DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DPS Wieleń - Dom Pomocy Społecznej »

  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu, nazywany Domem św. Józefa, wsparcie pomocy społecznej, Wieleń.

  Data dodania: 20 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Stowarzyszenie Psychologów i Terapeutów »

  Celem PSPiT jest wspieranie rozwoju i rozpowszechnianie wiedzy z zakresu psychologii, psychoterapii, terapii, pomocy psychologicznej oraz pomocy w sytuacjach kryzysowych. Rozszerzenie współpracy z renomowanymi placówkami w kraju, jak i zagranicą.

  Data dodania: 16 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Przyjaciół Ziębic Ducatus »

  Organizacja Pożytku PublicznegoTowarzystwo Przyjaciól Ziębic "Ducatus" jest organizacją apolityczną zrzeszającą ludzi, którzy pragną działać na rzecz rozwoju swojej małej ojczyzny ludzi, którzy za swoją pracę nie oczekują wynagrodzenia i pochwał. Nie chcemy czekać na władze, czy instytucje rządowe lub samorządowe aż coś „zrobią za nas”. Chcemy sami wziąć sprawy naszego miasta i jego okolicy w swoje ręce.

  Data dodania: 02 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Psy ratownicze Ratownictwo medyczne wysokościowe »

  Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Straży Pożarnej, specjalizuje się w niesieniu pomocy poszkodowanym w następstwie zdarzeń losowych, klęsk żywiołowych i katastrof, wykorzystując licencjonowane psy ratownicze specjalności: terenowa i gruzowiskowa.

  Data dodania: 26 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kotwica - Kwartalnik - Stowarzyszenie Cichych Pracowników Krzyża »

  Celem naszego czasopisma jest przynosić światło i pociechę każdemu człowiekowi choremu, być dla niego uśmiechem Matki Bożej. Czasopismo chce być łącznikiem między nami - redakcją Wspólnoty i wami - czytelnikami, łącznikiem między samymi chorymi.

  Data dodania: 27 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Niezależne Zrzeszenie Studentów »

  Strona Niezależnego Zrzeszenia Studentów - organizacji studenckiej.

  Data dodania: 23 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Polska Federacja Psychoterapii »

  Polska Federacja Psychoterapii jest największą w Polsce organizacją psychoterapeutyczną. Należy do European Association for Psychotherapy (EAP), gdzie reprezentuje Polskę. Ma uprawnienia do rekomendowania psychoterapeutów starających się o Europejski Certyfikat Psychoterapy.

  Data dodania: 09 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • portal inicjatyw społecznych »

  Ideą, która przyświeca naszemu stowarzyszeniu jest wspieranie aktywności społecznej, popularyzacja wiedzy o naukach społecznych (m.in. socjologia, politologia, kulturoznawstwo) oraz poszerzanie ich horyzontów. Każdy może zostać redaktorem niniejszego portalu oraz organizatorem projektów kulturalnych. Wystarczy mieć pomysły, otwarty umysł oraz inicjatywę.

  Data dodania: 16 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Republika Dzieci. Magazyn Internetowy dla Rodziców »

  Republika Dzieci. Problemy i Niepokoje. Dziecko w Kulturze. Porady i Informacje. Magazyn internetowy dotyczący problematyki dzieci i rodziny. Porady dla rodziców i wychowawców. Dziecko w świecie współczesnym

  Data dodania: 22 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Promyk »

  Organizacja pożytku publicznego, która zrzesza osoby niepełnosprawne i ich rodziny. Stowarzyszenie reprezentuje interesy osób niepełnosprawnych oraz udziela im pomocy w tworzeniu warunków do fizycznego i osobowego rozwoju, wprowadzania ich w aktywne uczestnictwo w życiu społecznym.

  Data dodania: 16 11 2008 · szczegóły wpisu »