REKLAMA / ADSENSE

HiFilm.pl - studio filmowe

HiFilm.pl jest debiutującym domem produkcyjnym, który powstał dzięki zespółowi kreatywnych ludzi z wyjątkową pasją. Świadczymy usługi z zakresu produkcji filmowej i fotograficznej. Kręcimy teledyski, reklamy, making of. Dopasowujemy każdy pomysł do budżetu klienta. Swoim projektom poświęcam serce i czas. Zawsze kończę to, co zacząłem.
Lata praktyk nauczyły mnie jak za pomocą nowinek technicznych uwiecznić obraz w kamerze tak, by zawsze był żywy. Chciałem otworzyć ludziom oczy na piękno świata. Sprawić by chociaż na chwile odłożyli swoje troski.
Swoją wiedzę pogłębiłem dzięki szkole filmowej w Warszawie. Teraz jestem w tym miejscu. Ciągle walczę o pozycje na rynku.

Szczegóły strony hifilm.pl:

Podlinkuj stronę hifilm.pl:

HiFilm.pl - studio filmowe

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ViFoNa - Video Foto Nagrania - Videofilmowanie »

  Zajmujemy się videofilmowaniem i fotografią (reportażową, w plenerze i studyjną - przenośne studio). Montaż, retusz, obróbka.

  Data dodania: 25 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie ślubów, wesel Warszawa A-STUDIO »

  Profesjonalne wideoreportaże ślubne i inne, wesela, studniówki, montaże materiałów powierzonych A-STUDIO Warszawa. Polecamy zespół muzyczny muzycznyna wesele ABAND.

  Data dodania: 21 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • WALTRONIK Komputery-Foto-Wideo przegrywanie kaset wideo i taśm filmowych na DVD »

  Serwis komputerów, wideofilmowanie i fotografowanie, regeneracja starych zdjęć, skanowanie negatywów, slajdów, przegrywanie kaset VHS, VHS-C, (PAL, NTSC), SVHS, Video8 (PAL, NTSC), Hi8, miniDV, taśm filmowych (celuloid) 8mm i super8 na VCD, DVD, montaż cyfrowy, konwersja VHS, VHSC, Video8 (NTSC-PAL).

  Data dodania: 30 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Studio Filmowe Alfa »

  Oferujemy szeroki zakres usług wideofilmowania. Obsługujemy wszelkie imprezy i uroczystości - śluby, wesela, komunie, studniówki, imprezy firmowe, szkolne itp. Wykonujemy również zdjęcia i obróbkę cyfrową powierzonych nam materiałów filmowych oraz przegrywamy kasety na płyty DVD.

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Flesz wideofilmowanie i fotografowanie »

  Wideofilmowanie i fotoreportaż ślubów, komunii, imprez szkolnych, studniówek. Montaż materiałów zleconych. Przegrywanie z materiałów archiwalnych na dvd.

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • CLIP Studio Filmowe »

  CLIP to firma z doświadczeniem sięgającym początku lat 90, świadcząca profesjonalne usługi rejestracji i montażu materiałów filmowych. Usługi produkcji filmów niskobudżetowych dla firm: filmy szkoleniowe, filmy instruktażowe, prezentacje filmowe, reportaże, reklamy i spoty reklamowe.Produkcja filmów w jakości HD oraz w formatach do emisji telewizyjnej. Rejestracja wesel w jakości HD.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna & Videofilmowanie »

  Oferuję państwu kompleksowy reportaż z dnia ślubu- Zdjęcia i Videofilmowanie. Działam na terenie centralnej polski a w szczególności w : Skierniewice Żyrardów Głowno Sochaczew Rawa Mazowiecka Brzeziny Stryków Mszczonów

  Data dodania: 22 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Dolnośląskie »

  Oferujemy wideofilmowanie na wysokim poziomie. Obsługujemy całe województwo dolnośląskie. Filmy nagrywamy profesjonalnymi kamerami Full HD, oddajemy Wam na nośnikach Blu-ray oraz DVD. Warto postawić na profesjonalistów w tym ważnym dla Was dniu! Zapewniamy sympatyczną obsługę, wysokiej jakości sprzęt oraz umiejętnie zmontowany film.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filmowanie Warszawa – produkcja filmowa »

  Filmowanie Warszawa. Zajmujemy się profesjonalnym filmowaniem. Naszym Klientom proponujemy wielokamerowe filmowanie uroczystości, w tym filmowanie szkoleń i konferencji, filmowanie spotkań i gal, montaż audio-wideo, produkcję filmów szkoleniowych, instruktażowych i dokumentalnych. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Przyjmujemy również zlecenia poza obszarem województwa mazowieckiego. Zapraszamy do współpracy.

  W ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak:
  - filmowanie szkoleń,
  - filmowanie zebrań,
  - filmowanie konferencji,
  - filmowanie imprez firmowych,
  - filmowanie imprez sportowych,
  - filmowanie uroczystości
  - filmowanie spektakli teatralnych,
  - montaż wideo.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kamerzysta na wesele Przasnysz »

  Nasze usługi które świadczymy kilka lat skierowane są do klienta indywidualnego.
  Nasze realizacje zarówno filmowe i fotograficzne doceniane są przez naszych klientów.
  Posiadamy doświadczenie, profesjonalny sprzęt,pasję oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia .Zapraszamy do kontaktu i do współpracy.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »