REKLAMA / ADSENSE

Andrzej Śliwiński - fotografia przyrodnicza

Andrzej Śliwiński - amator :) Fotografią zajmuję się od około trzech lat. Obiektem moich zainteresowań są w szczególności zwierzęta zamieszkujące góry i tereny przyległe -zarówno niedźwiedzie, kozice jak też motyle lub ważki żyjące w swoim naturalnym środowisku. Na moich zdjęciach znaleźć można również rośliny, grzyby a także malownicze widoki, które zauroczyły mnie podczas wędrówek po Tatrach, Bieszczadach, Beskidach, Dolomitach i innych pasmach górskich. Jestem aktywnym turystą, skiturowcem, rowerzystą, co można zobaczyć na mojej stronie...priorytetem tych aktywności jest jednak od dłuższego czasu fotografia.

Szczegóły strony www.fotojendrek.ovh.org:

Podlinkuj stronę www.fotojendrek.ovh.org:

Andrzej Śliwiński - fotografia przyrodnicza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografie reklamowe - galeria zdjęć »

  Fotograf - Paweł Strykowski - przedstawia swoje portfolio. Ponad 2000 zdjęć w 30 różnych kategoriach. Możliwość zakupu zdjęcia w umiarkowanych cenach.

  Data dodania: 01 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Strzelczyk Galerie Fotograficzne »

  Strona poświęcona fotografii Krzysztofa Strzelczyka

  Data dodania: 04 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia podróżnicza - Joanna Sikora. Włochy, Egipt, Polska »

  Zapraszam w wirtualną podróż do słonecznej Italii. Znane i mniej znane miejsca we Włoszech, duże miasta i malenkie miasteczka, wyspy, Pompeje, Wezuwiusz, Val d'Orcia, Villa dEste, Rzym, Wybrzeże Amalfi, nekropolie etruskie. Plus fotogalerie z Rejsu po Nilu i wiele innych ciekawych miejsc.

  Data dodania: 27 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Autorska strona Moniki Krupa »

  Strona prezentująca dorobek artystyczny malarki, amatorki Moniki Krupa

  Data dodania: 06 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotografii artystycznej 'INNE" »

  Autorskie studio fotografii artystycznej Ilony Ejsmont. Sesje zdjęciowe dzieci, ślubne, komunijne, do chrztu, rodzinne, portfolia i INNE na życzenie... Profesjonalne studio, wyposażone w nowoczesny sprzęt, o szerokich możliwościach aranżacji oraz piękne plenery do dyspozycji klientów na miejscu. Wyjątkowa, przyjazna i spontaniczna atmosfera zdjęć.

  Data dodania: 18 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia: Zawsze Kwadrat, głupcze! »

  Fotografia średnioformatowa, czarno-biała i kolorowa. Artykuły, fotografie, plenery fotograficzne - kadrowane prawie zawsze w kwadrat.

  Data dodania: 06 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • fotografia, grafika, rysunek »

  Fotografuję dla przyjemności - głównie przyrodę. Zamieszczone w galerii zdjęcia są pracami amatorskimi, ich obróbka cyfrowa została ograniczona do prostych operacji typu: kadrowanie, zmiana tonów, poprawa ostrości i kontrastu.Zapraszam do oglądania i zachęcam do dodawania komentarzy.

  Data dodania: 30 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia przyrodnicza - Ryszard Czaplewski »

  Fotografie zwierząt w naturalnym środowisku oraz fotografie roślin i krajobrazów z terenów Pomorza Zachodniego.

  Data dodania: 14 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna - Marcin Gucki »

  Unikatowa fotografia ślubna dla wymagających. Artystyczne zdjęcia ślubne wykonane z pasją. Najpiękniejsze chwile, utrwalone emocje i uczucia pieczołowicie przedstawię w żywych barwach na stronach robiącym wrażenie fotoalbumie. Reportaż ślubny i sesję plenerową wykonuję na terenie Poznania i okolic, ale jestem otwarty również na inne lokalizacje.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adam Guła - autorska galeria zdjęć »

  Adam Guła - autorska galeria zdjęć. Najciekawsze miejsca odwiedzone przez autora, zjawiska, które nie mogły umknąć obiektywowi aparatu, jednym słowem - fotograficzny misz-masz. Jest to również miejsce, w którym autor ćwiczy swoje umiejętności webmasterskie. Strona oparta o język JavaScript, więc do jej poprawnego wyświetlenia niezbędna jest włączona obsługa tegoż w przeglądarce.
  Zapraszam do obejrzenia!

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »