REKLAMA / ADSENSE

Audyt legalności oprogramowania

Profesjonalny audyt legalności oprogramowania tylko z BKK INWEST. Zaufaj doświadczonym specjalistom i zamów kompleksowy audyt legalności oprogramowania. Przekonaj się jakie korzyści przyniesie Twojej firmie audyt legalności oprogramowania.

Szczegóły strony www.audyty.net.pl:

Podlinkuj stronę www.audyty.net.pl:

Audyt legalności oprogramowania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aplikacje dla firm, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych »

  Programowanie aplikacji bazodanowych i usługi informatyczne

  Data dodania: 16 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia SAP »

  IDS Scheer - rozwiązania w zakresie zarządzania procesami biznesowymi, wdrożenia SAP, systemy ERP, CRM, Workflow. Dzięki narzędziom ARIS - modelowanie i optymalizacja procesów, wdrożenia i kontrola procesów biznesowych, doradztwo, consulting.

  Data dodania: 24 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Polsoft Engineering - informatyka dla biznesu »

  Producent oprogramowania dla firm handlowych i dystrybucyjnych (farmacja, weterynaria, chemia, art. spożywcze). Oprgramowanie dla palmtopów. Projekty i wykonawstwo sieci LAN oraz WAN. Wdrożenia, serwis, konsultacje.

  Data dodania: 28 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • DSR - Dostawca systemu Preactor APS »

  DSR Sp. z o.o. w swoich działaniach opiera się na kompetencjach i doświadczeniu swoich pracowników oraz partnerów. Oferujemy przedsiębiorstwom produkcyjnym w krajach Europy Środkowej i Wschodniej rozwiązania informatyczne wspierające organizację i zarządzanie w sferze produkcji i logistyki (m.in Preactor APS-system zaawansowanego planowania i harmonogramowania produkcji). Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno odziały dużych korporacji międzynarodowych jak i firmy lokalne, o często dużej skali działania, z którymi współpracujemy od wielu lat.

  Data dodania: 28 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • INFOVISION IT Business Solutions »

  Dynamics AX, Axapta, Wdrożenia ERP, Programowanie, Profesjonalne rozwiazania IT dla biznesu - zaawansowane usługi informatyczne dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

  Data dodania: 06 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc Komputerowa Trójmiasto »

  Pomoc Komputerowa - 24h Trójmiasto. Masz Problem z Komputerem zadzwoń.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • erp »

  Sente - oprogramowanie erp. Jeśli interesują Cię informacje dotyczące oprogramowania lub programy internetowe albo płace to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • DameWare »

  Zintegrowany zbiór narzędzi administracyjnych Windows NT, wyposażony w "łatwy w użyciu", scentralizowany interfejs do zdalnego zarządzania serwerami WindowsNT/2000/XP/203 i stacjami roboczymi.

  Data dodania: 18 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Total Commander »

  Total Commander to popularny, zaawansowany menadzer plików pod Windows. Program pozwala na wydajne operacje na plikach i drzewach katalogów; posiada 2-okienkowy interfejs, wbudowanego klienta FTP oraz bardzo wiele funkcji.

  Data dodania: 18 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Grafik Pracy »

  Serwis udostępnia aplikację do prowadzenia planów pracy z poziomu przeglądarki internetowe. Jest możliwość druku ułożonego grafiku w dowolnym momencie zarządzania. Każdy harmonogram pracy posiada swój unikalny adres WWW, dzięki któremu każdy pracownik może wejść bezpośrednio na Grafik pracy przez przeglądarkę internetową. Aplikacja została napisana intuicyjnie i przejrzyście, przez co nowy użytkownik nie bezie miał trudności w stworzenia pierwszego Grafiku. Dostępna jest pomoc techniczna w razie pytań w sprawie serwisu jak również samej aplikacji.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »