REKLAMA / ADSENSE

AMP - Baseny

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się usługami w zakresie montażu, serwisu zewnętrznych jak i wewnętrznych basenów publicznych i prywatnych. Działamy na rynku od 2006 roku a już swoją działalnością obejmujemy większą część województwa dolnośląskiego.

Szczegóły strony www.budowa-basenow.pl:

Podlinkuj stronę www.budowa-basenow.pl:

AMP - Baseny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hale przemysłowe, magazyny, hale łukowe - IglObud - hale stalowe »

  Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają zmniejszyć kosty inwestycji nawet o 60% Hale, hale sportowe, dachy, hale stalowe, magazyny, hale łukowe

  Data dodania: 28 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe Polonex - budowa hal, konstrukcje stalowe, projekty hal »

  Nasza oferta to projekty hal i budowa hal. Oferujemy konstrukcje stalowe. Wybudujemy: hale produkcyjne, hale magazynowe oraz hale sportowe, centra logistyczne i wiaty, salony samochodowe i hale przemysłowe. Hale stalowe Polonex – zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 29 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie betonu - Walentyński Toruń kujawsko-pomorskie »

  Wykonujemy bezpyłowo odwierty cylindryczne wiertłami diamentowymi o dowolnej średnicy i pod dowolnym kątem. Tniemy bezpyłowo beton i żelbeton diamentowymi piłami na dowolną głębokość i grubość. Posiadamy poświadczenie bezpieczeństwa do wykonywania robót w obiektach o charakterze poufnym.

  Data dodania: 03 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Systemy bezpieczeństwa i rejestracja czasu pracy. »

  Nowoczesna i fachowa obsługa - z zakresu wdrażania, projektowania i konserwacji systemów bezpieczeństwa. Alarmy, Systemy Kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, Monitoring, Telewizja przemysłowa, Centrale telefoniczne, Sieci komputerowe.

  Data dodania: 26 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Betonowe Posadzki Przemysłowe »

  W naszej ofercie znaleźć można m.in.: * bezspoinowe posadzki przemysłowe: posadzki epoksydowe i epoksydowo-kwarcowe (antypoślizgowe, antyelektostatyczne), posadzki poliuretanowe (min. nawierzchnie parkingowe), posadzki winyloestrowe (chemoodporne), * posadzki betonowe powierzchniowo utwardzane, * nawierzchnie sportowe, * laminaty basenowe.

  Data dodania: 08 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • projekty budownictwa rolniczego »

  Oferujemy projekty gotowe i indywidualne obór, chlewni, tuczarni, stajni, kurników, gęśników, garaży, magazynów, hal, wiat, płyt obornikowych i zbiorników na gnojowicę, silosów i innych. Oferujemy również projekty domów jednorodzinnych, altan, garaży, itp. Wykonujemy projekty modernizacji istniejących obiektów rolniczych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej

  Data dodania: 04 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Drewno klejone »

  Firma Buchacher oferuje praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne przy użyciu drewna klejonego warstwowo

  Data dodania: 15 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Warstwowe - Tago »

  Fabryka Płyt Warstwowych Tago Produkcja, sprzedaż, montaż płyt warstwowych, konstrukcji stalowych, hal i magazynów

  Data dodania: 09 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Inwestsystem - Biuro Projektowe »

  INWESTSYSTEM - Biuro Projektowe. Kompleksowe projektowanie inwestycji przemysłowych, usługowych oraz mieszkaniowych. Dostawa i montaż 'pod klucz' hal stalowych typu ASTRON. Zapewniamy sprawny przebieg procesu budowlanego.

  Data dodania: 22 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i budowa hal stalowych »

  Projektujemy, produkujemy i montujemy hale stalowe oraz najwyższej jakości systemowe świetliki dachowe i ścienne w nowoczesnych technologiach na terenie całego kraju. Wykonaliśmy w całej Polsce ponad 100 000 m2 powierzchni hal.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »