rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oficjalna strona fizjoterapeuty Tomasz Tittinger »

  Gabinet Terapii Kręgosłupa oferuje: Terapia manualna, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, rehabilitacja neurologiczna, ćwiczenia lecznicze.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Twój masażysta »

  Masaż w domu klienta w Warszawie.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • REHMAR »

  Prywatny gabinet rehabilitacyjny. Pełna gama usług rehabilitacyjnych i z zakresu odnowy biologicznej.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fiztoterapia i rehabilitacja, województwo śląskie. »

  Fizjoterapia i rehabilitacja w domu pacjenta. Masaż (klasyczny, sportowy, izometryczny, stawowowy, limfatyczny), rehabilitacja, refleksologia, elektroterapia. Opole, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Rybnik, Kuźnia Raciborska i okolice.

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • KINEZIO Gabinet Rehabilitacji w Warszawie »

  Proponujemy Państwu: - dokładną diagnostykę dolegliwości bólowych; - skuteczne leczenie oparte o wcześniej zweryfikowaną diagnozę. Zadowolenie naszych pacjentów jest wynikiem efektywnej terapii doskonale wyszkolonej kadry terapeutycznej, stosującej nowoczesne i sprawdzone metody rehabilitacyjne. Dla Państwa indywidualnych potrzeb dobieramy kompleksowe programy rehabilitacyjne dostosowane do rodzaju schorzenia. Oferujemy również masaż klasyczny i segmentarny. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Marysia Gałązka »

  Strona Marysi Gałązka chorej na porażenie mózgowe i zespół Westa.

  Data dodania: 18 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Wspomagania Rozwoju "HELP" »

  Jeśli troszczysz się o rozwój swojego dziecka, widzisz pewne niepokojące sygnały, lecz nie umiesz ich nazwać, nie daj uśpić swojej czujności stwierdzeniem „on z tego wyrośnie”. Tracisz w ten sposób cenny czas! Szukaj pomocy u specjalistów, to szansa dla Ciebie i Twojego dziecka. Im szybciej zareagujesz, tym większe szanse na pełny i harmonijny rozwój ma Twoje dziecko.

  Data dodania: 16 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Readpatcyjno-Rehabilitacyjny »

  Ośrodek jest jednostką budżetową i publicznym zakładem opieki zdrowotnej. W zakładzie tym udzielane są całodobowe świadczenia zdrowotne z zakresu resocjalizacji osób uzależnionych od środków psychoaktywnych w tym również z tzw. podwójną diagnozą. Ośrodek także świadczy opiekę paliatywną w 11 łóżkowym oddziale hospicyjnym. We wszystkich oddziałach ośrodka przyjmowani są w pierwszej kolejności pacjenci zakażeni HIV.

  Data dodania: 05 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sanatorium Chemik Ciechocinek »

  Jesteśmy firmą o ponad 30-letniej tradycji lecznictwa uzdrowiskowego, znaną z fachowej, profesjonalnej i miłej obsługi oraz rodzinnej atmosfery, bardzo istotnej i docenianej przez naszych Gości. Sanatorium usytuowane jest w strefie uzdrowiskowej „A”, w miejscu o małym nasileniu ruchu drogowego. Położone na terenie własnego, ogrodzonego 2-ha parku-ogrodu z urokliwymi alejkami, którymi Goście chętnie spacerują wśród drzew, krzewów i klombów lub odpoczywają przy szumie fontanny otoczonej krzewami róż. Wieczorami spotkaniom w blasku parkowych latarenek sprzyjają romantyczne altanki. Latem nasi Goście korzystają z imprez organizowanych na terenie parku-ogrodu: wieczorków tanecznych, spotkań przy ognisku czy występów zespołów muzycznych.W naszej jadalni znajdą Państwo smaczne dania tradycyjnej kuchni domowej. Ponadto proponujemy różnego rodzaju diety, które przygotujemy również na Państwa życzenie.Wieloletnie doświadczenie, stała – wysoko wykwalifikowana kadra, rodzinna atmosfera oraz położenie na terenie własnego parku – ogrodu – sprawiają, że przebywający u nas Goście szybko regenerują siły i powracają do zdrowia.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Firmowy sklep producenta poscieli z merynosa, kaszmiru i camel »

  Pościel z jagnięcej wełny merynosa australijskiego na licencji Woolmark oraz z kaszmiru i Camel. Prześcieradła zdrowotne antyodleżynowe z jagnięcej owczej wełny merynosa australijskiego. Realizujemy zamowienia z zagranicy.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »