DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Śląskie WOPR »

  Kursy na ratowników pływackich, szkolenia z pierwszej pomocy oraz specjalistyczne szkolenia lodowe.

  Data dodania: 06 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Luterańska Organizacja Sportowa w RP »

  Luterańska Organizacja Sportowa w Rzeczpospolitej Polskiej. Po zebraniu założycielskim Luterańskiej Organizacji Sportowej w RP, w Bielsku dn. 13 stycznia 1996 r., gdzie zatwierdzono statut, regulaminy wewnętrzne, odznakę, wybrano zarząd stowarzyszenia i składy osobowe komisji dyscyplinarnej i rewizyjnej, nasza wyznaniowa organizacja sportowa, decyzją Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki w Warszawie, została zatwierdzona i wpisana do rejestru stowarzyszeń kultury fizycznej dn. 20 marca 1996 roku.LOSwRP jest stowarzyszeniem nie tylko sportowym i nie tylko młodzieżowym, bo obejmującym swym zakresem także turystykę, zorganizowaną rekreację, a swym kręgiem potencjalnie otaczającym wszystkie grupy wiekowe, dzieci, dorosłych członków naszego Kościoła i innych, akceptujących statut LOSwRP...

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • NSZZ "Solidarność"-Centrum Onkologii w Bydgoszczy »

  Otwierając witrynę niezależnego słowa chcemy dochować wierności ideałom Sierpnia 80, z których ruch i Związek Zawodowy „Solidarność” czerpią najlepsze wzorce do swego istnienia. Uniwersalność i ponadczasowość tych wartości pozwalają nam wierzyć w to, że pomimo trudnej i często bolesnej rzeczywistości solidaryzm społeczny jest wciąż konieczny i możliwy. Właśnie dlatego dla „Solidarności” w Centrum Onkologii w Bydgoszczy istotna jest każda grupa zawodowa tu pracująca.

  Data dodania: 13 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • 8 Drużyna Harcreskaw, , ZJAWA''' »

  Strona poświęcona działalności 8 Drużyny Harcerskiej, , ZJAWA''

  Data dodania: 13 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • 42 Drużyna Harcerska - Szyszka »

  Oficjalna strona 42DH "Szyszka". Na stronie znajdują się wszystkie informacje o drużynie, aktualności z życia drużyny, galeria zdjęć, forum.

  Data dodania: 05 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Oddział Warszawski Stowarzyszenia Inżynierów Techników Mechaników Polskich »

  Oddział Warszawski SIMP jest dobrowolną, demokratyczną, samorządną i pozarządową organizacją, działającą na rzecz użyteczności społecznej i pożytku publicznego o celach nie zarobkowych zrzeszająca inżynierów i techników mechaników wszystkich specjalności oraz zawodów pokrewnych. Terenem działalności OW SIMP jest obszar miasta stołecznego Warszawy oraz tereny województwa mazowieckiego, na których powstaną podstawowe jednostki organizacyjne i jednostki terenowe działalności gospodarczej Oddziału. Siedzibą władz Oddziału Warszawskiego SIMP jest m. st. Warszawa.

  Data dodania: 28 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Porozumienie Łazienki Królewskie - Zrzeszenie związków zawodowych i stowarzyszeń twórców i artystów »

  Porozumienie Łazienki Królewskie zostało powołane 5 czerwca 2003 roku w celu zapewnienia rozwoju kultury i sztuki, właściwych warunków uprawniania twórczości oraz działalności intelektualnej szczególnie poprzez koordynację działań zmierzających do kompleksowego uregulowania przepisów prawnych

  Data dodania: 31 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Hufiec Bystrzyca Kłodzka »

  Strona jest poświęcona pracy Hufca Bystrzyca Kłodzka

  Data dodania: 17 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Suwalskie Stowarzyszenie Miłośników Historii »

  Oficjalna strona Suwalskiego Stowarzyszenia Miłośników Historii. Historia Suwałk, historia Suwalszczyzny.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Effatha-sekty, zagrożenia wiary, apologetyka »

  Prorodzinny i prospołeczny Ruch katolicki pomagający ofiarom sekt i N.R.R. Baza informacji o sektach, obrona wiary, psychomanipulacja w sektach i N.R.R. Linki tematyczne.

  Data dodania: 16 11 2008 · szczegóły wpisu »