REKLAMA / ADSENSE

Diving Gran Canaria Tauchen Gran Canaria Wyspy kanaryjskie - Delphinus

Zapraszamy serdecznie do naszego centrum nurkowego w Szczecinie. Delphinus Gran Canaria i Wyspy kanaryjskie. Nurkowanie na najwyższym poziomie. Nurkowanie, Wyspy kanaryjskie, Gran Canaria - Dorota i Marek Piskorscy.

Szczegóły strony www.delphinus.pl:

Podlinkuj stronę www.delphinus.pl:

Diving Gran Canaria Tauchen Gran Canaria Wyspy kanaryjskie - Delphinus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nurkowanie z CN Nowa AMA »

  Nasze centrum nurkowe organizuje kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych oraz nurkowe wyprawy turystyczne w Polsce i na całym świecie. Prowadzimy własny sklep nurkowy, serwis i wypożyczalnię sprzętu do nurkowania. Na stronie zamieszczamy również ciekawostki, porady i artykuły o nurkowaniu.

  Data dodania: 01 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie z Seaquest Łódź »

  Seaquest 5-gwiazdkowe centrum PADI organizuje kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych oraz nurkowe wyprawy turystyczne w Polsce i na całym świecie. Prowadzimy własny sklep nurkowy, serwis i wypożyczalnię sprzętu do nurkowania. W sklepie specjalizujemy się w fotografii podwodnej

  Data dodania: 23 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Almar - Centrum Działalności Podwodnej Koszalin »

  Almar - Centrum Działalności Podwodnej Koszalin, sprzęt nurkowy, kurs nurkowania w Koszalinie, sklep nurkowy, wypożyczalnia sprzętu.

  Data dodania: 17 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie w Piłaknie »

  Jezioro Piłakno to wspaniałe miejsce wypoczynku zarówno nad jak i pod wodą. Jezioro pełne wspaniałych ryb i roślin, które można podziwiać korzystając z usług naszej bazy. Prowadzimy szkolenia płetwonurków CMAS, udostępniamy kompletny sprzęt nurkowy.

  Data dodania: 25 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie podręcznik - kurs nurkowania Kraków »

  Podręcznik nurkowania, kompendium wiedzy nurkowej, sprzęt, teoria, porady, ciekawostki nurkowanie rekreacyjne i techniczne, miejsca nurkowe, fauna i flora, nurkowanie rekreacyjne, szkolenia podstawowe, kursy zaawansowane i specjalistyczne - Kraków.

  Data dodania: 11 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie wrakowe Jastarnia »

  Baza nurkowa Diving Baltic, oferująca szkolenia nurkowe w systemie CMAS, wyprawy na wraki, turystykę nurkową, nurkowanie nocne i zimowe. W bazie do dyspozycji sprzęt, łódź itp. Na stronie kalendarz wypraw, aktualności z Bazy w Jastarnii, mapa wraków, obszerna galeria, zdjęcia podwodne, linki, kontakt. Stałe aktualizacje.

  Data dodania: 15 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • UnderWater Photos :: Fotografia Podwodna »

  Galeria fotografii podwodnej.

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Underwtaer Warszawa »

  Nurkowanie: kursy nurkowania w systemie PADI dla początkujących i zaawansowanych, wyprawy nurkowe w najdalsze zakątki świata oraz sprzęt do nurkowania renomowanych firm.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Oferta nurkowań na ocenianych jako jedne z piękniejszych raf koralowych na świecie. »

  Organizujemy nurkowania dla osób pragnących ropocząć podwodną przygodę bądź już posiadających certyfikat nurkowy. Poprzez szczególną ofertę staramy się umożliwić wszystkim odkrycie piękna podwodnego skarbu Egiptu i umożliwić spędzenie wspaniałych wakacji.

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie w Krakowie - Akademicki Klub Podwodny "Krab" »

  Akademicki Klub Podwodny Krab AGH jest jednym z największych i najstarszych akademickich klubów nurkowych w Polsce. Klub prowadzi szkolenia w systemie CMAS, organizyje wyjazdy i imprezy klubowe.

  Data dodania: 16 12 2008 · szczegóły wpisu »