Regionalny Portal Wielkopolski Południowej: Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Krotoszyn

Regionalny Portal Wielkopolski Południowej: Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Krotoszyn ecentrum.pl - Regionalny Portal Wielkopolski Południowej, zawsze aktualne i najświeższe wiadomości z regionu. Zapraszamy do umieszczania ofert w giełdzie pracy, oraz do zamieszczania ogłoszeń na jarmarku. Baza firm działających w regionie. Najczęściej odwiedzane Forum w Kaliszu, codziennie nowe tematy. W dziale rozrywka znajdziemy repertuar kin. Sprawdź pogoda dla regionu, oraz wyniki Lotto. Obszar portalu obejmuje Kalisz, Ostrów Wlkp., Skalmierzyce, Opatówek, Jarocin, Pleszew, Turek, Ostrzeszów, Krotoszyn, Kępno.

Szczegóły strony www.ecentrum.pl:

Podlinkuj stronę www.ecentrum.pl:

Regionalny Portal Wielkopolski Południowej: Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Krotoszyn

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oficjalny serwis KKS 1925 Kalisz »

  Aktualne informacje z klubu. Wyniki, terminarze i opisy spotkań. Sekcja piłki nożnej, piłki nożnej kobiet i sportów walki. Klub 100 i Stowarzyszenie Nasz KKS.

  Data dodania: 01 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe PROFIT Karol Ludwiczak - Grodzisk Wlkp. »

  Biuro Rachunkowe PROFIT - Grodzisk Wlkp. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Wysoka jakość usług, bardzo konkurencyjne ceny. Stawiamy na długofalową współpracę i identyfikację z klientem, spełnianie jego oczekiwań. Gwarantuje to oferowana wszechstronność usług, profesjonalizm, nowoczesność i bezpieczeństwo. Wykonujemy usługi z troską o najwyższą ich jakość, w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania klientów. Rzetelność naszych usług potwierdza licencja Ministra Finansów na świadczenie usług księgowych. Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności.

  Data dodania: 29 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Gumball 3000 forum - jedziesz, tankujesz, dojeżdżasz, balujesz »

  Forum na temat międzynarodowego rajdu Gumball 3000. Można tu znaleźć również informacje o Cannonball Run Europe, Cannonball 8000, Carbon Black, Players Run itp. Forum dla wszystkich miłośników brawurowej jazdy po drogach publicznych.

  Data dodania: 06 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kaliski Klub Górski Alpamayo »

  Kaliski Klub Górski skupia miłośników wspinaczki, alpinizmu i turystyki górskiej z terenu południowej Wielkopolski. Klub posiada ścianę wspinaczkową, która znajduje się w Wieży Ciśnień przy Dworcu PKP w Kaliszu.

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • SUB Prace wysokościowe Kalisz »

  Specjalistyczne usługi budowlane wykonywane w miejscach trudno dostępnych za pomocą technik alpinistycznych metodą dostępu linowego i budowlanego. W swojej pracy stosujemy metody dostępu linowego co pozwala na działania w miejscach trudno dostępnych. Dzięki zastosowaniu technik alpinistycznych możliwe jest obniżenie kosztów oraz szybsze wykonanie usług. Cały sprzęt którego używamy spełnia normy CE. Jeżeli specyfika danej pracy wymaga wykorzystujemy również podnośniki mechaniczne lub lekkie rusztowania.

  Data dodania: 20 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • tachograf programy »

  Dla firm transportowych akcesoria do tachografów cyfrowych i analogowych, czytniki, wykresówki, segregatory tacho itp. Oprogramowanie do rozliczania kierowców i ewidencji czasu pracy kierowcy. Doradztwo i szkolenia dla kierowców i przedsiębiorców z obsługi tachografów i przepisów czasu jazdy, przerw i odpoczynków. Kontrola zużycia paliwa SKT, GPS, nawigacja, VoIP.

  Data dodania: 17 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogród - projekt, zakładanie, pielęgnacja »

  Gardenae to profesjonalne projektowanie, urządzanie, pielęgnacja ogrodów oraz aranżacja wnętrz zielenią. Świadczymy usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Jesteśmy niebanalną firmą, stawiającą na jakość oraz wykorzystującą najlepsze zdobycze techniki. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy niepowtarzalne założenia opierające się na najnowszych trendach, kreatywności, odważnym łączeniu stylów ogrodowych i dekoracyjnych, a przede wszystkim na indywidualnym podejściu do potrzeb Klienta.Usługi ogrodnicze:* Projektowanie ogrodów przydomowych, otoczenia siedzib firm oraz instytucji, terenów zieleni miejskiej* Nadzór i realizacja wykonanych projektów* Pielęgnacja terenów zieleni* Inwentaryzacja terenów zieleni* Aranżacja wnętrz zielenią

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sklep modelarski Masterhobby »

  Sklep modelarski w ofercie modele do sklejania, kolejki PIKO, ROCO, akcesoria modelarskie

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia - Kalisz i okolice »

  Serwis udostępniający możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń. Jak sama nazwa wskazuje obejmuje on miasto Kalisz oraz jego okolice. Bardzo duża ilość kategorii przez co łatwiej jest dodać lub wyszukać interesujące ogłoszenie. Wpisy w serwisie zapisywane są na okres 14 dni. Po tym czasie zostają usunięte. Strona utrzymana w czytelnej formie bez potrzeby logowania. Codziennie moderowana. Możliwość umieszczenia reklam sponsorowanych.

  Data dodania: 05 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na keyboardzie pianinie fortepianie i flecie prostym »

  Prywatna nauka gry na keyboardzie a także fortepianie. Nauka opiera się o bardzo bogatą literaturę muzyczną, którą dostosowuję zawsze indywidualnie do potrzeb ucznia. Miła, przyjemna, bezstresowa atmosfera. Doskonałe metody pracy i olbrzymi zasób materiałów nutowych i dydaktycznych. Zajęcia prowadzi w profesjonalny i rzetelny sposób nauczyciel muzyk, pianista i kompozytor.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »