DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Miasta Częstochowy PROGRESJA »

  Stowarzyszenie zrzesza mieszkańców Częstochowy, którym nie jest obojętna przyszłość miasta. Podjęliśmy decyzję o utworzeniu stowarzyszenia bo chcemy być dumni z miejsca w którym mieszkamy i rozwijać się razem z rozwojem miasta.

  Data dodania: 16 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad zwierzętami »

  Towarzystwo opieki nad zwierzętami w Koszalinie

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dom Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach »

  Dom Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach

  Data dodania: 15 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wodzisławskie Stowarzyszenie Amazonek »

  Zrzeszamy kobiety dotknięte rakiem piersi.

  Data dodania: 27 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Katolickie Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodzieży Effatha - Otwórz się »

  strona ukazuje misję i działalność stowarzyszenia: promowanie społecznego i duchowego rozwoju młodzieży, wspieranie i utrzymywanie Katolickiej Wspólnoty Przymierza Miłość i Ewangelizacja (MiE) w jej działaniach ewangelizacyjnych, charytatywnych i kulturalno-oświatowych.

  Data dodania: 10 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Federacja Anarchistyczna Łasin »

  Strona o służbie zastępczej, współczesnej alternatywie dla polityki, globalizacji, federacji anarchistycznej i ekologii.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Nadzieja - Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Opiekunów »

  Stowarzyszenie "Nadzieja" skupia osoby o różnym stopniu niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej oraz ich opiekunów.

  Data dodania: 10 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie ABADA Capoeira Ełk »

  Strona Grupy ABADA Capoeira Ełk, grupa zajmująca się promocją sztuki walki capoeira, kultury brazylii, promocja grup nieformalnych

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki nestor »

  W Domu Opieki Nestor oferujemy:

  pobyty długo lub krótkoterminowe (w tym świąteczne i wakacyjne)
  codzienny nadzór lekarski
  całodobową opiekę pielęgniarską
  duże i jasne pokoje jedno, dwu lub trzyosobowe. Wszystkie pokoje mają łazienki i TV
  przestronne wnętrza: jadalnia z dużym pokojem dziennym oraz szerokie korytarz umożliwiają komfortowy pobyt nawet w deszczowe dni
  5 posiłków dziennie: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Posiłki są przygotowywane na miejscu ze świeżych składników. Nasi kucharze gotują według zaleceń dietetycznych wskazanych dla naszych pensjonariuszy
  zajęcia rehabilitacyjno-ruchowe. Dysponujemy gabinetem rehabilitacyjnym. Dla każdego podopiecznego możliwe jest prowadzenie indywidualnego programu rehabilitacji

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przyszłe Pokolenia - przyszłość dzieci »

  Jakie są najczęstsze dylematy polskiego młodego społeczeństwa. Zastanawiają się oni niemalże codziennie jak zarabiać więcej. Chcieliby się oni z tego względu zdecydować na założenie własnej działalności. Niestety koszta są tak wysokie, że po prostu albo po dwóch latach płacenia najniższego ZUS-u, muszą zamknąć własną działalność, albo po prostu decydują się pracować u kogoś za najniższą krajową, chowając swoje marzenia o firmie głęboko do kieszeni.
  Jeśli widzimy tendencję wzrostową do różnych podatków, kosztów i innych wydatków, to możemy domniemać, że przyszłość dzieci będzie bardzo droga. Nowe zgrupowanie Polska Przyszłych Pokoleń, ma na celu odkręcenie wszystkich mrzonek o godziwym życiu, a za to zamierza zrealizować plan naprawczy.
  Dzięki poparciu każdego człowieka, ta inicjatywa stanie się naprawdę realna do zrobienia. Nie powinniśmy czekać na cud, który samoistnie niestety się nie zdarzy. Jeśli nie zaczniemy brać odpowiedzialności za nasze sprawy w swoje ręce, to do tego momentu możemy się spodziewać tego, że wciąż będziemy bardzo niezadowoleni z naszej sytuacji w Polsce. Wiele osób zastanawia się czy i kiedy nastąpi np koniec przymusu ubezpieczeń. Trzeba się pogodzić z faktem, że tak naprawdę przyszłość leży w naszych rękach, a nie rękach rządu. A dokładniej to my wybieramy rząd, który później będzie podejmował trafne decyzje, lub jak jest teraz – ciągnął polskie społeczeństwo w dół. Warto zmieniać nasz kraj, oczywiście na lepsze.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »