rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Rehabilitacji Kinesis »

  Rehabilitacja, fizykoterapia i profesjonalna terapia manualna. Jeśli interesuje Cię masaż w różnych jego odmianach to zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 12 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antares - masaż na terenie Śląska »

  Antares jest firmą zajmującą się wspomaganiem zdrowia poprzez rehabilitację, masaż, suplementację żywieniową, kinezyterapię, elementy medycyny naturalnej.

  Data dodania: 24 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Fiztoterapia i rehabilitacja, województwo śląskie. »

  Fizjoterapia i rehabilitacja w domu pacjenta. Masaż (klasyczny, sportowy, izometryczny, stawowowy, limfatyczny), rehabilitacja, refleksologia, elektroterapia. Opole, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Rybnik, Kuźnia Raciborska i okolice.

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dyskopatia leczenie. Rehabilitacja Fizjoterapia i Fizykoterapia. »

  Leczenie schorzeń narządu ruchu. Leczenie ciężkich dyskopatiii innych urazów kręgosłupa. Pomoc w chorobach stawów takich jakRZS, ŁZS, ZZSK.

  Data dodania: 19 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • koncentratory tlenu, tlenoterapia »

  sprzedaż i wynajem koncentratorw tlenuulsoksymetry i akcesoria do terapii tlenowej

  Data dodania: 29 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ortopedia i Traumatologia »

  Informacje o najważniejszych chorobach ortopedycznych i ich leczeniu. Choroby stawu biodrowego, kolanowego, endoprotezy, halluksy i wiele innych. Strona dla pacjentów i dla lekarzy. Test z ortopedii- dla specjalistów.

  Data dodania: 15 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wewnętrzna siła | Nurkowanie niepełnosprawnych »

  Akcja Wewnętrzna siła jest kierowana do osób niepełnosprawnych z pierwszą grupą inwalidzką. Niepełnosprawni uczestnicy programu na początku oswajają się z wodą, aby w późniejszym czasie zobaczyć czym jest prawdziwe nurkowanie. Organizowane są także wyjazdy wakacyjne do Chorwacji, tam każdy ma okazję sprawdzić, że dysponuje wewnętrzną siłą oraz nauczyć nurkować.

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Profesjonalnego Masażu Leczniczego - GoodLife »

  Leczenie dolegliwości kręgosłupa, zespoły bólowe, poprawa kondycji fizycznej, masaż Lublin, Świdnik i okolice, masaż:leczniczy, rehabilitacyjny, klasyczny, relaksacyjny, wizyty domowe, współpraca.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła pływania dla niemowląt i dzieci. Aqua-Kids »

  Poczuj się jak rybka w wodzie! Zapraszamy do sosnowieckiej szkoły pływania dla najmłodszych. Aqua-kids to dobra zabawa, relaks dla dzieci i rodziców a co najważniejsze zdrowie i lepszą kondycję fizyczną Waszego dziecka. Aqua-Kids gwarantuje Waszym dzieciom doskonałe warunki, profesjonalnych instruktorów pływania i atrakcyjne zajęcia.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • wtzgilowice »

  Podstawowym celem Warsztatu jest rehabilitacja społeczna i zawodowa zmierzająca do ogólnego rozwoju każdego uczestnika, poprawy jego sprawności psychofizycznej, zaradności osobistej oraz przystosowania do możliwie niezależnego i samodzielnego życia w środowisku społecznym.Uczestnikami Warsztatu są osoby niepełnosprawne spełniające następujące warunki: 1. Posiadają aktualne Orzeczenie o Stopniu Niepełnosprawności ze wskazaniem do udziału w Warsztacie. 2. Zakwalifikowane zostały przez Radę Programową do Warsztatu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »