REKLAMA / ADSENSE

Bartosz Hornik - programista php

Programuję strony internetowe opierając się na PHP, MySQL i Smarty. Strony wykonuję zgodnie ze standardami organizacji W3C. Potrafię pisać strony opierając się na założeniach AJAX. Radzę sobie również z grafiką (photoshop), potrafię pociąć stronę i przygotować odpowiednio CSS. Zwracam szczególną uwagę na budowę stron pod kątem SEO. Stosuję techniki optymalizacji linków (html), korzystanie z nagłówków (H1), zmieniające się title, description, keywords względem podstrony, google sitemaps a także inne sposoby poprawiające pozycję w wyszukiwarkach.

Szczegóły strony bhornik.com:

Podlinkuj stronę bhornik.com:

Bartosz Hornik - programista php

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklepy internetowe »

  Program SOTEeSKLEP to profesjonalne oprogramowanie obsługujące sklep internetowy. Najwięcej wdrożeń w Polsce. Bogata funkcjonalność. Indywidualny wygląd. SOTE - sklepy internetowe.

  Data dodania: 22 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Książki które warto znać. Programowanie »

  Opis najciekawszych książek o programowaniu. Książki pogrupowane są według języków programowania: C, C++; Perl; Delphi; Visual Basic; Java. Zdjęcia książek to linki do dokładniejszych opisów, fragmentów lub źródeł na stronach Wydawców.

  Data dodania: 20 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW Kraków »

  Tworzymy strony internetowe z duszą w każdej technologii. Wydawnictwo sieciowe i agencja multimedialna.

  Data dodania: 06 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs programowania Access - PSP »

  W Pierwszej Szkole Programistów baz danych uczymy tworzenia profesjonalnych systemów na zamówienie w Access. Przekazujemy wiedzę praktyczną, która przyda się każdemu programiście.

  Data dodania: 12 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Programmer, Actionscript, Flash »

  Programowanie w actionscript na zlecenie. Tworzenie witryn internetowych i nie tylko!

  Data dodania: 17 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Quick.Cart »

  Quick.Cart to w chwili obecnej chyba najprostsze w użyciu i zarządzani narzędzie e-commerce przeznaczone do kierowania własnym sklepem internetowym. Nawet dla osób bez większej wiedzy fachowej używanie i obsługa systemu w życiu codziennym nie powinna sprawiać żadnych kłopotów.

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • libsdl - programowanie gier 2D, 3D w SDL, lsdl »

  Strona o programowaniu gier 2D i 3D w bibliotece SDL, lsdl, libsdl. Strona zarówno o programowaniu jak i o samej bibliotece SDL

  Data dodania: 14 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Skrypty i porady dla programistów. Skrypty PHP, JavaScript, Ajax, Optymalizacja, Wyrażenia regularne »

  Skrypty i porady dla programistów. Znajdziesz tu gotowe skrypty z technologii PHP, JavaScript, Ajax, CSS, MySQL, SQL, CSS, XHTML. Dowiesz się jak optymalizować, zabezpieczać i projektować serwisy www

  Data dodania: 11 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • n!3-firmowy blog »

  Blog o Wordpress, AdWords, Usability, produktach Google, o wszystkim innym związanym z pozycjonowaniem i optymalizacją. n!3-firmowy zaprasza.

  Data dodania: 16 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Portal edukacyjny – Wiedza Na Plus »

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wiedzą informatyczną do odwiedzenia naszego portalu edukacyjnego. Znajdą Państwo u nas artykuły związane z narzędziami wspierającymi programistów, artykuły dotyczące języków programowania, czy konfiguracji takich serwerów jak Tomcat. Zapraszamy również do zapoznania się z książkami przez nas polecanymi jak również z darmowymi rozdziałami książek. Staramy się regularnie dodawać nowe artykuły. Portal edukacyjny istnieje od września 2008 roku i ciągle się rozwija.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »