rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rehabilitacja Kraków Prądnik »

  Specjalistyczny Zakład Rehabilitacji PRĄDNIK zapewnia świadczenia medyczne z zakresu: porady lekarskie - lekarz rehabilitacji II stopnia, kinezyterapia, fizykoterapia (krio, laser), masaż leczniczy. Zakład dysponuje kompletnie wyposażoną salą ćwiczeń oraz nowoczesną aparaturą. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel: magistrzy rehabilitacji po ukończonych kursach PNF, Mc-Kenzie i innych. Profesjonalny i miły zespół terapeutów pozwoli Państwu szybko powrócić do zdrowia. Zaprasza właściciel, mgr rehabilitacji ruchowej Beata Wilk.

  Data dodania: 05 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • SPES - Organizacja Pożytku Publicznego »

  Oferta pomocy. "Twoje Prawa" - uprawnienia osób niepełnosprawnych. Możesz pomóc przekazując 1% podatku!

  Data dodania: 07 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Alurehab- rehabilitacja i dofinansowanie NFZ »

  Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji wózków inwalidzkich: począwszy od wózków uniwersalnego przeznaczenia - skończywszy na wyrobach o najwyższym komforcie.

  Data dodania: 30 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • REHMAR »

  Prywatny gabinet rehabilitacyjny. Pełna gama usług rehabilitacyjnych i z zakresu odnowy biologicznej.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fiztoterapia i rehabilitacja, województwo śląskie. »

  Fizjoterapia i rehabilitacja w domu pacjenta. Masaż (klasyczny, sportowy, izometryczny, stawowowy, limfatyczny), rehabilitacja, refleksologia, elektroterapia. Opole, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Rybnik, Kuźnia Raciborska i okolice.

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby Wellness i SPA w dobrych cenach »

  Sprzedaż hurtowa i detaliczna wyrobów do masażu i hydromasażu (fotele masażery materace wyroby SPA). Autoryzacja Casada Germany oraz współpraca importowa VP Singapur.

  Data dodania: 28 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • masaż zdrowotny, rehabilitacyjny, relaksacyjny »

  Masaże zdrowotne, masaże rehabilitacyjne, masaże profilaktyczne. Zdrowie i urodaZapraszamy na godzinny masaż na specjalnych łóżkach, które leczą, poprawiają krążenie krwi, pomagają w leczeniu ran i siniaków. Stosowanie promieni podczerwieni zapobiega starzeniu się skóry. Wałki z nefrytu, przesuwające się wzdłuż kręgosłupa podczas zabiegu, pomagają w utrzymaniu zdrowego i sprawnego kręgosłupa. U dzieci zaleca się podgrzewanie organizmu na matach turmalinowych profilaktycznie, w celu wzmocnienia organizmu, uodpornieniu na przeziębienia. Jony dodatnie są szkodliwe dla naszych organizmów, (a spotykamy się z nimi wszędzie, np.:na ulicach wśród spalin jeżdżących samochodów)to one powodują że nasze organizmy szybciej się starzeją, częściej chorujemy, nasze rany nie chcą się goić, ciągle mamy bóle głowy. W łóżkach NUGA BEST, zawarte kamienie mineralne, po podgrzaniu wytwarzają jony ujemne, które przenikają w głąb organizmu 6mm. Jony ujemnie neutralizują działania jonów dodatnich, a dodatkowo, pozostają w naszych organizmach, jeszcze przez jakiś czas i działają odpornościowo na nasz organizm.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron lampy lecznicze. »

  Terapia światłem Bioptron jest już dzisiaj standardem w instytucjach dbających o zdrowie i urodę, lecz długi czas oczekiwania na zabiegi i wysoki ich koszt w gabinetach prywatnych utrudnia ich dostępność. Firma Zepter Medical specjalizująca się w sprzedaży szwajcarskich Lamp do światłoterapii, światłem spolaryzowanym BIOPTRON posiadająca swoje Biuro Regionalne w Tychach

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Profesjonalnego Masażu Leczniczego - GoodLife »

  Leczenie dolegliwości kręgosłupa, zespoły bólowe, poprawa kondycji fizycznej, masaż Lublin, Świdnik i okolice, masaż:leczniczy, rehabilitacyjny, klasyczny, relaksacyjny, wizyty domowe, współpraca.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Express Massage::ekspresowe masaże »

  Oferujemy kompleksową opiekę dla firm w postaci masażu, doboru odpowiednich ćwiczeń oraz sesji edukacyjnych. Zadbamy o wszystkich pracowników.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »