rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Strona dla Sprawnych Inaczej »

  Internetowy sklep medyczny ze sprzętem rehabilitacyjnym, aparaturą do użytku domowego i zaopatrzeniem medycznym w bardzo szerokim wyborze.

  Data dodania: 19 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Antares - masaż na terenie Śląska »

  Antares jest firmą zajmującą się wspomaganiem zdrowia poprzez rehabilitację, masaż, suplementację żywieniową, kinezyterapię, elementy medycyny naturalnej.

  Data dodania: 24 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firma Medyczna "ORTO-Plus" s.c. »

  Jesteśmy importerem schodołazów, krzesełek dźwigowych, wind, platform dźwigowych, ramp oraz podjazdów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Profesjonalnie doradzamy w likwidacji barier architektonicznych.

  Data dodania: 17 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Naukowa medycyna bezinwazyjna - Profilaktyka zdrowia »

  Aparaty medolight to leczenie oraz zapobieganie wielu chorób. Certyfikat w/g dyrektywy UE. Nowość! - medolight blue, massager.

  Data dodania: 06 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Choroby układu ruchu, układu nerwowego, patogeneza, etiologia, rehabilitacja »

  Najczęstrze patologie układu ruchu i układu nerwowego mające znamiona chorób cywilizacyjnych na które choruje miliony ludzi na całym świecie

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firmowy sklep producenta poscieli z merynosa, kaszmiru i camel »

  Pościel z jagnięcej wełny merynosa australijskiego na licencji Woolmark oraz z kaszmiru i Camel. Prześcieradła zdrowotne antyodleżynowe z jagnięcej owczej wełny merynosa australijskiego. Realizujemy zamowienia z zagranicy.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Body Time - Masaże Ajurweda »

  Zadbaj o swoje zdrowie, upiększ ciało, ustal dietę zgodnie z typem konstytucyjnym, uwolnij się od stresu i innych schorzeń.Ajuweda - więcej niż masaż

  Data dodania: 16 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja funkcjonalna MARTI MED »

  Prywatny Gabinet Rehabilitacji dzieci i dorosłych Marti Med. Nasze zabiegi opieramy na nowoczesnej metodzie PNF oraz wiedzy z takich dziedzin jak: fizykoterapia, kinezyterapia, masaż, hipoterapia.

  Data dodania: 23 04 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medycyny Sportowej OLIMP »

  Centrum Medycyny Sportowej OLIMP Zielona Góra, zapewniamy kompleksowe usøugi w dziedzinie medycyny sportowej, rehabilitacji, ortopedii i rentgenodiagnostyki. Niedawno zmienilißmy siedzibé oraz nazwé z Przychodni Sportwoej OLIMP na Centrum Medycyny Sportowej OLIMP. Nasza siedziba w tej chwili znajduje sié przy ulicy Urszuli 10 w zielonej górze. Godziny otwarcia CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ w ramach umowy z NFZ: Poniedziałek 9:00 - 18:00 Wtorek-Piątek 9:00 - 17:00

  CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ "OLIMP" Robert Zapotoczny ul.Urszuli 10, 65-147 Zielona Góra NIP 929-131-68-98 REGON 970554693-00021

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • wtzgilowice »

  Podstawowym celem Warsztatu jest rehabilitacja społeczna i zawodowa zmierzająca do ogólnego rozwoju każdego uczestnika, poprawy jego sprawności psychofizycznej, zaradności osobistej oraz przystosowania do możliwie niezależnego i samodzielnego życia w środowisku społecznym.Uczestnikami Warsztatu są osoby niepełnosprawne spełniające następujące warunki: 1. Posiadają aktualne Orzeczenie o Stopniu Niepełnosprawności ze wskazaniem do udziału w Warsztacie. 2. Zakwalifikowane zostały przez Radę Programową do Warsztatu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »