencjaMG Impresariat Artystyczny »

  Strona Agencji Promocyjnej MG, organizacja akcji samplingowo- degustacyjnych, promocje konsumenckie, obsługę targów, narad, konferencji, aranżacje stoisk wystawienniczych, organizację festynów, imprez rekreacyjnych, organizacja imprez integracyjnych, organizacje tras koncertowych scena światło dźwięk impresariat artystyczny, usługi ankieterskie kolportaż ulotek, usługi transportowe, usługi cateringowe.

  Data dodania: 14 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Artystyczna FACE »

  Agencja Face umożliwia wykorzystanie wizerunku znanych gwiazd, prezenterów, aktorów i artystów (głównie TVN) w kampaniach reklamowych, eventach, wydarzeniach artystycznych, prowadzeniu imprez, konferencjach, szkoleniach, działalności wydawniczej i innej.

  Data dodania: 18 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe dużej skali, event, kompleksowa organizacja »

  Enjoy11 specjalizuje się w opracowywaniu unikalnych kreacji oraz kompleksowej organizacji wydarzeń zewnętrznych tzw. „dużej skali”.

  Data dodania: 13 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Agencja marketingowa »

  Niezwykła agencja reklamowa 5rano™ to gwarancja najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii wykorzystywanych podczas tworzenia reklam. Realizacja zadań z zakresu DTP oraz ich publikacja.

  Data dodania: 21 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku i reklama »

  Strona firmy AMR advertising & market research zajmujcej się badaniami rynku a także reklamą BTL oraz promocjami

  Data dodania: 06 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa »

  Celem firmy jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów. Pracownikami firmy są osoby posiadające doświadczenia na wysokich stanowiskach menadżerskich w następujących branżach: Farmacja, Media, FMCG, Ubezpieczenia. Firma posiada bogate doświadczenia zarówno w zakresie outsourcingu sprzedaży i marketingu jak i w zakresie usług reklamowych.

  Data dodania: 04 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • agencja promocji »

  Jesteśmy agencją BTL specjalizującą się w szeroko idących działaniach marketingowych. Zapraszamy do współpracy z nasza agencją promocji. Działamy w miastach Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Kielce i nie tylko.

  Data dodania: 18 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Marketingfix - doradztwo marketingowe »

  Jesteś właścicielem niewielkiej firmy? Potrzebujesz profesjonalnej obsługi marketingowej, lecz nie stać się na utworzenie wewnętrznej komórki marketingu? Nie martw się! Marketingfix istnieje po to, by Ci pomóc! Świadczymy usługi z zakresu doradztwa marketingowego dostosowane specjalnie do potrzeb i możliwości finansowych małych firm, takich jak Twoja.Wśród naszych usług znajdziesz: audyt marketingowy, strategie i plany.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Inbound marketing »

  Firma Quanti Media specjalizuje się w działaniach marketingowych. W ofercie znajduje się RTB, który jest skutecznym sposobem na dotarcie do użytkowników wpisujących się w profil klienta, tworzenie kampanii AdWors oraz prowadzenie marketingu skierowanego na mobilne urządzenia. Dodatkowo specjalizacją przedsiębiorstwa jest tworzenie i udostępnianie atrakcyjnych treści. Firma zaprasza na swoją stron quanticmedia.pl.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »