rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pościel z wełny merynosa australijskiego »

  Sklep internerowy ze zdrowotną pościelą wełnianą z żywej wełny jagnięcej merynosów europejskiego i australijskiego na licencji Woolmark, Super Wash. Przyjmujemy zamówienia z zagranicy.

  Data dodania: 31 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antares - masaż na terenie Śląska »

  Antares jest firmą zajmującą się wspomaganiem zdrowia poprzez rehabilitację, masaż, suplementację żywieniową, kinezyterapię, elementy medycyny naturalnej.

  Data dodania: 24 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja »

  A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ta Fajna Fundacja »

  Prowadzimy ośrodek jeździecki a w nim naukę jazdy konnej i rekreację, zielone szkoły, obozy jeździeckie, imprezy integracyjne, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, zimowiska i obozy letnie, hipoterapię, turnusy hipoterapeutyczne, zajęcia dla młodzieży defaworyzowanej, pomagamy zwierzętom.

  Data dodania: 16 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Zarząd główny PTL »

  Strona powstała jako źródło informacji dla członków Polskiego Towarzystwa Laryngektomowanych, a także dla wszystkich osób po zabiegu laryngektomii lub tracheotomii oraz ich rodzin, bez względu na przynależność i miejsce zamieszkania.

  Data dodania: 06 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • ALTA sp. z o.o. Diagnostyka psychologiczna, Rehabilitacja, Biofeedback z EEG »

  Firma ALTA - na rynku od 1989 - dostarcza psychologom narzędzia diagnostyczne (testy) i rehabilitacyjne. Wiedeński System Testów - diagnostyka psychologiczna, komputerowe testy psychologiczne, badania psychomotoryczne, sprzęt diagnostyczny, RehaCom - rehabilitacja funkcji poznawczych; rehabilitacja poudarowa; ADHD - trening uwagi; Biofeedback - bezprzewodowy, mobilny biofeedback z EEG;

  Data dodania: 02 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • koncentratory tlenu, tlenoterapia »

  sprzedaż i wynajem koncentratorw tlenuulsoksymetry i akcesoria do terapii tlenowej

  Data dodania: 29 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Jogi Macieja Wieloboba - Joga w Krakowie »

  Joga w Krakowie (Śródmieście i Nowa Huta) - codzienne zajęcia: joga dla kręgosłupa, joga - praca z ciałem, joga dynamiczna, joga regeneracyjna i pranajama; warsztaty stacjonarne i wyjazdowe. Kameralne grupy, indywidualne podejście.

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • masaż zdrowotny, rehabilitacyjny, relaksacyjny »

  Masaże zdrowotne, masaże rehabilitacyjne, masaże profilaktyczne. Zdrowie i urodaZapraszamy na godzinny masaż na specjalnych łóżkach, które leczą, poprawiają krążenie krwi, pomagają w leczeniu ran i siniaków. Stosowanie promieni podczerwieni zapobiega starzeniu się skóry. Wałki z nefrytu, przesuwające się wzdłuż kręgosłupa podczas zabiegu, pomagają w utrzymaniu zdrowego i sprawnego kręgosłupa. U dzieci zaleca się podgrzewanie organizmu na matach turmalinowych profilaktycznie, w celu wzmocnienia organizmu, uodpornieniu na przeziębienia. Jony dodatnie są szkodliwe dla naszych organizmów, (a spotykamy się z nimi wszędzie, np.:na ulicach wśród spalin jeżdżących samochodów)to one powodują że nasze organizmy szybciej się starzeją, częściej chorujemy, nasze rany nie chcą się goić, ciągle mamy bóle głowy. W łóżkach NUGA BEST, zawarte kamienie mineralne, po podgrzaniu wytwarzają jony ujemne, które przenikają w głąb organizmu 6mm. Jony ujemnie neutralizują działania jonów dodatnich, a dodatkowo, pozostają w naszych organizmach, jeszcze przez jakiś czas i działają odpornościowo na nasz organizm.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa »

  Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa specjalizuje się w fizjoterapii w paraplegii i tetraplegii pourazowej oraz porażeń i niedowładów wynikających z chorób rdzenia kręgowego. Na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych oraz badań laboratoryjnych opracowywany jest indywidualny program leczenia. Ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »