rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Orto-tech »

  Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny - sprzedaż i wypożyczanie.

  Data dodania: 20 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty EKG, wózki inwalidzkie »

  Primako to hurtownia medyczna, która oferuje: aparaty EKG, wózki inwalidzkie, meble, sprzęt medyczny i pomocniczy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Spa Szczawnica Ośrodek Budowlani »

  Budowlani to najpiękniejszy architektonicznie obiekt wypoczynkowy Pienin. Położony w centrum uzdrowiskowej części Szczawnicy na słonecznym, stoku góry Bryjarka ze wspaniałym widokiem na całą Szczawnicę oraz Pieniny. Ośrodek dysponuje 177 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 osobowych oraz apartamentach. Proponuje m.in.:turnusy pielęgnacyjno - odchudzające z odnową biologiczną, pobyty lecznicze - sanatoryjno-rehabilitacyjne, wczasy rodzinne, szkolenia i konferencje.

  Data dodania: 23 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • REHMAR »

  Prywatny gabinet rehabilitacyjny. Pełna gama usług rehabilitacyjnych i z zakresu odnowy biologicznej.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ortopedia i Traumatologia »

  Informacje o najważniejszych chorobach ortopedycznych i ich leczeniu. Choroby stawu biodrowego, kolanowego, endoprotezy, halluksy i wiele innych. Strona dla pacjentów i dla lekarzy. Test z ortopedii- dla specjalistów.

  Data dodania: 15 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Neurokinezjologii i Rehabilitacji, Szkolenia Terapeutów, Masaż leczniczy, badania medyczne »

  Nasz Gabinet Neurokinezjologii zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z propozycją naszego gabinetu, a także ludzi zainteresowanych swoim zdrowiem jak i zdrowiem najbliższych. Dla terapeutów proponujemy szkolenia z zakresu rehabilitacji i osteopatii, kinezjologii, neurokinezjologii. Zajmujemy się neurokinezjologią, zdrowiem uroda pięknem, zabiegi masażu, rehabilitacją, liifting, drenaż limfatyczny, leczymy ADHD, migreny, bóle pleców, porażenie dziecięce, dysleksje. Zapraszamy

  Data dodania: 16 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wózki inwalidzkie »

  Kamon - elektryczne wózki inwalidzkie, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, ortezy i stabilizatory, materace przeciwodleżynowe i łóżka rehabilitacyjne

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja i masaż Kraków »

  Zapraszamy do gabinetu rehabilitacji i masażu leczniczego w Krakowie. Leczymy bóle karku, głowy, kręgosłupa, urazy sportowe i mięśniowe.

  Oferujemy masaże:
  Masaż leczniczy całego ciała,
  Masaż leczniczy kręgosłupa,
  Masaż sportowy w zależności od części, ciała: kończyny dolne całe, część, kończyny górne,
  Masaż leczniczy głowy, twarzy, karku i obręczy barkowej,
  Masaż stóp z elementami refleksologii,
  Masaż płaski brzuch,
  Drenaż limfatyczny całego ciała,
  Drenaż limfatyczny częściowy,
  Masaż modelujący sylwetkę,
  Masaż detoksykujący.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w bielsku, rehabilitacja - Paweł Kurasz »

  Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych, w bólach kręgosłupa, stawów, wykonuję również masaż począwszy od masażu leczniczego poprzez drenaż limfatyczny po masaż sportowy. Chcesz pozbyć się bólu, przygotować się do zabiegu, bądź go uniknąć, albo szybko wrócić do formy po operacji? Pomóż sobie nie wychodząc z własnego domu masaż, rehabilitacja z darmowym dojazdem do pacjenta.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Miopatia Rehabilitacja »

  O ujawnieniu się choroby nazwanej rzadką możemy mówić gdy powszechność nie wynosi więcej niż 5:10000. Wydaje się to być nieistotnym problemem, jednak patrząc całościowo sprawa ta dotyczy prawie 2 milionów mieszkańców Polski. Jedną z chorób rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Należy do chorób o podłożu genetycznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej uszkodzeniu ulega sposób pracy mitochondriów komórkowych odpowiadających za przetwarzanie energii wymaganej do właściwej pracy komórek. Osoby, które dowiedziały się o ujawnieniu się u siebie choroby, o której nawet specjaliści nie są w stanie dużo powiedzieć, poszukują informacji na własną rękę, między innymi w sieci. Pomocą dla osób chorujących mitochondrialnie jest domena www.miopatia.pl. Twórcą strony jest trzydziestoparoletni mężczyzna, u którego parę lat temu rozpoznano właśnie te schorzenie. Samemu nie mogąc odszukać obszernych danych, zaczął zbierać informacje na tej właśnie domenie. Znajdą tam zainteresowani opis choroby autora witryny, informacje wzięte z kart informacyjnych, odpisy badań diagnostycznych, zalecenia terapeutyczne oraz informacje o leczeniu farmakologicznym. Z suplementów diety, które zażywał do tej pory autor witryny pozostały w użyciu takie środki jak medargin oraz kreatyna, jako najskuteczniej oddziałujące na jego organizm. Podstawą diagnozowania zaburzeń tego typu są badania genetyczne. Autor strony miał to szczęście że zrobiono u niego szczegółowe badanie, które wykazało nieprawidłowości w genie o nazwie POLG. Bardzo istotną formą terapii i profilaktyki jest rehabilitacja i ciągły kontakt z lekarzami różnych specjalności. Najlepiej pomocy szukać w miejscu zamieszkania w wyszukiwarkę internetową wpisując hasło np. rehabilitacja Zabrze. 

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »