rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oficjalna strona fizjoterapeuty Tomasz Tittinger »

  Gabinet Terapii Kręgosłupa oferuje: Terapia manualna, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, rehabilitacja neurologiczna, ćwiczenia lecznicze.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Patofizjologii Narządu Ruchu »

  Oferujemy: masaż leczniczy i relaksacyjny; korekta wad postawy - skoliozy idiopatyczne; przywracanie funkcji po przebytych urazach; zabiegi redukujące następstwa wystąpienia przepukliny krążka międzykręgowego.

  Data dodania: 29 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dyskopatia leczenie. Rehabilitacja Fizjoterapia i Fizykoterapia. »

  Leczenie schorzeń narządu ruchu. Leczenie ciężkich dyskopatiii innych urazów kręgosłupa. Pomoc w chorobach stawów takich jakRZS, ŁZS, ZZSK.

  Data dodania: 19 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Naukowa medycyna bezinwazyjna - Profilaktyka zdrowia »

  Aparaty medolight to leczenie oraz zapobieganie wielu chorób. Certyfikat w/g dyrektywy UE. Nowość! - medolight blue, massager.

  Data dodania: 06 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Mediana - Rehabilitacja i masaż »

  Gabinet Fizjoterapii Mediana w Warszawie, mgr Małgorzata Andrzejewska - terapeutka NDT Bobath, PNF, neuromobilizacje, masaże

  Data dodania: 21 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Sklep ART-MED oferuje profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, medyczny i pomocniczy. Sprzęt oraz artykuły dostępne w sklepie pochodzą od najlepszych producentów środków dla niepełnosprawnych. Wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, ortezy, termometry, glukometry, ciśnieniomierze. Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych, artykuły higieniczne, pieluchomajtki, podkłady higieniczne, materace i poduszki przeciwodleżynowe. Dzięki kontraktowi z NFZ nasi klienci mogą liczyć na częściową lub całkowitą refundację. Gwarantujemy pomoc i doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru sprzętu. Także pod indywidualne wymagania.

  Data dodania: 26 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • masaż zdrowotny, rehabilitacyjny, relaksacyjny »

  Masaże zdrowotne, masaże rehabilitacyjne, masaże profilaktyczne. Zdrowie i urodaZapraszamy na godzinny masaż na specjalnych łóżkach, które leczą, poprawiają krążenie krwi, pomagają w leczeniu ran i siniaków. Stosowanie promieni podczerwieni zapobiega starzeniu się skóry. Wałki z nefrytu, przesuwające się wzdłuż kręgosłupa podczas zabiegu, pomagają w utrzymaniu zdrowego i sprawnego kręgosłupa. U dzieci zaleca się podgrzewanie organizmu na matach turmalinowych profilaktycznie, w celu wzmocnienia organizmu, uodpornieniu na przeziębienia. Jony dodatnie są szkodliwe dla naszych organizmów, (a spotykamy się z nimi wszędzie, np.:na ulicach wśród spalin jeżdżących samochodów)to one powodują że nasze organizmy szybciej się starzeją, częściej chorujemy, nasze rany nie chcą się goić, ciągle mamy bóle głowy. W łóżkach NUGA BEST, zawarte kamienie mineralne, po podgrzaniu wytwarzają jony ujemne, które przenikają w głąb organizmu 6mm. Jony ujemnie neutralizują działania jonów dodatnich, a dodatkowo, pozostają w naszych organizmach, jeszcze przez jakiś czas i działają odpornościowo na nasz organizm.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dotyk dla zdrowia, Gabinet masażu »

  Masaże lecznicze i sportowe. Wspomaganie rehabilitacji ruchowej. Masaże wyszczuplające i antycellulitowe z wykorzystaniem kosmetyków odchudzających. Zabiegi terapii manualnej i drenażu limfatycznego oraz leczenia polem magnetycznym i światłem laseru.

  Data dodania: 15 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Timago - zaufany partner w stomatologii i rehabilitacji »

  Zajmujemy się importem i dystrybucją wysokiej jakości produktów stomatologicznych i rehabilitacyjnych. Współpracujemy z renomowanymi firmami ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Niemiec, Szwajcarii, Danii, Holandii, Włoch, Chin i Tajwanu. Posiadamy biuro handlowe w Shenzhen (Chiny).Naszymi strategicznymi partnerami są:-w stomatologii: Tokuyama Dental Corporation, -w rehabilitacji: Hermann Bock GmbH i Thomashilfen für Behinderte GmbH & Co. Medico KG

  Data dodania: 04 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medycyny Sportowej OLIMP »

  Centrum Medycyny Sportowej OLIMP Zielona Góra, zapewniamy kompleksowe usøugi w dziedzinie medycyny sportowej, rehabilitacji, ortopedii i rentgenodiagnostyki. Niedawno zmienilißmy siedzibé oraz nazwé z Przychodni Sportwoej OLIMP na Centrum Medycyny Sportowej OLIMP. Nasza siedziba w tej chwili znajduje sié przy ulicy Urszuli 10 w zielonej górze. Godziny otwarcia CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ w ramach umowy z NFZ: Poniedziałek 9:00 - 18:00 Wtorek-Piątek 9:00 - 17:00

  CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ "OLIMP" Robert Zapotoczny ul.Urszuli 10, 65-147 Zielona Góra NIP 929-131-68-98 REGON 970554693-00021

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »