rehabilitacja

rehabilitacja A1 Polska - to organizator turnusów rehabilitacyjnych, wczasów nad morzem, rehabilitacji w górach. W najlepszych ośrodkach i sanatoriach - w najlepszych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy na stronę do zapoznania sie z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.a1polska.pl:

Podlinkuj stronę www.a1polska.pl:

rehabilitacja

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet Rehabilitacji Leczniczej M.J.B. Radosz - Żory »

  Od ponad 30 lat zajmujemy się problemem rehabilitacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 1990 roku prowadzimy prywatny gabinet rehabilitacji leczniczej. Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Towarzystwa Osteopatii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Manualnej, którego jesteśmy współzałożycielami. Wieloletnie doświadczenie, ciągły dokształt oraz zastosowanie najlepszych metod z zakresu rehabilitacji pozwalają nam w sposób szybki i skuteczny osiągnąć zamierzony cel terapeutyczny. Współpraca z wieloma lekarzami, wspólne połączenie "sił" w walce z chorobą, pozwalają nam na jeszcze szybsze osiągniecie efektu leczniczego. Często już po pierwszym zabiegu.

  Data dodania: 13 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Orto-tech »

  Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny - sprzedaż i wypożyczanie.

  Data dodania: 20 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty EKG, wózki inwalidzkie »

  Primako to hurtownia medyczna, która oferuje: aparaty EKG, wózki inwalidzkie, meble, sprzęt medyczny i pomocniczy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Pilates Body Control-ćwiczenia dla pań »

  Body Control Pilates to metoda oparta na ćwiczeniach całego ciała. Ćwiczenia te oparte są na ośmiu zasadach - koncentracja, relaksacja, ułożenie ciała, stabilizacja kręgosłupa, oddychanie, koordynacja, płynne ruchy i wytrzymałość. Studio Kontroli Ciała Pilates zaprasza do Poznania.

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wschowa »

  Dofinansowania osób niepełnosprawnych, oferujemy pomoc rodzinom zastępczym, dom pomocy społecznej, powiat wschowa

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • KINEZIO Gabinet Rehabilitacji w Warszawie »

  Proponujemy Państwu: - dokładną diagnostykę dolegliwości bólowych; - skuteczne leczenie oparte o wcześniej zweryfikowaną diagnozę. Zadowolenie naszych pacjentów jest wynikiem efektywnej terapii doskonale wyszkolonej kadry terapeutycznej, stosującej nowoczesne i sprawdzone metody rehabilitacyjne. Dla Państwa indywidualnych potrzeb dobieramy kompleksowe programy rehabilitacyjne dostosowane do rodzaju schorzenia. Oferujemy również masaż klasyczny i segmentarny. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Dyskopatia leczenie. Rehabilitacja Fizjoterapia i Fizykoterapia. »

  Leczenie schorzeń narządu ruchu. Leczenie ciężkich dyskopatiii innych urazów kręgosłupa. Pomoc w chorobach stawów takich jakRZS, ŁZS, ZZSK.

  Data dodania: 19 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Zarząd główny PTL »

  Strona powstała jako źródło informacji dla członków Polskiego Towarzystwa Laryngektomowanych, a także dla wszystkich osób po zabiegu laryngektomii lub tracheotomii oraz ich rodzin, bez względu na przynależność i miejsce zamieszkania.

  Data dodania: 06 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firmowy sklep producenta poscieli z merynosa, kaszmiru i camel »

  Pościel z jagnięcej wełny merynosa australijskiego na licencji Woolmark oraz z kaszmiru i Camel. Prześcieradła zdrowotne antyodleżynowe z jagnięcej owczej wełny merynosa australijskiego. Realizujemy zamowienia z zagranicy.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Masaż w bielsku, rehabilitacja - Paweł Kurasz »

  Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych, w bólach kręgosłupa, stawów, wykonuję również masaż począwszy od masażu leczniczego poprzez drenaż limfatyczny po masaż sportowy. Chcesz pozbyć się bólu, przygotować się do zabiegu, bądź go uniknąć, albo szybko wrócić do formy po operacji? Pomóż sobie nie wychodząc z własnego domu masaż, rehabilitacja z darmowym dojazdem do pacjenta.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »