rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SPES - Organizacja Pożytku Publicznego »

  Oferta pomocy. "Twoje Prawa" - uprawnienia osób niepełnosprawnych. Możesz pomóc przekazując 1% podatku!

  Data dodania: 07 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Pilates Body Control-ćwiczenia dla pań »

  Body Control Pilates to metoda oparta na ćwiczeniach całego ciała. Ćwiczenia te oparte są na ośmiu zasadach - koncentracja, relaksacja, ułożenie ciała, stabilizacja kręgosłupa, oddychanie, koordynacja, płynne ruchy i wytrzymałość. Studio Kontroli Ciała Pilates zaprasza do Poznania.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wschowa »

  Dofinansowania osób niepełnosprawnych, oferujemy pomoc rodzinom zastępczym, dom pomocy społecznej, powiat wschowa

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • KINEZIO Gabinet Rehabilitacji w Warszawie »

  Proponujemy Państwu: - dokładną diagnostykę dolegliwości bólowych; - skuteczne leczenie oparte o wcześniej zweryfikowaną diagnozę. Zadowolenie naszych pacjentów jest wynikiem efektywnej terapii doskonale wyszkolonej kadry terapeutycznej, stosującej nowoczesne i sprawdzone metody rehabilitacyjne. Dla Państwa indywidualnych potrzeb dobieramy kompleksowe programy rehabilitacyjne dostosowane do rodzaju schorzenia. Oferujemy również masaż klasyczny i segmentarny. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Naukowa medycyna bezinwazyjna - Profilaktyka zdrowia »

  Aparaty medolight to leczenie oraz zapobieganie wielu chorób. Certyfikat w/g dyrektywy UE. Nowość! - medolight blue, massager.

  Data dodania: 06 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Wspomagania Rozwoju "HELP" »

  Jeśli troszczysz się o rozwój swojego dziecka, widzisz pewne niepokojące sygnały, lecz nie umiesz ich nazwać, nie daj uśpić swojej czujności stwierdzeniem „on z tego wyrośnie”. Tracisz w ten sposób cenny czas! Szukaj pomocy u specjalistów, to szansa dla Ciebie i Twojego dziecka. Im szybciej zareagujesz, tym większe szanse na pełny i harmonijny rozwój ma Twoje dziecko.

  Data dodania: 16 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Jogi Macieja Wieloboba - Joga w Krakowie »

  Joga w Krakowie (Śródmieście i Nowa Huta) - codzienne zajęcia: joga dla kręgosłupa, joga - praca z ciałem, joga dynamiczna, joga regeneracyjna i pranajama; warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. Kameralne grupy, indywidualne podejście.

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sanatorium Chemik Ciechocinek »

  Jesteśmy firmą o ponad 30-letniej tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, znaną z fachowej, profesjonalnej i miłej obsługi oraz rodzinnej atmosfery, bardzo istotnej i docenianej przez naszych Gości. Sanatorium usytuowane jest w strefie uzdrowiskowej „A”, w miejscu o małym nasileniu ruchu drogowego. Położone na terenie własnego, ogrodzonego 2-ha parku-ogrodu z urokliwymi alejkami, którymi Goście chętnie spacerują wśród drzew, krzewów i klombów lub odpoczywają przy szumie fontanny otoczonej krzewami róż. Wieczorami spotkaniom w blasku parkowych latarenek sprzyjają romantyczne altanki. Latem nasi Goście korzystają z imprez organizowanych na terenie parku-ogrodu: wieczorków tanecznych, spotkań przy ognisku czy występów zespołów muzycznych.W naszej jadalni znajdą Państwo smaczne dania tradycyjnej kuchni domowej. Ponadto proponujemy różnego rodzaju diety, które przygotujemy również na Państwa życzenie.Wieloletnie doświadczenie, stała – wysoko wykwalifikowana kadra, rodzinna atmosfera oraz położenie na terenie własnego parku – ogrodu – sprawiają, że przebywający u nas Goście szybko regenerują siły i powracają do zdrowia.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening »

  eeg biofeedback Kraków - centrum terapii neurotrening. Leczenie dysfunkcji neurologicznych i zaburzeń. Terapia dla dzieci i dorosłych. Treningi usprawniające prace mózgu, także w firmach i klubach sportowych. Oferujemy dojazd do pacjentów na terenie Krakowa.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Timago - zaufany partner w stomatologii i rehabilitacji »

  Zajmujemy się importem i dystrybucją wysokiej jakości produktów stomatologicznych i rehabilitacyjnych. Współpracujemy z renomowanymi firmami ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Niemiec, Szwajcarii, Danii, Holandii, Włoch, Chin i Tajwanu. Posiadamy biuro handlowe w Shenzhen (Chiny).Naszymi strategicznymi partnerami są:-w stomatologii: Tokuyama Dental Corporation, -w rehabilitacji: Hermann Bock GmbH i Thomashilfen für Behinderte GmbH & Co. Medico KG

  Data dodania: 04 01 2009 · szczegóły wpisu »