rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aparaty EKG, wózki inwalidzkie »

  Primako to hurtownia medyczna, która oferuje: aparaty EKG, wózki inwalidzkie, meble, sprzęt medyczny i pomocniczy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Strona dla Sprawnych Inaczej »

  Internetowy sklep medyczny ze sprzętem rehabilitacyjnym, aparaturą do użytku domowego i zaopatrzeniem medycznym w bardzo szerokim wyborze.

  Data dodania: 19 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Spa Szczawnica Ośrodek Budowlani »

  Budowlani to najpiękniejszy architektonicznie obiekt wypoczynkowy Pienin. Położony w centrum uzdrowiskowej części Szczawnicy na słonecznym, stoku góry Bryjarka ze wspaniałym widokiem na całą Szczawnicę oraz Pieniny. Ośrodek dysponuje 177 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 osobowych oraz apartamentach. Proponuje m.in.:turnusy pielęgnacyjno - odchudzające z odnową biologiczną, pobyty lecznicze - sanatoryjno-rehabilitacyjne, wczasy rodzinne, szkolenia i konferencje.

  Data dodania: 23 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rehabilitacji Kinesis »

  Rehabilitacja, fizykoterapia i profesjonalna terapia manualna. Jeśli interesuje Cię masaż w różnych jego odmianach to zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 12 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • koncentratory tlenu, tlenoterapia »

  sprzedaż i wynajem koncentratorw tlenuulsoksymetry i akcesoria do terapii tlenowej

  Data dodania: 29 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Choroby układu ruchu, układu nerwowego, patogeneza, etiologia, rehabilitacja »

  Najczęstrze patologie układu ruchu i układu nerwowego mające znamiona chorób cywilizacyjnych na które choruje miliony ludzi na całym świecie

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia Zenzo »

  Rehabilitacja, masaż, grota solna, sauna sucha, kinezyterapia, fizykoterapia (biotron, sollux, diadynamik, interdyn, jonoforeza, jonoforeza, ultradźwięki), laseroterapia, krioterapia

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny »

  Sprzedajemy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem placówek medycznych, oddziałów szpitalnych, ośrodków rehabilitacyjnych, salonów SPA, odnowy biologicznej i fitness w niezbędny sprzęt i aparaturę. Jesteśmy importerem takich urządzeń jak: aparat do znieczulenia, ssak medyczny, spirometr, diatermia krótkofalowa, wanna do masażu wirowego i wiele innych.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Express Massage::ekspresowe masaże »

  Oferujemy kompleksową opiekę dla firm w postaci masażu, doboru odpowiednich ćwiczeń oraz sesji edukacyjnych. Zadbamy o wszystkich pracowników.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w bielsku, rehabilitacja - Paweł Kurasz »

  Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych, w bólach kręgosłupa, stawów, wykonuję również masaż począwszy od masażu leczniczego poprzez drenaż limfatyczny po masaż sportowy. Chcesz pozbyć się bólu, przygotować się do zabiegu, bądź go uniknąć, albo szybko wrócić do formy po operacji? Pomóż sobie nie wychodząc z własnego domu masaż, rehabilitacja z darmowym dojazdem do pacjenta.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »