REKLAMA / ADSENSE

Altberger - tłumaczenia, kredyty, reklama internetowa w Częstochowie

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i techniczne z 50 języków, pośredniczymy w wypełnianiu wniosków kredytowych do wszystkich banków, tworzymy skuteczne i efektywne statyczne strony internetowe, prowadzimy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach internetowych na zlecenie, jesteśmy specjalistami od programów partnerskich. Działamy w całej Polsce, szczególnie na śląsku w miejscowościach: Częstochowa, Radomsko, Myszków, Kłobuck, Zawiercie, Blachownia.

Szczegóły strony www.altberger.pl:

Podlinkuj stronę www.altberger.pl:

Altberger - tłumaczenia, kredyty, reklama internetowa w Częstochowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nowoczesny serwis lingwistyczny - tłumaczenia i szkolenia językowe »

  Naszą specjalnością są tłumaczenia oraz dydaktyka języka niemieckiego w oparciu o najnowsze techniki nauczania oraz standardy i normy Unii Europejskiej. Ponadto nasza oferta obejmuje doradztwo lingwistyczne, przygotowanie i realizację procesów rekrutacyjnych, ewaluację kompetencji językowych, dubbing i narrację niemieckich wersji językowych.

  Data dodania: 28 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • MERCUR - Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń MERCUR - tłumacz przysięgły języka angielskiego: Tomasz Mazurkiewicz, oferuje usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Przyjmujemy zlecenia tłumaczeń 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dokuementy o tematyce handlowej, ekonomicznej, bankowej, technicznej, świadectwa, certyfikaty, licencje, akty, umowy, CV i inne. Dobra jakość poparta kilkuletnim doświadczeniem, za rozsądną cenę.

  Data dodania: 18 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Webmate - profesjonalne tłumaczenia »

  Oferujemy szybkie i fachowe tłumaczenia na wiele języków. Tłumaczenia techniczne i inne wymagające wiedzy fachowej sprawdzane są przez native speakerów oraz specjalistów z danej dziedziny. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w Warszawie.

  Data dodania: 16 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe »

  Centrumtlumaczen.pl - serwis tlumaczeń online. Zamów tłumaczenie już dziś. Tłumaczenia angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, hiszpański. Pełny profesjonalizm.

  Data dodania: 20 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • ADVANCE Biuro Tłumaczeń »

  Nasze biuro przyjmuje zlecenia od Klientów z całej Polski i spoza granic naszego kraju. W odróżnieniu od naszej konkurencji nie stosujemy dodatkowych opłat za tłumaczenie tekstów specjalistycznych. Niskie ceny dokumentów standardowych.

  Data dodania: 04 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz przysięgły Lublin »

  Tanie tłumaczenia przysięgłe na język angielski i z języka angielskiego dokumentów szablonowych takich jak: akty urodzenia, akty małżeństwa, dyplomy, świadectwa szkolne, maturalne, świadectwa pracy, tytuły zawodowe, prawo wykonywania zawodu lekarza

  Data dodania: 02 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Euro Babel »

  Oferujemy piesmne tłumaczenia techniczne, specjalistyczne, biznesowe, stron www w następujących językach: rosyjski, angielski, niemiecki, ukraiński itp. Preofesjonalizm, jakość i korzystna cena to nasze atuty.

  Data dodania: 05 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń PERFEKT - Koszalin »

  Jesteśmy zespołem 40 tłumaczy, który pracuje z pasją od 1998 roku po to by sprostać Państwa oczekiwaniom.W naszym gronie znajdują się tłumacze przysięgli wpisani na Listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości oraz tłumacze symultaniczni. Współpracujemy również z tłumaczami stale mieszkającymi poza granicami kraju. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju: dokumenty urzędowe, dokumenty samochodowe, teksty naukowe, strony WWW, korespondencję prywatną i inne dokumenty. Specjalizujemy się w branżach: technicznych, medycznych, rolniczych i w wielu innych. Nasza oferta nie jest ograniczona terytorialnie. Z usług Biura korzystają firmy z woj. zachodniopomorskiego i z terenu całego kraju.

  Data dodania: 24 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia Łódź »

  W dniu dzisiejszym z usług naszej firmy korzystają setki firm i tysiące osób z całej Polski, którzy poszukują rzetelnego i godnego zaufania partnera. Jesteśmy członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych oraz międzynarodowych organizacji tłumaczeniowych. Wykonujemy tłumaczenia zarówno zwykłe jak i przysięgłe we wszystkich językach świata. Wszystkie usługi wykonywane są przez osoby posiadające wymagane i odpowiednie kompetencje językowe oraz zawodowe. Tłumacze oraz weryfikatorzy dobierani są do każdego zlecenia indywidualnie, biorąc pod uwagę ich specjalizację, zainteresowania oraz wykształcenie. Redagowanie tekstów przeprowadzane jest przez osoby posiadające wysokie kompetencje w stosowaniu języka docelowego.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły Języka angielskiego Iwona Wińska »

  Tłumacz przysięgły Języka angielskiego - mgr Iwona Wińska, Biała Podlaska, usługi w zakresie tłumaczeń angielsko-polskich i polsko-angielskich,Tłumaczenia uwierzytelnione ("przysięgłe") i zwykłe. Tłumaczenia specjalistyczne. Tłumaczenia ustne.

  TŁUMACZENIA PISEMNE
  tłumaczenia poświadczone - uwierzytelnione pism i dokumentów urzędowych, takich jak m.in.:
  umowy kupna/sprzedaży,
  dokumenty stanu cywilnego,
  umowy o pracę,
  umowy spółek,
  dokumenty samochodowe
  świadectwa, dyplomy, certyfikaty, wypisy z indeksów
  pełnomocnictwa, testamenty, pozwy i wyroki,
  faktury, rachunki, dokumenty celne.
  dokumenty celne
  certyfikaty fitosanitarne i weterynaryjne

  tłumaczenia zwykłe tekstów z różnych branż, m.in.:
  prawo,
  finanse,
  księgowość i podatki,
  motoryzacja,
  rolnictwo,
  turystyka
  Unia Europejska
  medycyna

  TŁUMACZENIA USTNE
  Wykonuję tłumaczenia ustne w następującym zakresie:
  tłumaczenia konferencyjne
  tłumaczenia spotkań biznesowych i rozmów handlowych
  tłumaczenia sądowe, w kancelariach notarialnych i prawnych.

  Data dodania: 22 07 2016 · szczegóły wpisu »