DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DPS Wieleń - Dom Pomocy Społecznej »

  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu, nazywany Domem św. Józefa, wsparcie pomocy społecznej, Wieleń.

  Data dodania: 20 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Przyjaciół Ziębic Ducatus »

  Organizacja Pożytku PublicznegoTowarzystwo Przyjaciól Ziębic "Ducatus" jest organizacją apolityczną zrzeszającą ludzi, którzy pragną działać na rzecz rozwoju swojej małej ojczyzny ludzi, którzy za swoją pracę nie oczekują wynagrodzenia i pochwał. Nie chcemy czekać na władze, czy instytucje rządowe lub samorządowe aż coś „zrobią za nas”. Chcemy sami wziąć sprawy naszego miasta i jego okolicy w swoje ręce.

  Data dodania: 02 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja "Ama Canem" »

  Strona fundacji zajmującej się dogoterapią, czyli formą wspierania wszelkiego rodzaju terapii osób niepełnosprawnych, przy pomocy odpowiednio wyszkolonych psów. Fundacja istnieje od 2003 roku w zajęciach uczestniczy ponad 200 dzieci z 12 ośrodków na terenie Łodzi i Zduńskiej Woli. Ponadto kilka tysięcy dzieci rocznie korzysta ze spotkań organizowanych w przedszkolach i szkołach na temat bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami. Fundacja wprowadziła nowatorski program do Ośrodka Poprawczego w Ignacewie "Pomóżmy sobie". W roku 2006 Fundacja "Ama Canem" uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego.

  Data dodania: 13 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • NSZZ "Solidarność"-Centrum Onkologii w Bydgoszczy »

  Otwierając witrynę niezależnego słowa chcemy dochować wierności ideałom Sierpnia 80, z których ruch i Związek Zawodowy „Solidarność” czerpią najlepsze wzorce do swego istnienia. Uniwersalność i ponadczasowość tych wartości pozwalają nam wierzyć w to, że pomimo trudnej i często bolesnej rzeczywistości solidaryzm społeczny jest wciąż konieczny i możliwy. Właśnie dlatego dla „Solidarności” w Centrum Onkologii w Bydgoszczy istotna jest każda grupa zawodowa tu pracująca.

  Data dodania: 13 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kotwica - Kwartalnik - Stowarzyszenie Cichych Pracowników Krzyża »

  Celem naszego czasopisma jest przynosić światło i pociechę każdemu człowiekowi choremu, być dla niego uśmiechem Matki Bożej. Czasopismo chce być łącznikiem między nami - redakcją Wspólnoty i wami - czytelnikami, łącznikiem między samymi chorymi.

  Data dodania: 27 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Flecistów Polskich »

  Oficjalna strona Stowarzyszenia Flecistów Polskich

  Data dodania: 06 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wodzisławskie Stowarzyszenie Amazonek »

  Zrzeszamy kobiety dotknięte rakiem piersi.

  Data dodania: 27 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Harcerska Sekcja Spadochronowa ZHP »

  HSS ZHP - Hufiec Końskie - Związek Harcerstwa Polskiego. Harcerska Sekcja Spadochronowa ZHP.

  Data dodania: 02 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Suwalskie Stowarzyszenie Miłośników Historii »

  Oficjalna strona Suwalskiego Stowarzyszenia Miłośników Historii. Historia Suwałk, historia Suwalszczyzny.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Przyszłe Pokolenia - przyszłość dzieci »

  Jakie są najczęstsze dylematy polskiego młodego społeczeństwa. Zastanawiają się oni niemalże codziennie jak zarabiać więcej. Chcieliby się oni z tego względu zdecydować na założenie własnej działalności. Niestety koszta są tak wysokie, że po prostu albo po dwóch latach płacenia najniższego ZUS-u, muszą zamknąć własną działalność, albo po prostu decydują się pracować u kogoś za najniższą krajową, chowając swoje marzenia o firmie głęboko do kieszeni.
  Jeśli widzimy tendencję wzrostową do różnych podatków, kosztów i innych wydatków, to możemy domniemać, że przyszłość dzieci będzie bardzo droga. Nowe zgrupowanie Polska Przyszłych Pokoleń, ma na celu odkręcenie wszystkich mrzonek o godziwym życiu, a za to zamierza zrealizować plan naprawczy.
  Dzięki poparciu każdego człowieka, ta inicjatywa stanie się naprawdę realna do zrobienia. Nie powinniśmy czekać na cud, który samoistnie niestety się nie zdarzy. Jeśli nie zaczniemy brać odpowiedzialności za nasze sprawy w swoje ręce, to do tego momentu możemy się spodziewać tego, że wciąż będziemy bardzo niezadowoleni z naszej sytuacji w Polsce. Wiele osób zastanawia się czy i kiedy nastąpi np koniec przymusu ubezpieczeń. Trzeba się pogodzić z faktem, że tak naprawdę przyszłość leży w naszych rękach, a nie rękach rządu. A dokładniej to my wybieramy rząd, który później będzie podejmował trafne decyzje, lub jak jest teraz – ciągnął polskie społeczeństwo w dół. Warto zmieniać nasz kraj, oczywiście na lepsze.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »