Śmieszne Dowcipy, Kawały, Dobry Humor

Śmieszne Dowcipy, Kawały, Dobry Humor Serwis Wcipy.pl jest najlepszym sposobem i miejscem aby poprawić sobie humor. Znajdziesz tutaj śmieszne kawały i dowcipy o Bacy, blondynkach, fąfarze, fryzjerach, Jasiu, kobietach, pracy, babie, seksie, szkole, teściowych a także wierszyki, wiersze na Walentynki, zagadki matematyczne, złote myśli, śmieszne smsy i inne...

Szczegóły strony www.wcipy.pl:

Podlinkuj stronę www.wcipy.pl:

Śmieszne Dowcipy, Kawały, Dobry Humor

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dowcipy - nasze dowcipy to wesołe dowcipy »

  Dowcipy słowne i rysunki humorystyczne na różne tematy. Dowcipy o blondynkach, o kosmonautach, dowcipy o kierowcach, o filmie Gwiezdne Wojny i wiele innych tematów.

  Data dodania: 08 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Rozrywka - sposób na kaca »

  Sposób na kaca, wirtualny alkomat, zdjęcia z imprezy, test refleksu, rozrywka - serwis na-kaca.pl

  Data dodania: 11 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne Filmiki »

  Serwis ze Śmiesznymi Filmikami, Humor i Rozrywka.

  Data dodania: 27 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • e-humorek »

  Najzabawniejsze miejsce w sieci. Znajdziesz tu śmieszne filmiki, dowcipy i kawały, docinki, teksty i grypsy.

  Data dodania: 04 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • skecze »

  Kabarety.pdr.pl - największy polski zbiór kabaretów. Kabarety online tylko u nas. Najlepsze skecze i gagi polskich grup kabaretowych takich jak: Ani mru mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Lowcy Be i wiele innych. Najśmieszniejsze kabarety online tylko u nas.

  Data dodania: 06 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne Filmy i Gry Online »

  Serwis rozrywkowy. Zawiera: Śmieszne filmy, gry online, animacje flash, zabawne mp3 oraz wiele innych. W kategoriach tematycznych można znaleźć m. in. Włatcy Móch, Happy Tree Friends. Wejdź, żeby poprawić sobie humor na cały dzień.

  Data dodania: 05 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne straszne filmiki »

  CiuśCiuś to najciekawsze filmiki w sieci. Codziennie na użytkowników czekają takie zakąski, jak śmieszne i straszne filmiki. W serwisie znajdziecie ponad 1000 najlepszych filmików, które zdążyła zamieścić redakcja. To redakcja decyduje o tym, jakie filmiki znajdą się w zasobach. Redaktorzy uwielbiają straszne i śmieszne filmiki, dlatego też stanowią ona główny wątek tego serwisu. Każdy filmik posiada ciekawy tytuł i opis. Aktualizacja codziennie. Każdy internauta ma możliwość komentowania filmików i rejestracji.

  Data dodania: 10 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne Filmiki i Śmieszne Filmy, Humor, Śmieszne Reklamy i Zdjęcia »

  uper humor i rozrywka. Śmieszne filmiki, śmieszne zdjęcia i filmy, smieszne reklamy, kabarety. OOJ Śmieszne Filmiki i wiele innych. Tylko u nas codziennie nowe Śmieszne Filmy i inne Śmieszne materiały

  Data dodania: 01 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Jeśli to, czego szukasz, to śmieszne kawały, zapraszamy do naszego serwisu. Znajdziesz w nim miedzy innymi kawały o blondynkach, Małżeństwie czy Kobietach. Nie czekaj, wejsź na strone i niech dobry humor nie opuszcza Ciebie przez cały dzień. Z nami będzie śmiesznie

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Sennik, senniki, Symbole senne występujące w snach. Jeżeli przyśniło Ci się coś sprawdź co ten Twój sen znaczy, możesz to zrobić na tej stronie. Prawie 7000 znaczeń. Już w starożytności interpretowano sny, stąd też nazywany jest jako sennik egipski.

  Data dodania: 25 11 2008 · szczegóły wpisu »