Śmieszne Dowcipy, Kawały, Dobry Humor

Śmieszne Dowcipy, Kawały, Dobry Humor Serwis Wcipy.pl jest najlepszym sposobem i miejscem aby poprawić sobie humor. Znajdziesz tutaj śmieszne kawały i dowcipy o Bacy, blondynkach, fąfarze, fryzjerach, Jasiu, kobietach, pracy, babie, seksie, szkole, teściowych a także wierszyki, wiersze na Walentynki, zagadki matematyczne, złote myśli, śmieszne smsy i inne...

Szczegóły strony www.wcipy.pl:

Podlinkuj stronę www.wcipy.pl:

Śmieszne Dowcipy, Kawały, Dobry Humor

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • siMHecny Humor - po prostu dobra rozrywka »

  Humor, śmiechu warte teksty, Rentgen - absurdalne dziwne głupie zdjęcia, Videoteka - śmieszne zabawne filmiki video, Flaszownia - flash gry klipy animacje, fajne dowcipy.

  Data dodania: 01 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • skecze »

  Kabarety.pdr.pl - największy polski zbiór kabaretów. Kabarety online tylko u nas. Najlepsze skecze i gagi polskich grup kabaretowych takich jak: Ani mru mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Lowcy Be i wiele innych. Najśmieszniejsze kabarety online tylko u nas.

  Data dodania: 06 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne Filmy, Filmiki, Włatcy Móch, Czesio, Kabarety »

  Śmieszne Filmy, Filmiki. Tylko najnowsze. Włatcy Móch, Czesio. Zapraszam.

  Data dodania: 08 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • oficjalna strona Kabaretu Grabiego Marka »

  Strona Kabaretu Grabiego Marka, założonego przez Marka Grabie, znanego z takich inicjatyw jak: "Tłumaczenia na żywo", gazeta "Nowy Pompon", audycja Grzegorza Halamy: "Rozmowy z Panem Józkiem". Założyciel kabaretu współpracuje z takimi artystami jak: Grzegorz Halama (Halama Oklasky), Krzysztof Niedźwiedzki (Chatele), Krzysztof Janicki (Piwnica pod Baranami) i inni"

  Data dodania: 05 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki w sieci »

  Lejzor.pl - Tylko u nas najlepsze i unikalne śmieszne filmy i filmiki, kabarety i skecze, gry online, animacje flash, filmy extremalne, śmieszne reklamy, najnowsze teledyski - najlepszy humor w sieci.

  Data dodania: 24 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • śmieszne filmiki, gry online »

  Najlepszy humor tylko u nas. Zapraszamy

  Data dodania: 17 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe SMS-y »

  zbiór przeróżnych SMS-ów gotowych do wysłania

  Data dodania: 15 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy o Jasiu »

  Dowcipy i kawały o Jasiu w najlepszym wydaniu - starannie posegregowane i dobierane śmieszne dowcipy i wesołe kawały. Tylko najlepsze i najbardziej śmieszne kawały z kategorii: O Jasiu Znasz ciekawy dowcip dodaj go do strony powiększ nasz zbiór.

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kraj absurdu »

  Absurdy to domena polskiej rzeczywistości. Każdy z nas na pewno spotkał się z jakimś nonsensownym przepisem. Jak z nimi walczyć? Na początek - obśmiać! Czytaj o polskich absurdach i dopisuj własne!

  Data dodania: 20 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Dowcipy »

  Na stronie znajdziesz specjalnie wybrane dobre dowcipy, podzielone na wiele kategorii, min. o Jasiu, Bacy, Blondynkach, Alkoholu, Zwierzętach itd. Spora dawka humoru praktycznie dla każdego. Pamiętaj śmiech to zdrowie!

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »