Regionalny Portal Wielkopolski Południowej: Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Krotoszyn

Regionalny Portal Wielkopolski Południowej: Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Krotoszyn ecentrum.pl - Regionalny Portal Wielkopolski Południowej, zawsze aktualne i najświeższe wiadomości z regionu. Zapraszamy do umieszczania ofert w giełdzie pracy, oraz do zamieszczania ogłoszeń na jarmarku. Baza firm działających w regionie. Najczęściej odwiedzane Forum w Kaliszu, codziennie nowe tematy. W dziale rozrywka znajdziemy repertuar kin. Sprawdź pogoda dla regionu, oraz wyniki Lotto. Obszar portalu obejmuje Kalisz, Ostrów Wlkp., Skalmierzyce, Opatówek, Jarocin, Pleszew, Turek, Ostrzeszów, Krotoszyn, Kępno.

Szczegóły strony www.ecentrum.pl:

Podlinkuj stronę www.ecentrum.pl:

Regionalny Portal Wielkopolski Południowej: Kalisz, Ostrów Wlkp., Pleszew, Krotoszyn

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oficjalny serwis KKS 1925 Kalisz »

  Aktualne informacje z klubu. Wyniki, terminarze i opisy spotkań. Sekcja piłki nożnej, piłki nożnej kobiet i sportów walki. Klub 100 i Stowarzyszenie Nasz KKS.

  Data dodania: 01 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Gumball 3000 forum - jedziesz, tankujesz, dojeżdżasz, balujesz »

  Forum na temat międzynarodowego rajdu Gumball 3000. Można tu znaleźć również informacje o Cannonball Run Europe, Cannonball 8000, Carbon Black, Players Run itp. Forum dla wszystkich miłośników brawurowej jazdy po drogach publicznych.

  Data dodania: 06 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kaliski Klub Górski Alpamayo »

  Kaliski Klub Górski skupia miłośników wspinaczki, alpinizmu i turystyki górskiej z terenu południowej Wielkopolski. Klub posiada ścianę wspinaczkową, która znajduje się w Wieży Ciśnień przy Dworcu PKP w Kaliszu.

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • SUB Prace wysokościowe Kalisz »

  Specjalistyczne usługi budowlane wykonywane w miejscach trudno dostępnych za pomocą technik alpinistycznych metodą dostępu linowego i budowlanego. W swojej pracy stosujemy metody dostępu linowego co pozwala na działania w miejscach trudno dostępnych. Dzięki zastosowaniu technik alpinistycznych możliwe jest obniżenie kosztów oraz szybsze wykonanie usług. Cały sprzęt którego używamy spełnia normy CE. Jeżeli specyfika danej pracy wymaga wykorzystujemy również podnośniki mechaniczne lub lekkie rusztowania.

  Data dodania: 20 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • tachograf programy »

  Dla firm transportowych akcesoria do tachografów cyfrowych i analogowych, czytniki, wykresówki, segregatory tacho itp. Oprogramowanie do rozliczania kierowców i ewidencji czasu pracy kierowcy. Doradztwo i szkolenia dla kierowców i przedsiębiorców z obsługi tachografów i przepisów czasu jazdy, przerw i odpoczynków. Kontrola zużycia paliwa SKT, GPS, nawigacja, VoIP.

  Data dodania: 17 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje wod-kan Poznań »

  Firma Twój Instalator świadczy usługi instalacyjne oraz hydrauliczne na terenie Poznania i okolic. Oferujemy Państwu montaż instalacji gazowych, instalacji wodno - kanalizacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania. Zajmujemy się także białym montażem, montażem urządzeń sanitarnych (montaż kabin natryskowych, zlewozmywaków, wanien, umywalek itp.). Oferujemy również usługi z zakresu czyszczenia i udrożnienia kanalizacji oraz instalacji i wymiany urządzeń kanalizacyjnych.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Sklep modelarski Masterhobby »

  Sklep modelarski w ofercie modele do sklejania, kolejki PIKO, ROCO, akcesoria modelarskie

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia - Kalisz i okolice »

  Serwis udostępniający możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń. Jak sama nazwa wskazuje obejmuje on miasto Kalisz oraz jego okolice. Bardzo duża ilość kategorii przez co łatwiej jest dodać lub wyszukać interesujące ogłoszenie. Wpisy w serwisie zapisywane są na okres 14 dni. Po tym czasie zostają usunięte. Strona utrzymana w czytelnej formie bez potrzeby logowania. Codziennie moderowana. Możliwość umieszczenia reklam sponsorowanych.

  Data dodania: 05 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • strefaŚlubu.com - organizacja ślubu i uroczytości weselnej »

  Aby Dzień Ślubu był tym wymarzonym i idealnie zaplanowanym wydarzeniem pomogę Państwu na każdym etapie planowania tej jakże niezwykłej uroczystości. Doświadczenie, współpraca z wykwalifikowanym specjalistami oraz dbałość o wszelkie detale spowodują, że poczujecie się Państwo spokojni i pewni, że w tym wyjątkowym dla Was Dniu wszystko będzie tak jak sobie tego życzycie. Oferuję pomoc zarówno przy kompleksowej organizacji ślubu i wesela, ale także przy wybranych etapach planowania ślubu i wesela lub konkretnych zadaniach zleconych mi przez Państwa. Jeśli potrzebujecie Państwo rozmowy czy porady w przypadku samodzielnej organizacji ślubu pozostaję do dyspozycji. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązujące spotkanie, w trakcie którego możecie Państwo przedstawić mi Państwa oczekiwania, pomysły a ja postaram się pokazać Wam jak może być pięknie…..

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na keyboardzie pianinie fortepianie i flecie prostym »

  Prywatna nauka gry na keyboardzie a także fortepianie. Nauka opiera się o bardzo bogatą literaturę muzyczną, którą dostosowuję zawsze indywidualnie do potrzeb ucznia. Miła, przyjemna, bezstresowa atmosfera. Doskonałe metody pracy i olbrzymi zasób materiałów nutowych i dydaktycznych. Zajęcia prowadzi w profesjonalny i rzetelny sposób nauczyciel muzyk, pianista i kompozytor.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »