rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oficjalna strona fizjoterapeuty Tomasz Tittinger »

  Gabinet Terapii Kręgosłupa oferuje: Terapia manualna, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, rehabilitacja neurologiczna, ćwiczenia lecznicze.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wschowa »

  Dofinansowania osób niepełnosprawnych, oferujemy pomoc rodzinom zastępczym, dom pomocy społecznej, powiat wschowa

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • ALTA sp. z o.o. Diagnostyka psychologiczna, Rehabilitacja, Biofeedback z EEG »

  Firma ALTA - na rynku od 1989 - dostarcza psychologom narzędzia diagnostyczne (testy) i rehabilitacyjne. Wiedeński System Testów - diagnostyka psychologiczna, komputerowe testy psychologiczne, badania psychomotoryczne, sprzęt diagnostyczny, RehaCom - rehabilitacja funkcji poznawczych; rehabilitacja poudarowa; ADHD - trening uwagi; Biofeedback - bezprzewodowy, mobilny biofeedback z EEG;

  Data dodania: 02 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrowisko Cieplice | Cieplice Zdrój | Termy | Kuracje lecznicze »

  Cieplice to jedno z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce. Największym skarbem Cieplic, któremu Uzdrowisko zawdzięcza nie tylko swą nazwę są wody leczniczo-termalne.

  Data dodania: 14 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sanatorium Chemik Ciechocinek »

  Jesteśmy firmą o ponad 30-letniej tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, znaną z fachowej, profesjonalnej i miłej obsługi oraz rodzinnej atmosfery, bardzo istotnej i docenianej przez naszych Gości. Sanatorium usytuowane jest w strefie uzdrowiskowej „A”, w miejscu o małym nasileniu ruchu drogowego. Położone na terenie własnego, ogrodzonego 2-ha parku-ogrodu z urokliwymi alejkami, którymi Goście chętnie spacerują wśród drzew, krzewów i klombów lub odpoczywają przy szumie fontanny otoczonej krzewami róż. Wieczorami spotkaniom w blasku parkowych latarenek sprzyjają romantyczne altanki. Latem nasi Goście korzystają z imprez organizowanych na terenie parku-ogrodu: wieczorków tanecznych, spotkań przy ognisku czy występów zespołów muzycznych.W naszej jadalni znajdą Państwo smaczne dania tradycyjnej kuchni domowej. Ponadto proponujemy różnego rodzaju diety, które przygotujemy również na Państwa życzenie.Wieloletnie doświadczenie, stała – wysoko wykwalifikowana kadra, rodzinna atmosfera oraz położenie na terenie własnego parku – ogrodu – sprawiają, że przebywający u nas Goście szybko regenerują siły i powracają do zdrowia.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wewnętrzna siła | Nurkowanie niepełnosprawnych »

  Akcja Wewnętrzna siła jest kierowana do osób niepełnosprawnych z pierwszą grupą inwalidzką. Niepełnosprawni uczestnicy programu na początku oswajają się z wodą, aby w późniejszym czasie zobaczyć czym jest prawdziwe nurkowanie. Organizowane są także wyjazdy wakacyjne do Chorwacji, tam każdy ma okazję sprawdzić, że dysponuje wewnętrzną siłą oraz nauczyć nurkować.

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • masaż zdrowotny, rehabilitacyjny, relaksacyjny »

  Masaże zdrowotne, masaże rehabilitacyjne, masaże profilaktyczne. Zdrowie i urodaZapraszamy na godzinny masaż na specjalnych łóżkach, które leczą, poprawiają krążenie krwi, pomagają w leczeniu ran i siniaków. Stosowanie promieni podczerwieni zapobiega starzeniu się skóry. Wałki z nefrytu, przesuwające się wzdłuż kręgosłupa podczas zabiegu, pomagają w utrzymaniu zdrowego i sprawnego kręgosłupa. U dzieci zaleca się podgrzewanie organizmu na matach turmalinowych profilaktycznie, w celu wzmocnienia organizmu, uodpornieniu na przeziębienia. Jony dodatnie są szkodliwe dla naszych organizmów, (a spotykamy się z nimi wszędzie, np.:na ulicach wśród spalin jeżdżących samochodów)to one powodują że nasze organizmy szybciej się starzeją, częściej chorujemy, nasze rany nie chcą się goić, ciągle mamy bóle głowy. W łóżkach NUGA BEST, zawarte kamienie mineralne, po podgrzaniu wytwarzają jony ujemne, które przenikają w głąb organizmu 6mm. Jony ujemnie neutralizują działania jonów dodatnich, a dodatkowo, pozostają w naszych organizmach, jeszcze przez jakiś czas i działają odpornościowo na nasz organizm.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia Zenzo »

  Rehabilitacja, masaż, grota solna, sauna sucha, kinezyterapia, fizykoterapia (biotron, sollux, diadynamik, interdyn, jonoforeza, jonoforeza, ultradźwięki), laseroterapia, krioterapia

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Body Time - Masaże Ajurweda »

  Zadbaj o swoje zdrowie, upiększ ciało, ustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym, uwolnij się od stresu i innych schorzeń.Ajuweda - więcej niż masaż

  Data dodania: 16 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • wtzgilowice »

  Podstawowym celem Warsztatu jest rehabilitacja społeczna i zawodowa zmierzająca do ogólnego rozwoju każdego uczestnika, poprawy jego sprawności psychofizycznej, zaradności osobistej oraz przystosowania do możliwie niezależnego i samodzielnego życia w środowisku społecznym.Uczestnikami Warsztatu są osoby niepełnosprawne spełniające następujące warunki: 1. Posiadają aktualne Orzeczenie o Stopniu Niepełnosprawności ze wskazaniem do udziału w Warsztacie. 2. Zakwalifikowane zostały przez Radę Programową do Warsztatu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »