rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Orto-tech »

  Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny - sprzedaż i wypożyczanie.

  Data dodania: 20 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Twój masażysta »

  Masaż w domu klienta w Warszawie.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fiztoterapia i rehabilitacja, województwo śląskie. »

  Fizjoterapia i rehabilitacja w domu pacjenta. Masaż (klasyczny, sportowy, izometryczny, stawowowy, limfatyczny), rehabilitacja, refleksologia, elektroterapia. Opole, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Rybnik, Kuźnia Raciborska i okolice.

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • BEFT System: metoda odwracania procesów chorobowych »

  BEFT System - regulacja organizmu przez wzmacnianie komunikacji komórkowych, czyli jak odwracać procesy chorobowe i utrzymać stan zdrowia

  Data dodania: 23 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę, która obejmuje w swoim zakresie nową generację łóżek o bardzo wysokim standardzie służące do pielęgnacji pacjenta w leczeniu zamkniętym jak i w domu. Konstrukcja łóżek jest zwarta i ergonomiczna, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, stabilnością, estetyką wykonania i łatwością montażu.

  Data dodania: 06 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Jogi Macieja Wieloboba - Joga w Krakowie »

  Joga w Krakowie (Śródmieście i Nowa Huta) - codzienne zajęcia: joga dla kręgosłupa, joga - praca z ciałem, joga dynamiczna, joga regeneracyjna i pranajama; warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. Kameralne grupy, indywidualne podejście.

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wewnętrzna siła | Nurkowanie niepełnosprawnych »

  Akcja Wewnętrzna siła jest kierowana do osób niepełnosprawnych z pierwszą grupą inwalidzką. Niepełnosprawni uczestnicy programu na początku oswajają się z wodą, aby w późniejszym czasie zobaczyć czym jest prawdziwe nurkowanie. Organizowane są także wyjazdy wakacyjne do Chorwacji, tam każdy ma okazję sprawdzić, że dysponuje wewnętrzną siłą oraz nauczyć nurkować.

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • masaż zdrowotny, rehabilitacyjny, relaksacyjny »

  Masaże zdrowotne, masaże rehabilitacyjne, masaże profilaktyczne. Zdrowie i urodaZapraszamy na godzinny masaż na specjalnych łóżkach, które leczą, poprawiają krążenie krwi, pomagają w leczeniu ran i siniaków. Stosowanie promieni podczerwieni zapobiega starzeniu się skóry. Wałki z nefrytu, przesuwające się wzdłuż kręgosłupa podczas zabiegu, pomagają w utrzymaniu zdrowego i sprawnego kręgosłupa. U dzieci zaleca się podgrzewanie organizmu na matach turmalinowych profilaktycznie, w celu wzmocnienia organizmu, uodpornieniu na przeziębienia. Jony dodatnie są szkodliwe dla naszych organizmów, (a spotykamy się z nimi wszędzie, np.:na ulicach wśród spalin jeżdżących samochodów)to one powodują że nasze organizmy szybciej się starzeją, częściej chorujemy, nasze rany nie chcą się goić, ciągle mamy bóle głowy. W łóżkach NUGA BEST, zawarte kamienie mineralne, po podgrzaniu wytwarzają jony ujemne, które przenikają w głąb organizmu 6mm. Jony ujemnie neutralizują działania jonów dodatnich, a dodatkowo, pozostają w naszych organizmach, jeszcze przez jakiś czas i działają odpornościowo na nasz organizm.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • eeg biofeedback kraków - centrum terapii neurotrening »

  eeg biofeedback Kraków - centrum terapii neurotrening. Leczenie dysfunkcji neurologicznych i zaburzeń. Terapia dla dzieci i dorosłych. Treningi usprawniające prace mózgu, także w firmach i klubach sportowych. Oferujemy dojazd do pacjentów na terenie Krakowa.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja i masaż Kraków »

  Zapraszamy do gabinetu rehabilitacji i masażu leczniczego w Krakowie. Leczymy bóle karku, głowy, kręgosłupa, urazy sportowe i mięśniowe.

  Oferujemy masaże:
  Masaż leczniczy całego ciała,
  Masaż leczniczy kręgosłupa,
  Masaż sportowy w zależności od części, ciała: kończyny dolne całe, część, kończyny górne,
  Masaż leczniczy głowy, twarzy, karku i obręczy barkowej,
  Masaż stóp z elementami refleksologii,
  Masaż płaski brzuch,
  Drenaż limfatyczny całego ciała,
  Drenaż limfatyczny częściowy,
  Masaż modelujący sylwetkę,
  Masaż detoksykujący.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »