rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alurehab- rehabilitacja i dofinansowanie NFZ »

  Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji wózków inwalidzkich: począwszy od wózków uniwersalnego przeznaczenia - skończywszy na wyrobach o najwyższym komforcie.

  Data dodania: 30 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Twój masażysta »

  Masaż w domu klienta w Warszawie.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • REHMAR »

  Prywatny gabinet rehabilitacyjny. Pełna gama usług rehabilitacyjnych i z zakresu odnowy biologicznej.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • ALTA sp. z o.o. Diagnostyka psychologiczna, Rehabilitacja, Biofeedback z EEG »

  Firma ALTA - na rynku od 1989 - dostarcza psychologom narzędzia diagnostyczne (testy) i rehabilitacyjne. Wiedeński System Testów - diagnostyka psychologiczna, komputerowe testy psychologiczne, badania psychomotoryczne, sprzęt diagnostyczny, RehaCom - rehabilitacja funkcji poznawczych; rehabilitacja poudarowa; ADHD - trening uwagi; Biofeedback - bezprzewodowy, mobilny biofeedback z EEG;

  Data dodania: 02 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Niepełnosprawnośc intelektualna »

  Niepełnosprawność w rodzinie to wyjątkowe wyzwanie. U nas w domu jest dwoje niepełnosprawnych intelektualnie dzieci. Ta strona jest próbą opowiedzenia innym, czym jest świat dzieci niepełnosprawnych umysłowo i ich rodziców, i jedną z dróg szukania pomocy.

  Data dodania: 03 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ortopedia i Traumatologia »

  Informacje o najważniejszych chorobach ortopedycznych i ich leczeniu. Choroby stawu biodrowego, kolanowego, endoprotezy, halluksy i wiele innych. Strona dla pacjentów i dla lekarzy. Test z ortopedii- dla specjalistów.

  Data dodania: 15 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo-med prywatne centrum fizjoterapii »

  Firma Fizjo-med powstała w 2003 roku. Jesteśmy przychodnią specjalizującą się w rehabilitacji funkcjonalnej. Główny zakres naszej działalności: neurologia, ortopedia, sport. Prowadzimy szkolenia: profilaktyka bólów kręgosłupa, profilaktyka nadwagi i otyłości. Wykorzystywane przez Fizjo-med metody to: metoda McKenzie, metoda Cyriax, metoda PNF, metoda Mulligan oraz terapia manualna. Adres naszej siedziby to Fizjo-med Prywatne Centrum Fizjoterapii Wadowicka 8W, Kraków.

  Data dodania: 24 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Sklep ART-MED oferuje profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, medyczny i pomocniczy. Sprzęt oraz artykuły dostępne w sklepie pochodzą od najlepszych producentów środków dla niepełnosprawnych. Wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, ortezy, termometry, glukometry, ciśnieniomierze. Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych, artykuły higieniczne, pieluchomajtki, podkłady higieniczne, materace i poduszki przeciwodleżynowe. Dzięki kontraktowi z NFZ nasi klienci mogą liczyć na częściową lub całkowitą refundację. Gwarantujemy pomoc i doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru sprzętu. Także pod indywidualne wymagania.

  Data dodania: 26 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Express Massage::ekspresowe masaże »

  Oferujemy kompleksową opiekę dla firm w postaci masażu, doboru odpowiednich ćwiczeń oraz sesji edukacyjnych. Zadbamy o wszystkich pracowników.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medycyny Sportowej OLIMP »

  Centrum Medycyny Sportowej OLIMP Zielona Góra, zapewniamy kompleksowe usøugi w dziedzinie medycyny sportowej, rehabilitacji, ortopedii i rentgenodiagnostyki. Niedawno zmienilißmy siedzibé oraz nazwé z Przychodni Sportwoej OLIMP na Centrum Medycyny Sportowej OLIMP. Nasza siedziba w tej chwili znajduje sié przy ulicy Urszuli 10 w zielonej górze. Godziny otwarcia CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ w ramach umowy z NFZ: Poniedziałek 9:00 - 18:00 Wtorek-Piątek 9:00 - 17:00

  CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ "OLIMP" Robert Zapotoczny ul.Urszuli 10, 65-147 Zielona Góra NIP 929-131-68-98 REGON 970554693-00021

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »