REKLAMA / ADSENSE

Baza opisów do Gadu-Gadu

Tylko u nas znajdziesz najbardziej odjechane opisy na najbardziej popularny komunikator. Opisy są pogrupowane w kategorie, użytkownik może głosować, tworząc w ten sposób listę najpopularniejszych.

Szczegóły strony www.opisy.co.uk:

Podlinkuj stronę www.opisy.co.uk:

Baza opisów do Gadu-Gadu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pierwszy komunikator dla firm »

  Business-Net jest kompleksowym systemem wspomagającym firmy w codziennej pracy. Jest to pierwszy i jedyny w Europie komunikator biznesowy zintegrowany z Giełdą Towarów i Usług Business-Net, stanowiącą podstawowe narzędzie pracy dla tysięcy firm.

  Data dodania: 13 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Opisy GG »

  Potrzeba Ci opisu do GG lub innego komunikatora? Wejdź!

  Data dodania: 04 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Opisy4u - Opisy na GG i Gadu Gadu »

  Opisy4u : Opisy na gg - Najlepsze opisy na gg i gadu. największy wybór opisów na gadu. Znajdziesz u nas opisy gg podzielone na wiele kategorii.

  Data dodania: 07 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • x-lite »

  xLite.pl - polska wersja xlite - Dzięki programowi xlite możesz prowadzić darmowe rozmowy z innymi użytkownikami telefonii internetowej oraz bardzo tanie rozmowy z abonentami sieci tradycyjnych. Możesz zamówić zwykły, tradycyjny numer stacjonarny (taki jak w TPSA). Pobierz program xlite teraz.

  Data dodania: 07 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • VidCom - Wideokonferencje w czasie rzeczywistym »

  VidCom.pl Sp. z o. o. - wideokonferencje online w czasie rzeczywistym. Firma działa w sferze nowoczesnych technologii internetowych. Oferuje nowatorski system VidCom.pl do wideokonferencji, o rozbudowanej funkcjonalności dedykowanej klientowi biznesowemu. VidCom.pl pozwala na przeprowadzanie profesjonalnych wideokonferencji online z dowolną liczbą uczestników, bez nakładów finansowych związanych z zakupem lub wynajęciem drogiego, specjalistycznego zaplecza technicznego. Ponadto za pomocą systemu możliwe jest prowadzenie poufnych rozmów zarządu z kadrą kierowniczą firmy lub negocjacji z partnerami biznesowymi. System zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz poufność przesyłanych informacji, co jest szczególnie istotne w prowadzeniu rozmów o znaczeniu strategicznym. VidCom.pl to także możliwość wirtualnego głosowania wśród wszystkich uczestników konferencji, przeprowadzenia badań ankietowych oraz testów online. Aplikacja posiada rozbudowane opcje, takie jak: wspólna praca na dokumentach, wymiana plików oraz Biała Tablica, która pozwala na równoczesną pracę na wspólnym polu oraz synchroniczne wyświetlanie prezentacji PowerPoint u wszystkich uczestników konferencji. Spółka VidCom.pl jest także autorem pionierskich rozwiązań (e-VideoBOK, e-VideoSklep, e-VideoKonsultant) umożliwiających komunikację audio/wideo/tekst bezpośrednio z dowolnych stron WWW. W ofercie firmy znajduje się również system do nauczania na odległość e-VideoLearning, który pozwala na prowadzenie wirtualnych szkoleń w czasie rzeczywistym, jak również nagrywanie wykładów w celu ich późniejszego udostępniania.

  Data dodania: 09 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Opisy GG, Opisy Na GG »

  Zobacz najchętniej odwiedzaną stronę z opisami do gg. Znajdziesz tu najnowsze i najlepsze opisy na gg, a ponadto łańcuszki i opisy gg pionowe.

  Data dodania: 22 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Opisy GG, Statusy »

  Serwis zawiera najciekawsze opisy dla komunikatorów. Idealnie pasują one do Gadu-Gadu, ale nadają się też do innych sieci: Tlen, Jabber, ICQ. Statusy są poukładane według kategorii: Śmieszne Opisy, Miłosne, Cytaty, Anglojęzyczne, Interpretacje HWDP, Optymistyczne, Pesymistyczne i wiele innych. Zapraszamy

  Data dodania: 05 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Opisy na GG »

  Bogata baza opisów do najpopularniejszego w Polsce komunikatora - Gadu-Gadu. Ogromny zbiór opisów z różnorodnych kategori: miłosne opisy, cytaty, optymistyczne, pesymistyczne, śmieszne, obcojęzyczne i wiele, wiele innych. Dodaj lub uLePsZ swoj opis i oceniaj opisy innych. Wszystko w jednym miejscu!

  Data dodania: 21 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • najlepsze opisy do gg w sieci »

  Nasza strona zawiera największy zbiór opisów do gadu-gadu.

  Data dodania: 25 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Opisy gg »

  Serwis z najlepszymi w sieci statusami gadu gadu. Codzienna aktualizacja serwisu. Tu dodasz swoje opisy Gadu-gadu.

  Data dodania: 05 09 2008 · szczegóły wpisu »