REKLAMA / ADSENSE

Czytanie na Śniadanie

Sklep internetowy oferujący ogromny zasób najpoczytniejszej prasy i literatury. Możliwość prenumeraty internetowej. Łatwo, szybko i bezpiecznie. Wiele promocji. Codziennie nowe tytuły. Zniżki dla stałych klientów. Spróbuj! Naprawdę warto.

Szczegóły strony cns.nextore.pl:

Podlinkuj stronę cns.nextore.pl:

Czytanie na Śniadanie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opowiadania Puklerz »

  Opowiadania odważnych dla odważnych.

  Data dodania: 06 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Suficki Port Duchowy »

  Strona inspirowana poezją i naukami sufickimi. Hazrat Inayat Khan - 99 Opowieści sufickich.

  Data dodania: 07 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Małgorzata Karolina Piekarska - dziennikarka »

  Małgorzata Karolina Piekarska - pisarka, dziennikarka. Informacje na temat jej książek i felietonów.

  Data dodania: 08 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dziady »

  Dziady, Adam Mickiewicz - opracowanie i szczegółowe streszczenie utworu. Analiza Dziadów cz. I, II, III i IV. Materiały dla uczniów i maturzystów.

  Data dodania: 23 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Skarbnica Barda »

  Skarbnica Barda to zaciszna kraina, poświęcona głównie twórczości swoich bywalców. Znaleźć w niej można zbiory opowiadań, wierszy oraz artykułów wszelakich, a także garść wieści docierających z odległych zakątków. Piękna, ręcznie malowana grafika Skarbnicy Barda i grono sympatycznych redaktorów zachęca do pozostania na dłużej.

  Data dodania: 25 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Prasa kobieca »

  Serwis informacyjny prezentujący najpopularniejszą polską prasę kobiecą. Jest doskonałym źródłem informacji do wszystkich kobiet pragnących wyszukać gazetę, magazyn czy czasopismo na interesujący temat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 14 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia i grafomania »

  Polska grafomania na czeskim internecie.Opowiadania oraz powieść sci-fi. Fotografia bardzo amatorska.

  Data dodania: 14 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze książki »

  To właśnie tu znajdziesz najlepsze w swoim rodzaju książki z gatunków:
  - fantasy
  - przygodowe
  - fantastyczno-przygodowe

  Jeśli szukasz czegoś nowego, czegoś, czego jeszcze nie znasz, dobrze trafiłeś. Postaram się przedstawić tu wszystkie znane mi i jeszcze nieznane książki z wyżej wymienionych gatunków - moich ulubionych, które bardzo często czytuję. Niestety, muszę jeszcze "poszerzać moje pole edukacji" (czytaj: szkoła), więc czasami niektóre newsy oraz recenzje mogą się pojawiać w lekko opóźnionym tempie. Proszę jednak o wyrozumiałość i cierpliwość. Na pewno się nie zawiedziecie. Życzę miłej lektury!

  Jeśli znasz jakąś fajną książkę z gatunków zamieszczonych powyżej, możesz wysłać mi jej recenzję na mój adres e-mail. Jeśli uznam, że warto ją tutaj zamieścić, z pewnością ją tu zobaczysz. Zobowiązuję się też do przeczytania zrecenzowanej przez Ciebie książki :)

  Dodatkowo możesz również odwiedzić blog "Moje wiersze", na którym możesz zaznajomić się z moją własnoręczną twórczością.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Polski Polskie cenne książki starodruki Wycena Zakup »

  Antykwariat polskie Starodruki książki Wycena Zakup polskich cennych książek i dużych księgozbiorów Stare druki Antykwariaty warszawskie Warszawa Cenne Książki Polonica Polish Bookseller Polnisches Antiquariat Livros Polacos Libros Polacos Livres Polonaises Polskie Knigi Skupujemy Wartościowe Polskie Książki

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • polskie wiersze polskiego poety »

  Nazywam się Mateusz Pokojowczyk i mam nadzieję, że spodoba Ci się moja strona. Żeby zastosować odrobinę tajemniczości, będę podpisywał się „pokopoeta”. Znajdziesz tutaj napisane przeze mnie wiersze, polecane konkursy oraz ciekawostki z mojego życia dotyczące poezji. Wybierz z prawego paska interesujące Cię zagadnienia lub przeczytaj moje poniższe przemyślenia...  Świat, w którym żyjemy coraz bardziej zapomina o jedynym z najlepszych sposobów wyrażania swoich myśli, uczuć, a nawet „wyżycia” się artystycznego... Tak, to właśnie literatura... Pomyślmy choćby o romantyczności. Czy w obecnej rzeczywistości tak trudno o chociażby jedno dzieło przeznaczone dla nastolatków? Czy teraz tylko kobiety stały się czułe? Tak rozpoczęła się moja podróż przez poezję...  W wieku 12-stu lat napisałem swój pierwszy wiersz. Jego tematem była miłość, byłem wtedy szaleńczo zakochany. Chcąc lub nie, musiałem wyrazić jakoś moje uczucia, przelać me myśli na papier. Nie miałem wtedy z tą osobą kontaktu, co jedynie zachęciło mnie do tego. Cisza, spokój, tylko ja i pusta kartka. Na samym początku nie miałem weny, ale jak już zacząłem pisać to nie mogłem przestać, póki nie skończyłem. Po pewnym czasie powstało moje pierwsze dzieło zatytułowane „Senny Wiersz”! Byłem wtedy taki z siebie dumny! Nie zwlekając, przesłałem go mojej ukochanej... Czekałem na odpowiedź... Po upływie dłuższej chwili otrzymałem wiadomość, że jest piękny...  Teraz, dzięki tamtej chwili, za każdym razem, kiedy się zakocham, a nie jedynie zauroczę (co mnie się dość często zdarza), piszę kolejny wiersz... Czasem nawet kilka dotyczących jednej osoby... Tak powstało już ponad 10 i na pewno będą następne....

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »