DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psy ratownicze Ratownictwo medyczne wysokościowe »

  Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Straży Pożarnej, specjalizuje się w niesieniu pomocy poszkodowanym w następstwie zdarzeń losowych, klęsk żywiołowych i katastrof, wykorzystując licencjonowane psy ratownicze specjalności: terenowa i gruzowiskowa.

  Data dodania: 26 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Wioski tematyczne »

  Strona projektu stworzenia wiosek tematycznych w ramach Inicjatywy wspólnotowej EQUAL.

  Data dodania: 08 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Miasta Częstochowy PROGRESJA »

  Stowarzyszenie zrzesza mieszkańców Częstochowy, którym nie jest obojętna przyszłość miasta. Podjęliśmy decyzję o utworzeniu stowarzyszenia bo chcemy być dumni z miejsca w którym mieszkamy i rozwijać się razem z rozwojem miasta.

  Data dodania: 16 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • gedeonici »

  Stowarzyszenie zajmuje się darmowym rozpowszechnianiem Biblii w hotelach, szkołach, szpitalach, zakładach karnych, jednostkach wojskowych i innych miejscach.

  Data dodania: 09 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Gorce-Pieniny »

  Prezentacja stowarzyszenia działające na terenie Pienin i Gorców, mające na celu promocję i rozwój regionu poprzez rozwój turystyki, promocje środowiska naturalnego, krajobrazu i zasobów historycznych oraz popularyzacje i rozwój produkcji wyrobów regionalnych

  Data dodania: 23 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Federacja Anarchistyczna Łasin »

  Strona o służbie zastępczej, współczesnej alternatywie dla polityki, globalizacji, federacji anarchistycznej i ekologii.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Tomaszowie »

  Strona Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim. Znajdziecie Państwo historię warsztatu, galerie zdjęć, organizowane imprezy, kadrę i uczestników, a także możliwość kontaktu z Warsztatem.

  Data dodania: 22 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualna harcówka 69 Drużyn Harcerskich »

  Jest to strona 69 Drużyn Harcerskich działających przy Hufcu Otwock. Można tu znaleźć informacje z zakresu technik harcerskich takich jak samarytanka, sygnalizacja czy terenoznawstwo. Można dowiedzieć się czegoś o symbolice lilijki i krzyża harcerskiego. W galerii można obejrzeć zdjęcia z akcji, w których bierzemy udział. Mamy też śpiewnik zawierający wiele piosenek nie tylko harcerskich ale także turystycznych i tzw. popularnych. Większość informacji dostępna jest po zalogowaniu. Również po zalogowaniu dostępne jest forum internetowe. Strona będzie sukcesywnie uzupełniana. Jest aktualizowana kilka razy w tygodniu.

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Blog o pomaganiu »

  Na Blogu odnajdziecie informację o przeróżnych akcjach charytatywnych, w jakie wszyscy możemy się włączyć. Pokazuję tutaj także, że można pomagać nawet nie odchodząc od komputera. Pisząc o akcjach charytatywnych, skupiam się tylko na tych, które obejmują cały obszar naszego kraju, bądź jego większość.

  Data dodania: 16 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja Pożytku Publicznego »

  Celem działania Fundacji jest pomoc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową oraz ich rodzinom. 1% podatku - Organizacja Pożytku Publicznego - przekaż nam jeden procent podatku.

  Data dodania: 16 12 2008 · szczegóły wpisu »