REKLAMA / ADSENSE

Medycyna i zdrowie - Med-News

Strona o medycynie i zdrowiu, lekarzach i studentach medycyny. Zawiera ogólnopolski katalog lekarzy i stomatologów, leki, informacje o antykoncepcji, porady medyczne i wywiady.

Szczegóły strony www.med-news.pl:

Podlinkuj stronę www.med-news.pl:

Medycyna i zdrowie - Med-News

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Laboratorium protetyczne »

  Firma Dental Studio rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku i jest kontynuacją 12- letnich doświadczeń zawodowych pana Marka Janoty zdobytych we Frankfurcie nad Menem i potwierdzonych certyfikatami. Jesteśmy nowoczesnym laboratorium protetyczno- dentystycznym specjalizującym się w pracach pełnoceramicznych, kombinowanych, szczególnie teleskopowych (stożkowych), implantologicznych oraz w galwanoprotetyce.

  Data dodania: 31 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Dental Division - Higiena, Dezynfekcja, Sprzęt stomatologiczny »

  Dental Division jest firmą działającą na rynku od 2005 roku, a osiąga już bardzo dobre wyniki. Zajęła pierwsze miejsce w Polsce w sprzedaży higieny Dürr Dental. Nasze doświadczenie jest poparte wieloletnimi sukcesami niemieckiej firmy Dürr Dental działającej na rynku całego świata od ponad 50 lat. Jesteśmy jej autoryzowanym dystrybutorem na Polskę.

  Data dodania: 19 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Nobel Biocare Leszno – profesjonalna chirurgia stomatologiczna »

  Stomatologia Skrzypkowscy to profesjonalny gabinet stomatologiczny działający od wielu lat w Lesznie. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe zabiegi stomatologiczne, implanty nobel biocare, osteoplant protetykę i ortodoncję.

  Data dodania: 18 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • MM Dent Kompleksowe Zaopatrzenie Gabinetów Stomatologicznych - Katowice »

  Kompleksowe zaopatrzenia gabinetów stomatologiczny w matriały i sprzęt dentystyczny. Oferta obejmuje między innymi wypełnienia, amalgamty, masy wyciskowe, fleczery, podkłady, wybielanie

  Data dodania: 29 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny / ortodonta / ortodoncja »

  Nasz gabinet zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i dorosłych z zastosowaniem aparatów stałych i ruchomych.

  Data dodania: 14 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta - Olsztyn Sokołowscy »

  Izabela i Andrzej Sokołowscy - Specjalistyczna praktyka stomatologiczna Olsztyn.

  Data dodania: 16 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Medserwis »

  Medserwis to nowoczesna firma działającą w branży medycznej i laboratoryjnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu, przeglądów i doradztwa urządzeń będących na wyposażeniu szpitali, laboratoriów oraz gabinetów medycznych, również stomatologicznych. Wykonujemy też produkcję nietypowych urządzeń pod konkretne życzenie klienta. Wiadomo, że każdy sprzęt z czasem się psuje lub wymaga przeglądu technicznego. By zapewnić długotrwałą sprawność naszych urządzeń musimy co odpowiedni okres czasu dokonywa przeglądów. Zapewniamy serwis sprzętu medycznego oraz laboratoryjnego.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta stomatolog Zielona Góra »

  W gabinecie świadczone są profesjonalne usługi przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Zapewniamy miłą atmosferę i oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną opartą na rzetelnej wiedzy i najnowszych technologiach w procesie leczenia. Każdy nasz Pacjent traktowany jest indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną na stronie internetowej, dzięki której można dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nas usługach i ich kosztach..

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów »

  Strona na temat wybielania zębów. W jaki sposób uzyskać piękny uśmiech.

  Data dodania: 05 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia-protetyka.Pełen zakres usług. »

  Stomatologia "Twój Gabinet" .Gabinet stomatologiczny i Pracownia protetyczna.Pełen zakres usług, m.inn. porcelana, zatrzaski .

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »