rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aparaty EKG, wózki inwalidzkie »

  Primako to hurtownia medyczna, która oferuje: aparaty EKG, wózki inwalidzkie, meble, sprzęt medyczny i pomocniczy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy Turnusy Rehabilitacja-Spółdzielnia Inwalidów Rehabilitacja »

  Spółdzielnia Inwalidów - Rehabilitacja oferuje wczasy wypoczynkowe oraz turnusy rehabilitacyjne w atrakcyjnie położonych miejscach w górach nad jeziorami oraz nad morzem.

  Data dodania: 12 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Twoje zdrowie - masażysta bielsko »

  Masażysta Sławomir Jawiarczyk oferuje pełną gammę usług : masaż zdrowotny, masaż odchudzający, masaż klasyczny, masaż limfatyczny. Możliwość dojazdu na terenie Śląska. Pełny profesjonalizm i dyskrecja.

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Alurehab- rehabilitacja i dofinansowanie NFZ »

  Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji wózków inwalidzkich: począwszy od wózków uniwersalnego przeznaczenia - skończywszy na wyrobach o najwyższym komforcie.

  Data dodania: 30 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Klub Jeździecki Kres »

  Oficjalna strona podlaskiego Klubu Jeździeckiego "KRES". Oferujemy między innymi: naukę jazdy konnej, hipoterapię, treningi sportowe oraz pensjonat. Nasza stadnina położona jest na skraju Puszczy Knyszyńskiej co stwarza możliwości atrakcyjnej jazdy konnej w terenie.

  Data dodania: 31 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firma Medyczna "ORTO-Plus" s.c. »

  Jesteśmy importerem schodołazów, krzesełek dźwigowych, wind, platform dźwigowych, ramp oraz podjazdów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Profesjonalnie doradzamy w likwidacji barier architektonicznych.

  Data dodania: 17 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Patofizjologii Narządu Ruchu »

  Oferujemy: masaż leczniczy i relaksacyjny; korekta wad postawy - skoliozy idiopatyczne; przywracanie funkcji po przebytych urazach; zabiegi redukujące następstwa wystąpienia przepukliny krążka międzykręgowego.

  Data dodania: 29 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kapoplastyka szansą na Twoje nowe życie »

  Prywatne forum wymiany informacji i doświadczeń na temat nowoczesnej metody operacyjnej stawów biodrowych - kapoplastyki. Zawiera informacje medyczne, zdjęcia, rady fachowców i pacjentów, opisy poszczególnych przypadków, propozycje ćwiczeń, zmian żywieniowych.

  Data dodania: 12 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening »

  eeg biofeedback Kraków - centrum terapii neurotrening. Leczenie dysfunkcji neurologicznych i zaburzeń. Terapia dla dzieci i dorosłych. Treningi usprawniające prace mózgu, także w firmach i klubach sportowych. Oferujemy dojazd do pacjentów na terenie Krakowa.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Timago - zaufany partner w stomatologii i rehabilitacji »

  Zajmujemy się importem i dystrybucją wysokiej jakości produktów stomatologicznych i rehabilitacyjnych. Współpracujemy z renomowanymi firmami ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Niemiec, Szwajcarii, Danii, Holandii, Włoch, Chin i Tajwanu. Posiadamy biuro handlowe w Shenzhen (Chiny).Naszymi strategicznymi partnerami są:-w stomatologii: Tokuyama Dental Corporation, -w rehabilitacji: Hermann Bock GmbH i Thomashilfen für Behinderte GmbH & Co. Medico KG

  Data dodania: 04 01 2009 · szczegóły wpisu »