rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fit-line Studio Sylwetki »

  Studio sylwetki Fit-line, masaż, rekondycja, odchudzanie, nowoczesne metody ćwiczeń na łóżkach slender life.

  Data dodania: 04 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Klub Jeździecki Kres »

  Oficjalna strona podlaskiego Klubu Jeździeckiego "KRES". Oferujemy między innymi: naukę jazdy konnej, hipoterapię, treningi sportowe oraz pensjonat. Nasza stadnina położona jest na skraju Puszczy Knyszyńskiej co stwarza możliwości atrakcyjnej jazdy konnej w terenie.

  Data dodania: 31 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Twój masażysta »

  Masaż w domu klienta w Warszawie.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wschowa »

  Dofinansowania osób niepełnosprawnych, oferujemy pomoc rodzinom zastępczym, dom pomocy społecznej, powiat wschowa

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Uzdrowisko Cieplice | Cieplice Zdrój | Termy | Kuracje lecznicze »

  Cieplice to jedno z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce. Największym skarbem Cieplic, któremu Uzdrowisko zawdzięcza nie tylko swą nazwę są wody leczniczo-termalne.

  Data dodania: 14 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fizjo-med prywatne centrum fizjoterapii »

  Firma Fizjo-med powstała w 2003 roku. Jesteśmy przychodnią specjalizującą się w rehabilitacji funkcjonalnej. Główny zakres naszej działalności: neurologia, ortopedia, sport. Prowadzimy szkolenia: profilaktyka bólów kręgosłupa, profilaktyka nadwagi i otyłości. Wykorzystywane przez Fizjo-med metody to: metoda McKenzie, metoda Cyriax, metoda PNF, metoda Mulligan oraz terapia manualna. Adres naszej siedziby to Fizjo-med Prywatne Centrum Fizjoterapii Wadowicka 8W, Kraków.

  Data dodania: 24 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wózki inwalidzkie »

  Kamon - elektryczne wózki inwalidzkie, sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, ortezy i stabilizatory, materace przeciwodleżynowe i łóżka rehabilitacyjne

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa »

  Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa specjalizuje się w fizjoterapii w paraplegii i tetraplegii pourazowej oraz porażeń i niedowładów wynikających z chorób rdzenia kręgowego. Na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych oraz badań laboratoryjnych opracowywany jest indywidualny program leczenia. Ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • wtzgilowice »

  Podstawowym celem Warsztatu jest rehabilitacja społeczna i zawodowa zmierzająca do ogólnego rozwoju każdego uczestnika, poprawy jego sprawności psychofizycznej, zaradności osobistej oraz przystosowania do możliwie niezależnego i samodzielnego życia w środowisku społecznym.Uczestnikami Warsztatu są osoby niepełnosprawne spełniające następujące warunki: 1. Posiadają aktualne Orzeczenie o Stopniu Niepełnosprawności ze wskazaniem do udziału w Warsztacie. 2. Zakwalifikowane zostały przez Radę Programową do Warsztatu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Miopatia Rehabilitacja »

  O ujawnieniu się choroby nazwanej rzadką możemy mówić gdy powszechność nie wynosi więcej niż 5:10000. Wydaje się to być nieistotnym problemem, jednak patrząc całościowo sprawa ta dotyczy prawie 2 milionów mieszkańców Polski. Jedną z chorób rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Należy do chorób o podłożu genetycznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej uszkodzeniu ulega sposób pracy mitochondriów komórkowych odpowiadających za przetwarzanie energii wymaganej do właściwej pracy komórek. Osoby, które dowiedziały się o ujawnieniu się u siebie choroby, o której nawet specjaliści nie są w stanie dużo powiedzieć, poszukują informacji na własną rękę, między innymi w sieci. Pomocą dla osób chorujących mitochondrialnie jest domena www.miopatia.pl. Twórcą strony jest trzydziestoparoletni mężczyzna, u którego parę lat temu rozpoznano właśnie te schorzenie. Samemu nie mogąc odszukać obszernych danych, zaczął zbierać informacje na tej właśnie domenie. Znajdą tam zainteresowani opis choroby autora witryny, informacje wzięte z kart informacyjnych, odpisy badań diagnostycznych, zalecenia terapeutyczne oraz informacje o leczeniu farmakologicznym. Z suplementów diety, które zażywał do tej pory autor witryny pozostały w użyciu takie środki jak medargin oraz kreatyna, jako najskuteczniej oddziałujące na jego organizm. Podstawą diagnozowania zaburzeń tego typu są badania genetyczne. Autor strony miał to szczęście że zrobiono u niego szczegółowe badanie, które wykazało nieprawidłowości w genie o nazwie POLG. Bardzo istotną formą terapii i profilaktyki jest rehabilitacja i ciągły kontakt z lekarzami różnych specjalności. Najlepiej pomocy szukać w miejscu zamieszkania w wyszukiwarkę internetową wpisując hasło np. rehabilitacja Zabrze. 

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »