REKLAMA / ADSENSE

dysania.onuse.pl

Witaj na nowej stronie, poświęconej mojej pasji - fotografowaniu.
Być może sobie myslisz: "Znowu jakaś amatorka kupiła sobie lustrzankę i udaje teraz, że umie robić zdjęcia."
Cóż, lustrzanki nie posiadam, jedynie kompakt chociaż kilka moich zdjęć jest zrobionych nieco droższym sprzętem niż posiadam.
Każda próba zrobienia udanego zdjęcia jest dla mnie wyzwaniem, które zawsze podejmę z usmiechem na twarzy. To poszukiwanie odpowiedniego miejsca
w odpowiednim czasie, żeby uchwycić cos niezapomnianego.
Zrobienie zwykłego zdjęcia nie jest trudne, każdy z nas to potrafi. Problemem staje się uwiecznienie tego, co nas skłoniło do sięgnięcia po aparat, co nas urzekło i zapadło głęboko w pamięć.

Szczegóły strony www.dysania.onuse.pl:

Podlinkuj stronę www.dysania.onuse.pl:

dysania.onuse.pl

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotograf ślubny »

  Firma oferuje usługi fotograficzne na terenie całego kraju. Specjalizuje się w zdjęciach ślubnych, okolicznościowych, fotoreportażu. Ze szczegółowa ofertą można się zapoznać na stronie firmy.

  Data dodania: 30 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Musielak. Strona domowa »

  Strona domowa Edyty i Michała Musielak. Strona zawiera albumy z naszymi zdjęciami oraz relacje z podróży.

  Data dodania: 01 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Przyrodnicza, Galeria - Mariusz Adamek »

  Fotografia Przyrodnicza, Galeria - Mariusz Adamek (Zwierzęta, Rośliny, Widoki, Panoramy, Pejzaże, Architektura, Ludzie, Makro i inne)

  Data dodania: 09 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia i grafika »

  Fotografia reklamowa i grafika komputerowa. Na stronie również ilustracje i inne prace plastyczne wykonane technikami tradycyjnymi.

  Data dodania: 17 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia lotnicze »

  Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się fotografią lotniczą. Wykonane przez nas zdjęcia lotnicze znajdują wykorzystanie zarówno w celach reklamowych jak i przy przestrzennym planowaniu zagospodarowania terenu. Na naszej stronie można obejrzeć efekty naszej pracy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • wideofilmowanie i fotografia ślubna »

  Nazywamy się FlexiFilm i ta nazwa mówi o nas wszystko.Nie trzymamy się schematów, nie powielamy istniejących już trendów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie tak by zrealizowany przez nas materiał odzwierciedlał Twoją osobowość. Jesteśmy młodym zespołem z mnóstwem świeżych pomysłów…. i nie zawahamy się ich użyć : )

  Data dodania: 25 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • pejterek »

  autorska strona piotra tondos

  Data dodania: 24 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • galeria Zaborowski »

  Jestem fotografem z wyboru i pasji. Na bieżąco śledzę trendy w fotografii i zmiany w technice . Moje obecne zainteresowania zawodowe to profesjonalna fotografia ślubna i fotografia wnętrz.

  Data dodania: 16 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Łódź, Fotograf na ślub Łódź | Kup Ślub »

  fotografia ślubna Łódź, Włocławek - profesjonalna. Zdaniem wielu młodych par jest to najlepszy fotograf ślubny w Łodzi. W mojej ofercie znajdą Państwo również zdjęcia rodzinne oraz fotografię dziecięcą. Reportaż ślubny realizuję na terenie całego kraju, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Włocławek, Warszawa, Wrocław, Kraków, to tylko kilka z miast w których udało mi się zrealizować wyjątkowe zdjęcia ślubne. Biorąc pod uwagę, że fotografia ślubna w Łodzi stoi na wysokim poziomie, nie można zostawać w tyle. Duże doświadczenie w tej dziedzinie, pozwala mi wykonywać niebanalne zdjęcia ślubne w różnych miejscach Polski i za granicą.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakłady fotograficzne »

  W ostatnim czasie mamy olbrzymią nadpodaż towarów i usług na rynku. Sprzyja temu dodatkowo kryzys gospodarczy i ekonomiczny. Pociąga to za sobą trudność w ich sprzedaży a zwłaszcza w dotarciu do potencjalnych klientów. W tym celu uruchamia się strony internetowe, wysyła mailingi, umieszcza ogłoszenia w prasie branżowej, wystawia się na targach itd. Te wszystkie działania są działaniami promocyjnymi. Jednym z kierunków promocji jest promocja w internecie zwana potocznie jako "promocja internetowa". Polecana jest szczególnie średnim i małym firmom, które działają na rynku ogólnym. Mniejszym nakładem pracy i kosztów można dotrzeć do potencjalnych klientów. Firmom fotograficznym polecamy stronę www.promocjainternetowa.com.pl. Promuje ona nie tylko usługi i produkty fotograficzne ale również firmy i fotografów. Zapraszamy więc wszystkich działających w branży fotograficznej do odwiedzenia naszej strony i kontaktu z nami.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »