Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent

Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent Strona producenta ogrodzeń i bram. Firma posiada w swojej ofercie ogrodzenia posesyjne, ogrodzenia systemowe oraz bramy przesuwne, uchylne i skrzydłowe. Przy produkcji wykorzystuje się innowacyjną technologię bezspawową. Do wyboru są ogrodzenia i bramy w stanie surowym oraz ocynkowane i pomalowane proszkowo. Możliwość umieszczenia różnych elementów dekoracyjnych, takich jak groty, rozety czy koszyki. Produkcja ogrodzeń i bram również na indywidualne zamówienie klienta. Wyroby Krosfencing cechują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną. http://www.krosfencing.eu

Szczegóły strony www.krosfencing.eu:

Podlinkuj stronę www.krosfencing.eu:

Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KOWAMET - kowalstwo artystyczne »

  KOWAMET - usługi z zakresu: kowalstwo artystyczne, renowacja zabytków, konstrukcje stalowe, instalacje techniczne i wyroby metalowe. Wykonujemy meble, kominki, balustrady, bramy, kraty, ogrodzenia.

  Data dodania: 25 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Naszym celem jest produkcja wyrobów metalowych »

  Wysoka jakość i profesjonalne wykonanie wyrobów cieszy się zadowoleniem i uznaniem wśród klientów. Tworzymy z pasją, gdyż plastyczność materiału pozwala nam wydobyć całe piękno obrabianego materiału. Działalność, którą prowadzimy daje nam wiele satysfakcji, ponieważ nawiązuje do starej tradycji kowalskiej.

  Data dodania: 12 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • bramy garażowe »

  Bramatic Warszawa oferuje: bramy garażowe, drzwi antywłamaniowe, ogrodzenia. W ofercie również automaty do bram i szlabany parkingowe.Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 06 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Nierdzewne Centrspaw »

  Specjalistyczny zakład ślusarsko-spawalniczy balustrady nierdzewne spawanie, montaż. Naprawa głowic do silników, spawanie głowic, wymiana gniazd zaworów.

  Data dodania: 21 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Drzwi Automatyka - EUROTECH »

  Sprzedaż i montaz bram garażowych, przemysłowych, automatyki, szlabanów i systemów kontroli dostępu. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

  Data dodania: 11 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • MC Ogrodzenia »

  Producent ogrodzeń, bram, płotów metalowych. Projektowanie, wycena, produkcja, montaż.

  Data dodania: 21 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe i przemysłowe »

  Firma Systeko specjalizuje się w zakresie dystrybucji i montażu bram garażowych i przemysłowych, rolet okiennych, szlabanów przemysłowych, bram ogrodzeniowych oraz sprzedaży systemów ogrodzeń i automatyki bramowej. Jesteśmy dystrybutorem takich firm jak Normstahl, Krispol oraz Nice i Came. Swoim Klientom oferujemy krótkie terminy realizacji, szybkie dostawy, realizacje nietypowych zamówień oraz atrakcyjne ceny.Zapewniamy także gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę serwisową.

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • automatyka bram, napędy, siłowniki, bramy segmentowe »

  P.H.U. VEMMKO to mała firma powstała w roku 2001.Obszar na którym prowadzimy nasze realizacje to województwo podkarpackie a w szczególności Przemyśl i okolice. Przedmiotem działalności są usługi w zakresie instalacji elektrycznych, systemów alarmowych i kontroli dostępu, automatyki bram wjazdowych w budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej a także w obiektach przemysłowych. Zajmujemy się także sprzedażą i montażem bram garażowych segmentowych wraz z automatyką.

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bramy, ogrodzenia panelowe, panele ogrodzeniowe, furtki - producent firma Fischer »

  Produkowane przez nas systemy ogrodzeń panelowych INDUSTRIAL i FORTE charakteryzują się dużą wytrzymałością i sztywnością, a także wysoką jakością wykonania. Posiadają one zróżnicowane parametry techniczne umożliwiające optymalny dobór modelu ogrodzenia do określonego zastosowania i potrzeb klienta. Istotnym atutem naszych ogrodzeń jest znakomite zabezpieczenie antykorozyjne dzięki czemu nie wymagają one konserwacji i zachowują wygląd na długie lata. Produkowana gama systemów ogrodzeniowych znajduje bardzo szerokie zastosowanie: - obiekty produkcyjne, handlowe i magazynowe - obiekty sportowe, korty, boiska - parkingi i osiedla mieszkaniowe - posesje prywatne, działki rekreacyjne - tereny i obiekty wojskoweOczywistym uzupełnieniem ogrodzenia jest brama i furtka. Polecamy bramy rozwierne i przesuwne (samonośne) wypełnione panelem lub profilem zamkniętym. Atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Oprócz standardowych elementów ogrodzeniowych oferujemy także możliwość wykonania ogrodzenia i bram na żądany wymiar i zgodnie z przedstawioną dokumentacją techniczną. Do produkcji ogrodzeń stosujemy materiały najwyższej jakości, wykonane zgodnie z normami europejskimi. Wszystkie nasze wyroby podlegają procesowi cynkowania ogniowego w temp. 460 °C. Zachodzi wówczas na powierzchni cynkowanego elementu zjawisko dyfuzji, tzn. cynk i stal tworzą wspólną warstwę stopową. Cynkowanie wykonane jest zgodnie z normą EN ISO 1461 Cynkowanie ogniowe uznaje się za najlepszą metodę ochrony stali przed działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo oferujemy również zabezpieczenie antykorozyjne w systemie DUPLEX polegające na nałożeniu na wcześniej odpowiednio przygotowaną powłokę cynkową warstwy lakieru proszkowego poliestrowego nakładanego metodą elektrostatyczną i wypalanego w temperaturze 180 °C. Panele ogrodzeniowe wykonane są jako maty zgrzewane z pionowych i poziomych prętów o średnicy 4 mm, 5 mm i 6 mm w zależności od modelu. Panele systemu INDUSTRIAL posiadają 3 lub 4 poziome przemoczenia usztywniające. Dla paneli FORTE funkcję tę spełniają dwa równoległe pręty o średnicy 6 mm. Uzupełnieniem oferty ogrodzeń panelowych są prefabrykowane podmurówki ogrodzeniowe, w postaci łączników płyt ogrodzenia (prostych, narożnych i końcowych) o wysokości 0, 2 m i 0, 3 m. oraz płyt podmurówkowych o różnej fakturze i wysokościach 0, 2 m : 0, 25 m i 0, 3 m.

  Data dodania: 24 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Autobrama - automatyka do bram, drzwi, ogrodzenia, garaże »

  Firma AUTOBRAMA istnieje od 1990r.Posiadamy duże doświadczenie w produkcji bram, ogrodzeń, montażu bram garażowych, automatyki, szlabanów. Jesteśmy przedstawicielami firm Nice, CAME, FAAC, Normstahl.Wykonujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny-czas reakcji do 24godz.

  Data dodania: 21 01 2009 · szczegóły wpisu »