DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stowarzyszenie ACTUS »

  Program wspierania aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Oferty pracy, akty prawne, informacje.

  Data dodania: 16 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Psy ratownicze Ratownictwo medyczne wysokościowe »

  Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Straży Pożarnej, specjalizuje się w niesieniu pomocy poszkodowanym w następstwie zdarzeń losowych, klęsk żywiołowych i katastrof, wykorzystując licencjonowane psy ratownicze specjalności: terenowa i gruzowiskowa.

  Data dodania: 26 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja "Ama Canem" »

  Strona fundacji zajmującej się dogoterapią, czyli formą wspierania wszelkiego rodzaju terapii osób niepełnosprawnych, przy pomocy odpowiednio wyszkolonych psów. Fundacja istnieje od 2003 roku w zajęciach uczestniczy ponad 200 dzieci z 12 ośrodków na terenie Łodzi i Zduńskiej Woli. Ponadto kilka tysięcy dzieci rocznie korzysta ze spotkań organizowanych w przedszkolach i szkołach na temat bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami. Fundacja wprowadziła nowatorski program do Ośrodka Poprawczego w Ignacewie "Pomóżmy sobie". W roku 2006 Fundacja "Ama Canem" uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego.

  Data dodania: 13 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Wioski tematyczne »

  Strona projektu stworzenia wiosek tematycznych w ramach Inicjatywy wspólnotowej EQUAL.

  Data dodania: 08 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Miasta Częstochowy PROGRESJA »

  Stowarzyszenie zrzesza mieszkańców Częstochowy, którym nie jest obojętna przyszłość miasta. Podjęliśmy decyzję o utworzeniu stowarzyszenia bo chcemy być dumni z miejsca w którym mieszkamy i rozwijać się razem z rozwojem miasta.

  Data dodania: 16 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • 42 Drużyna Harcerska - Szyszka »

  Oficjalna strona 42DH "Szyszka". Na stronie znajdują się wszystkie informacje o drużynie, aktualności z życia drużyny, galeria zdjęć, forum.

  Data dodania: 05 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wodzisławskie Stowarzyszenie Amazonek »

  Zrzeszamy kobiety dotknięte rakiem piersi.

  Data dodania: 27 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Joga »

  Serwis Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara: lista nauczycieli, kursy, szkolenia, stopnie nauczycielskie, ogłoszenia szkół.

  Data dodania: 18 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna harcówka 69 Drużyn Harcerskich »

  Jest to strona 69 Drużyn Harcerskich działających przy Hufcu Otwock. Można tu znaleźć informacje z zakresu technik harcerskich takich jak samarytanka, sygnalizacja czy terenoznawstwo. Można dowiedzieć się czegoś o symbolice lilijki i krzyża harcerskiego. W galerii można obejrzeć zdjęcia z akcji, w których bierzemy udział. Mamy też śpiewnik zawierający wiele piosenek nie tylko harcerskich ale także turystycznych i tzw. popularnych. Większość informacji dostępna jest po zalogowaniu. Również po zalogowaniu dostępne jest forum internetowe. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana. Jest aktualizowana kilka razy w tygodniu.

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna strona Stowarzyszenia Szkoła dla Ostrów - Ostrowy dla Szkoły, index »

  O Stowarzyszeniu, o Szkole, o Ostrowach Górniczych, członkowie zarządu, statut, sprawozdania, ogłoszenia, kalendarium, galeria zdjęć.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »