REKLAMA / ADSENSE

Audyt bezpieczeństwa

Audyt bezpieczeństwa, zarządzanie oprogramowaniem, audyt oprogramowania oraz AuditPro - Media Sp. z o.o. Naszą specjalizacją jest audyt oprogramowania, audyt bezpieczeństwa oraz zarządzanie oprogramowaniem. Jesteśmy dystrybutorem na Polske systemu AuditPro - profesjonalnego narzędzia do audytów PC, oferujemy strategie zarządzania bezpieczeństwem - audyt bezpieczeństwa

Szczegóły strony www.audyt.auditpro.pl/audyt_bezpieczenstwa/audyt_bezpieczenstwa.html:

Podlinkuj stronę www.audyt.auditpro.pl/audyt_bezpieczenstwa/audyt_bezpieczenstwa.html:

Audyt bezpieczeństwa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal HACK - Bezpieczeństwo, sieci, hacking, security, hack »

  Powstał nowy serwis poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Redakcję serwisu tworzy grupa młodych, kreatywnych osób i certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa IT. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnej i w pełni profesjonalnej platformy informacyjnej.

  Data dodania: 08 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Portal o bezpieczeństwie w sieci »

  Aktualne newsy z Polski i świata. . Analiza logów HijackThis, Silen Runners i Gmer, combofix, avenger, pomoc w usuwaniu wirusów, spyware, ad-aware, adsense, virusy. Portal ogólno-tematyczny mający na celu pomoc użytkownikom. Zabezpiecz swój komputer.

  Data dodania: 31 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Keyloger »

  Sprzętowy keyloger ma postać przejściówki, którą montuje się pomiędzy klawiaturę, a komputer. Zadanie tego urządzenia polega na zapisywaniu wszystkich naciśniętych klawiszy do własnej, nieulotnej pamięci.

  Data dodania: 24 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • KeeLogger - Sprzętowy keyloger USB i PS/2 »

  Keyloger sprzętowy USB i PS/2 firmy KeeLog. Dowolna klawiatura USB lub PS/2 jako rejestrator dla monitoringu dzieci i pracowników. Całkowicie niewykrywalny dla systemu operacyjnego, instalacja typu Plug & Play. Szybkie odtwarzanie danych przez USB.

  Data dodania: 27 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja systemów przełączania awaryjnego sieci IT »

  Firma POLMED- produkcja kompletnych systemów kontroli i przełączania awaryjnego sieci IT. Ochrona przeciwporażeniowa w ramach systemu IT.

  Data dodania: 30 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Internetowi Oszuści »

  Internetowi oszuści- Porady jak nie dać się oszukać w sieci. Serwis zawiera wiele porad dotyczących internetowych oszustów.Prawdopodobnie pierwszy tego typu serwis w sieci!

  Data dodania: 04 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • certyfikat »

  Certyfikacja i zabezpieczenia elektroniczne są na polskim rynku nowością. Mimo tego, że odpowiednie technologie są szeroko dostępne, jest niewiele firm, które uzyskały status Kwalifikowanego Centrum Certyfikacji. Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej Sigillum należy do tego elitarnego grona, nie tylko ze względu na najwyższy standard oferowanych usług, ale również dzięki wiedzy i doświadczeniu wynikającym z przynależności do Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A.

  Data dodania: 06 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych Data-Max »

  Data Max to profesjonalne odzyskiwanie danych z różnego rodzaju nośników komputerowych. Dodatkowo oferta obejmuje także bezpowrotne usuwanie danych i doradztwo w zakresie ochorny danych.

  Data dodania: 26 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • NOD32 - konfiguracja, obsługa. »

  ESET Smart Security to pakiet bezpieczeństwa integrujący w jednym rozwiązaniu najnowszą wersję programu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32, personal firewall oraz filtr antyspamowy. W celu skutecznego wykrywania nowych zagrożeń ESET Smart Security łączy metody zaawansowanej heurystyki, sygnatur generycznych (wykrywających nowe warianty zagrożeń) i klasycznych sygnatur.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nod32 - inforamcje oraz sprzedaż »

  Sprzedaż oprogramowania antywirusowego słowackiej firmy ESET. W ofercie znajdują się licencję na programy ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus. Na stronie znajdą Państwo informacje na temat programów, porady dotyczące konfiguracji oraz darmowe wersje testowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »