rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fit-line Studio Sylwetki »

  Studio sylwetki Fit-line, masaż, rekondycja, odchudzanie, nowoczesne metody ćwiczeń na łóżkach slender life.

  Data dodania: 04 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antares - masaż na terenie Śląska »

  Antares jest firmą zajmującą się wspomaganiem zdrowia poprzez rehabilitację, masaż, suplementację żywieniową, kinezyterapię, elementy medycyny naturalnej.

  Data dodania: 24 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Klub Jeździecki Kres »

  Oficjalna strona podlaskiego Klubu Jeździeckiego "KRES". Oferujemy między innymi: naukę jazdy konnej, hipoterapię, treningi sportowe oraz pensjonat. Nasza stadnina położona jest na skraju Puszczy Knyszyńskiej co stwarza możliwości atrakcyjnej jazdy konnej w terenie.

  Data dodania: 31 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Marysia Gałązka »

  Strona Marysi Gałązka chorej na porażenie mózgowe i zespół Westa.

  Data dodania: 18 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Sklep ART-MED oferuje profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, medyczny i pomocniczy. Sprzęt oraz artykuły dostępne w sklepie pochodzą od najlepszych producentów środków dla niepełnosprawnych. Wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki, ortezy, termometry, glukometry, ciśnieniomierze. Akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych, artykuły higieniczne, pieluchomajtki, podkłady higieniczne, materace i poduszki przeciwodleżynowe. Dzięki kontraktowi z NFZ nasi klienci mogą liczyć na częściową lub całkowitą refundację. Gwarantujemy pomoc i doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru sprzętu. Także pod indywidualne wymagania.

  Data dodania: 26 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Neurokinezjologii i Rehabilitacji, Szkolenia Terapeutów, Masaż leczniczy, badania medyczne »

  Nasz Gabinet Neurokinezjologii zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z propozycją naszego gabinetu, a także ludzi zainteresowanych swoim zdrowiem jak i zdrowiem najbliższych. Dla terapeutów proponujemy szkolenia z zakresu rehabilitacji i osteopatii, kinezjologii, neurokinezjologii. Zajmujemy się neurokinezjologią, zdrowiem uroda pięknem, zabiegi masażu, rehabilitacją, liifting, drenaż limfatyczny, leczymy ADHD, migreny, bóle pleców, porażenie dziecięce, dysleksje. Zapraszamy

  Data dodania: 16 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wewnętrzna siła | Nurkowanie niepełnosprawnych »

  Akcja Wewnętrzna siła jest kierowana do osób niepełnosprawnych z pierwszą grupą inwalidzką. Niepełnosprawni uczestnicy programu na początku oswajają się z wodą, aby w późniejszym czasie zobaczyć czym jest prawdziwe nurkowanie. Organizowane są także wyjazdy wakacyjne do Chorwacji, tam każdy ma okazję sprawdzić, że dysponuje wewnętrzną siłą oraz nauczyć nurkować.

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dotyk dla zdrowia, Gabinet masażu »

  Masaże lecznicze i sportowe. Wspomaganie rehabilitacji ruchowej. Masaże wyszczuplające i antycellulitowe z wykorzystaniem kosmetyków odchudzających. Zabiegi terapii manualnej i drenażu limfatycznego oraz leczenia polem magnetycznym i światłem laseru.

  Data dodania: 15 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Timago - zaufany partner w stomatologii i rehabilitacji »

  Zajmujemy się importem i dystrybucją wysokiej jakości produktów stomatologicznych i rehabilitacyjnych. Współpracujemy z renomowanymi firmami ze Stanów Zjednoczonych, Japonii, Niemiec, Szwajcarii, Danii, Holandii, Włoch, Chin i Tajwanu. Posiadamy biuro handlowe w Shenzhen (Chiny).Naszymi strategicznymi partnerami są:-w stomatologii: Tokuyama Dental Corporation, -w rehabilitacji: Hermann Bock GmbH i Thomashilfen für Behinderte GmbH & Co. Medico KG

  Data dodania: 04 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medycyny Sportowej OLIMP »

  Centrum Medycyny Sportowej OLIMP Zielona Góra, zapewniamy kompleksowe usøugi w dziedzinie medycyny sportowej, rehabilitacji, ortopedii i rentgenodiagnostyki. Niedawno zmieniliśmy siedzibę oraz nazwę z Przychodni Sportowej OLIMP na Centrum Medycyny Sportowej OLIMP. Nasza siedziba w tej chwili znajduje się przy ulicy Urszuli 10 w zielonej górze. Godziny otwarcia CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ w ramach umowy z NFZ: Poniedziałek 9:00 – 18:00 Wtorek-Piątek 9:00 – 17:00

  CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ „OLIMP” Robert Zapotoczny ul.Urszuli 10, 65-147 Zielona Góra NIP 929-131-68-98 REGON 970554693-00021

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »