DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogólnopolskie Stowarzyszenie Poszkodowanych w Mieszkalnictwie »

  Stowarzyszenie prowadzi działalność na terenie całego kraju. Jest organizacją pożytku publicznego, prowadzi działalność na zasadach wolontariatu, występuje w obronie podmiotowych i majątkowych praw obywateli we wszystkich obszarach i formach mieszkalnictwa.

  Data dodania: 20 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Przedsiębiorców Leśnych »

  Strona największej polskiej organizacji skupiającej firmy i osoby pracujące w lasach Polski. W części dostępnej dla członków informacje przydatne w działalności przedsiębiorców z zakresu prawa (zamówień publicznych, BHP, ochrony środowiska, pracy, polityki społecznej), bieżące działania i korespondencje Zarządu, giełda usług i sprzętu, możliwość wymiany opinii i informacji na forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 26 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja "Ama Canem" »

  Strona fundacji zajmującej się dogoterapią, czyli formą wspierania wszelkiego rodzaju terapii osób niepełnosprawnych, przy pomocy odpowiednio wyszkolonych psów. Fundacja istnieje od 2003 roku w zajęciach uczestniczy ponad 200 dzieci z 12 ośrodków na terenie Łodzi i Zduńskiej Woli. Ponadto kilka tysięcy dzieci rocznie korzysta ze spotkań organizowanych w przedszkolach i szkołach na temat bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami. Fundacja wprowadziła nowatorski program do Ośrodka Poprawczego w Ignacewie "Pomóżmy sobie". W roku 2006 Fundacja "Ama Canem" uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego.

  Data dodania: 13 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • gedeonici »

  Stowarzyszenie zajmuje się darmowym rozpowszechnianiem Biblii w hotelach, szkołach, szpitalach, zakładach karnych, jednostkach wojskowych i innych miejscach.

  Data dodania: 09 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Medytacja z mantrą i starożytna mądrość jogi w codziennym życiu »

  Medytacja z mantrą, relaksacja i starożytna mądrość jogi w codziennym życiu. Wejdź do świata pełnego harmonii, spokoju i wewnętrznej radości.

  Data dodania: 22 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wodzisławskie Stowarzyszenie Amazonek »

  Zrzeszamy kobiety dotknięte rakiem piersi.

  Data dodania: 27 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Antidotum - Stowarzyszenie Psychologiczno – Pedagogiczne »

  Podejmujemy działania mające na względzie wychowanie i edukację dzieci i młodzieży w poszanowaniu godności człowieka oraz tolerancji.Prowadzimy działalność terapeutyczną, dydaktyczną, profilaktyczną i informacyjną uwzględniającą współczesne zjawiska społecznie niepożądane: dyskryminacja; przemoc; uzależnienia, itp.

  Data dodania: 15 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazd dla dzieci »

  Już po raz czwarty „Agata” Meble wraz z Fundacją im. Grzegorza Kolosy organizuje wakacyjny wyjazd dla 200 najbardziej potrzebujących dzieci.

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Suwalskie Stowarzyszenie Miłośników Historii »

  Oficjalna strona Suwalskiego Stowarzyszenia Miłośników Historii. Historia Suwałk, historia Suwalszczyzny.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Effatha-sekty, zagrożenia wiary, apologetyka »

  Prorodzinny i prospołeczny Ruch katolicki pomagający ofiarom sekt i N.R.R. Baza informacji o sektach, obrona wiary, psychomanipulacja w sektach i N.R.R. Linki tematyczne.

  Data dodania: 16 11 2008 · szczegóły wpisu »