REKLAMA / ADSENSE

Graphic

Portfolio grafika komputerowego. Tomasz Młot New media web designer. Zbiór wybranych projektów grafika kreatywnego. Profesjonalne wykonanie layout’ów stron www i logotypów. Realizacje również w technologii flash. – Tworzenie grafiki - freelancer Tomasz Młot.

Szczegóły strony www.tomaszmlot.pl:

Podlinkuj stronę www.tomaszmlot.pl:

Graphic

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie stron internetowych 'studio design pb' »

  Tworzenie stron internetowych, projektowanie grafiki (banery internetowe, wizytówki, plakaty reklamowe, ulotki). Interaktywne strony z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Projektowaniem stron www zajmuję się od dwóch lat. W tym czasie stworzyłem wiele projektów, począwszy od prostych stron internetowych, po skomplikowane witryny jak i również banery, wizytówki, ulotki itp. Odpowiednio zaprojektowany serwis WWW, bez względu na swoje przeznaczenie, powinien być atrakcyjny wizualnie oraz charakteryzować się intuicyjną nawigacją i obsługą. Moja działalność wywodzi się bezpośrednio z wewnętrznej potrzeby wyrażania się przez nowoczesną sztukę, jaką niewątpliwie jest, pośrednio - grafika komputerowa, bezpośrednio - projektowanie stron www.

  Data dodania: 28 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www, usługi wideo i fotografii cyfrowej »

  projektowanie serwisów www, zakładanie sklepów, for dyskusyjnych, skanowanie slajdów, negatywów, obróbka cyfrowych zdjęć, retusz, prezentacje multimedialne, slideshow, montaż wideo, konwersja formatów, grafika wektorowa do wycinania w winylu

  Data dodania: 03 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Dobre projekty - wnętrza i grafika »

  Oferujemy usługi z zakresu projektowania wnętrz, projektowania graficznego, malarstwa sztalugowego. Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje wnętrz. Dtp - projekty do druku: gazety, magazyny, książki, katalogi, ulotki, wizytówki, papiery firmowe, ogłoszenia prasowe, kalendarze. Projektowanie graficzne: logotypy, ilustracje książkowe i prasowe, okładki.

  Data dodania: 21 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • tworzenie stron www »

  Ena Creation posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie tworzenia stron internetowych i sklepów on-line. Oferuje autorskie oprogramowanie CMS, hosting oraz pośrednictwo w rejestracji domen. Projektuje materiały reklamowe do prasy i internetu.

  Data dodania: 15 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych, projektowanie grafiki, cms, ecommerce »

  Zaawansowane projekty graficzne dla wymagających. Projektowanie stron internetowych, wortali, e-sklepów, Pozycjonowanie stron internetowych, Doradztwo w zakresie reklamy i promocji w internecie, Aplikacje samodzielne, dedykowane na określony system operacyjny, Aplikacje zdalne, Systemy zarządzania treścią (CMS), Systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM), Odzyskiwanie danych, Mailing, przygotowywanie mailingu, Webmastering, Tworzenie prezentacji multimedialnych, Fotografia reklamowa, Projektowanie grafiki na potrzeby reklamy w internecie, Projektowanie grafiki na potrzeby reklamy zewnętrznej

  Data dodania: 24 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Inspiration Point »

  Inspiration Point

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fruit Agencja Reklamy »

  FRUIT Agencja Reklamy założona przez Przemysław Iwańczuk, od ponad jedenastu lat wykonuje dla swoich klientów szeroki zakres usług reklamowych. Należy do nich projektowanie reklam prasowych, plakatów reklamowych, projektowanie opakowań, opracowywanie wydawnictw firmowych oraz tworzenie stron internetowych. Każdym powieżonym nam projektem opiekujemy się od momentu stworzenia koncepcji, poprzez przygotowanie kreacji aż do końcowej realizacji – druku, publikacji, dostarczenia do klienta.Specjalizujemy się w produkcji wydawnictw firmowych przeznaczonych zarówno dla wewnętrznej jak i zewnętrznej komunikacji: magazynów, katalogów, raportów, newsletterów, biuletynów jak również ulotek, gazetek i wydawnictw okolicznościowych.Zdobyte dotychczas doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie uporządkowanej metodologii pracy, która wraz z zespołem sprawdzonych dziennikarzy, z którymi współpracujemy i nowoczesną bazą sprzętową przynosi efekt w postaci wysokojakościowych projektów wydawniczych.Dbamy nie tylko o odpowiednią kreację koncepcji wydawniczej, atrakcyjność projektów graficznych i merytorykę zawartości ale także nadzorujemy procesy druku, spedycji i logistyki.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie logo dla firm »

  Usługi szybkiego projektowania i tworzenia logo dla firm. iLogo.pl oferuje trzy pakiety, w ramach których firma tworzy różne liczby znaków graficznych i umożliwia wprowadzenie korekty do logo. Istnieje możliwość zamówienia projektów bezpośrednio na stronie internetowej, przez co czas realizacji wynosi maksymalnie 48h.

  Data dodania: 15 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Michał Zawer - 3d Graphic Studio »

  3d Graphic Studio zajmuje się wykonywaniem wysokiej jakości fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych typu exterior/ interior, przedmiotów, grafik oraz fotografii. Wykonywane prace cechuje przede wszystkim dbałość o detale oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszam do obejrzenia działu portfolio.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • FocusPP - Prezentacje multimedilane »

  Jesteśmy firmą która świadczy usługi w zakresie tworzenia prezentacji multimedialnych. W dzisiejszych czasach prezentacja multimedialna to doskonałe narzędzie do pokazania swoich produktów czy usług na targach i konferencjach. Jeżeli potrzebujesz aby ktoś zrobiła za ciebie twoją prezentacje multimedialną skorzystaj z naszych usług. Zapewniamy niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Do każdego slajdu podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością aby twoja prezentacja była na długo zapamiętana przez odbiorców.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »