DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NZS Akademi Pedagogicznej w Krakowie »

  Strona jednego z największych NZSów w Polsce i jednocześnie największej organizacji studenckiej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademi Pedagogicznej prowadzi m.in. Studenckie Centrum Karier i Pośrednictwa Pracy INDEKS, Studenckie Centrum Wolonatariatu.

  Data dodania: 17 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • DPS Wieleń - Dom Pomocy Społecznej »

  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu, nazywany Domem św. Józefa, wsparcie pomocy społecznej, Wieleń.

  Data dodania: 20 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Stowarzyszenie Psychologów i Terapeutów »

  Celem PSPiT jest wspieranie rozwoju i rozpowszechnianie wiedzy z zakresu psychologii, psychoterapii, terapii, pomocy psychologicznej oraz pomocy w sytuacjach kryzysowych. Rozszerzenie współpracy z renomowanymi placówkami w kraju, jak i zagranicą.

  Data dodania: 16 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Luterańska Organizacja Sportowa w RP »

  Luterańska Organizacja Sportowa w Rzeczpospolitej Polskiej. Po zebraniu założycielskim Luterańskiej Organizacji Sportowej w RP, w Bielsku dn. 13 stycznia 1996 r., gdzie zatwierdzono statut, regulaminy wewnętrzne, odznakę, wybrano zarząd stowarzyszenia i składy osobowe komisji dyscyplinarnej i rewizyjnej, nasza wyznaniowa organizacja sportowa, decyzją Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki w Warszawie, została zatwierdzona i wpisana do rejestru stowarzyszeń kultury fizycznej dn. 20 marca 1996 roku.LOSwRP jest stowarzyszeniem nie tylko sportowym i nie tylko młodzieżowym, bo obejmującym swym zakresem także turystykę, zorganizowaną rekreację, a swym kręgiem potencjalnie otaczającym wszystkie grupy wiekowe, dzieci, dorosłych członków naszego Kościoła i innych, akceptujących statut LOSwRP...

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie ludzi III wieku Świerczewski Krąg »

  Stowarzyszenie otwierające przed ludźmi starszymi aktywne, satysfakcjonujące i pełnowartościowe życie. W naszej ofercie: pracownia informatyczna, pracownia plastyczna, pracownia sportowa, pracownia kulinarna.

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dom Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach »

  Dom Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach

  Data dodania: 15 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Studenckie Koło Przewodników Sudeckich »

  SKPS zrzesza przewodników sudeckich. Otwarta jest jednak dla wszystkich zainteresowanych turystyką, Sudetami, krajoznastwem i przygodą. Kurs przewodnicki, wydawnictwa, materiały dydaktyczne o Sudetach.

  Data dodania: 04 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Federacja Anarchistyczna Łasin »

  Strona o służbie zastępczej, współczesnej alternatywie dla polityki, globalizacji, federacji anarchistycznej i ekologii.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nadzieja - Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Opiekunów »

  Stowarzyszenie "Nadzieja" skupia osoby o różnym stopniu niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej oraz ich opiekunów.

  Data dodania: 10 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Strzelecko-Survivalowy LOK Hubal - Lublin »

  Organizujemy i współorganizujemy zajęcia, kursy, szkolenia i inne imprezy - wykorzystując elementy turystyki kwalifikowanej, sportów ekstremalnych, survivalu, strzelectwa. Działamy w ramach LOK Lublin.

  Data dodania: 09 02 2009 · szczegóły wpisu »