DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych Dlaczego. Serwis dla rodziców po stracie Dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych, strata dziecka, rodzice dzieci niepełnosprawnych i ciężko chorych, "Dlaczego" Organizacja Rodziców po Stracie oraz Rodziców dzieci chorych, koło przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci.

Szczegóły strony www.dlaczego.org.pl:

Podlinkuj stronę www.dlaczego.org.pl:

DLACZEGO. Serwis dla rodziców po stracie dziecka oraz dla rodziców dzieci chorych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DPS Wieleń - Dom Pomocy Społecznej »

  Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Wieleniu, nazywany Domem św. Józefa, wsparcie pomocy społecznej, Wieleń.

  Data dodania: 20 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja "Ama Canem" »

  Strona fundacji zajmującej się dogoterapią, czyli formą wspierania wszelkiego rodzaju terapii osób niepełnosprawnych, przy pomocy odpowiednio wyszkolonych psów. Fundacja istnieje od 2003 roku w zajęciach uczestniczy ponad 200 dzieci z 12 ośrodków na terenie Łodzi i Zduńskiej Woli. Ponadto kilka tysięcy dzieci rocznie korzysta ze spotkań organizowanych w przedszkolach i szkołach na temat bezpiecznego kontaktu ze zwierzętami. Fundacja wprowadziła nowatorski program do Ośrodka Poprawczego w Ignacewie "Pomóżmy sobie". W roku 2006 Fundacja "Ama Canem" uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego.

  Data dodania: 13 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • 8 Drużyna Harcreskaw, , ZJAWA''' »

  Strona poświęcona działalności 8 Drużyny Harcerskiej, , ZJAWA''

  Data dodania: 13 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Niezależne Zrzeszenie Studentów »

  Strona Niezależnego Zrzeszenia Studentów - organizacji studenckiej.

  Data dodania: 23 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Oddział Warszawski Stowarzyszenia Inżynierów Techników Mechaników Polskich »

  Oddział Warszawski SIMP jest dobrowolną, demokratyczną, samorządną i pozarządową organizacją, działającą na rzecz użyteczności społecznej i pożytku publicznego o celach nie zarobkowych zrzeszająca inżynierów i techników mechaników wszystkich specjalności oraz zawodów pokrewnych. Terenem działalności OW SIMP jest obszar miasta stołecznego Warszawy oraz tereny województwa mazowieckiego, na których powstaną podstawowe jednostki organizacyjne i jednostki terenowe działalności gospodarczej Oddziału. Siedzibą władz Oddziału Warszawskiego SIMP jest m. st. Warszawa.

  Data dodania: 28 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Studenckie Koło Przewodników Sudeckich »

  SKPS zrzesza przewodników sudeckich. Otwarta jest jednak dla wszystkich zainteresowanych turystyką, Sudetami, krajoznastwem i przygodą. Kurs przewodnicki, wydawnictwa, materiały dydaktyczne o Sudetach.

  Data dodania: 04 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Gorce-Pieniny »

  Prezentacja stowarzyszenia działające na terenie Pienin i Gorców, mające na celu promocję i rozwój regionu poprzez rozwój turystyki, promocje środowiska naturalnego, krajobrazu i zasobów historycznych oraz popularyzacje i rozwój produkcji wyrobów regionalnych

  Data dodania: 23 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Polska Federacja Psychoterapii »

  Polska Federacja Psychoterapii jest największą w Polsce organizacją psychoterapeutyczną. Należy do European Association for Psychotherapy (EAP), gdzie reprezentuje Polskę. Ma uprawnienia do rekomendowania psychoterapeutów starających się o Europejski Certyfikat Psychoterapy.

  Data dodania: 09 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Federacja Anarchistyczna Łasin »

  Strona o służbie zastępczej, współczesnej alternatywie dla polityki, globalizacji, federacji anarchistycznej i ekologii.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Strzelecko-Survivalowy LOK Hubal - Lublin »

  Organizujemy i współorganizujemy zajęcia, kursy, szkolenia i inne imprezy - wykorzystując elementy turystyki kwalifikowanej, sportów ekstremalnych, survivalu, strzelectwa. Działamy w ramach LOK Lublin.

  Data dodania: 09 02 2009 · szczegóły wpisu »