Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent

Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent Strona producenta ogrodzeń i bram. Firma posiada w swojej ofercie ogrodzenia posesyjne, ogrodzenia systemowe oraz bramy przesuwne, uchylne i skrzydłowe. Przy produkcji wykorzystuje się innowacyjną technologię bezspawową. Do wyboru są ogrodzenia i bramy w stanie surowym oraz ocynkowane i pomalowane proszkowo. Możliwość umieszczenia różnych elementów dekoracyjnych, takich jak groty, rozety czy koszyki. Produkcja ogrodzeń i bram również na indywidualne zamówienie klienta. Wyroby Krosfencing cechują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną. http://www.krosfencing.eu

Szczegóły strony www.krosfencing.eu:

Podlinkuj stronę www.krosfencing.eu:

Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KOWAMET - kowalstwo artystyczne »

  KOWAMET - usługi z zakresu: kowalstwo artystyczne, renowacja zabytków, konstrukcje stalowe, instalacje techniczne i wyroby metalowe. Wykonujemy meble, kominki, balustrady, bramy, kraty, ogrodzenia.

  Data dodania: 25 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady najwyższej jakości »

  Zajmujemy się między innymi wykonawstwem balustrad ze stali nierdzewnej, zwykłej, węglowej oraz mosiądzu w połączeniu z takimi materiałami jak aluminium, szkło i kamień.

  Data dodania: 13 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Drutex - materiały budowlane Tarnowskie Góry, ogrodzenia, druty, pręty, ogrodzenia panelowe »

  Nasza firma oferuje budowlane materiały takie jak strzemoina, maty, druty, pręty. Wykonujemy również ogrodzenia, ogrodzenia panelowe, kojce, bramy, furtki.

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Metal-Kłos - Siatki ogrodzeniowe Ogrodzenia panelowe »

  Ogrodzenia - przedsiębiorstwo Metal-Kłos. W ofercie siatki ogrodzeniowe, ogrodzenia panelowe, siatki leśne, siatki tkane, ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia siatkowe oraz podsystemy i akcesoria ogrodzeniowe.

  Data dodania: 27 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Bramy i ogrodzenia »

  Oferujemy bramy, ogrodzenia, furtki, fasady, tartaki, altanki oraz ogrodzenia betonowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Bramy i ogrodzenia Bram-Point »

  Bramy i ogrodzenia firmy Bram-Point.

  Data dodania: 30 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Blachy gorącowalcowane, ogrodzenia, kształtowniki zimnogięte »

  GB Sp. Z o.o. ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych: blach gorącowalcowanych, profili zimnogiętych, przęseł ogrodzeniowych. Oferujemy również usługę cięcia blach z kręgu.

  Data dodania: 24 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • automatyka bram, napędy, siłowniki, bramy segmentowe »

  P.H.U. VEMMKO to mała firma powstała w roku 2001.Obszar na którym prowadzimy nasze realizacje to województwo podkarpackie a w szczególności Przemyśl i okolice. Przedmiotem działalności są usługi w zakresie instalacji elektrycznych, systemów alarmowych i kontroli dostępu, automatyki bram wjazdowych w budownictwie jednorodzinnym, użyteczności publicznej a także w obiektach przemysłowych. Zajmujemy się także sprzedażą i montażem bram garażowych segmentowych wraz z automatyką.

  Data dodania: 09 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Metropolis - Bramy Hormann Kraków »

  Bramy Hormann Kraków, bramy garażowe, bramy przemysłowe, drzwi aluminiowe, drzwi przeciwpożarowe. Dealer drzwi, bramy i automatyki firmy Hormann

  Data dodania: 15 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Siatka Ogrodzeniowa »

  Planując budowę własnego domu trzeba również pomyśleć i zastanowić się nad optymalnym ogrodzeniem swojej działki.
  Siatka ogrodzeniowa jest popularna wśród gospodarstw domowych ze względu na stosunkowo niską cenę. Siatka ogrodzeniowa znajduje zastosowanie również w ogrodzeniu wielkich inwestycji, co jest istotne ze względu na spore koszty przy zastosowaniu innego rodzaju ogrodzenia.
  Siatka ocynkowana lub powlekana odporna jest na warunki atmosferyczne poprzez zastosowanie powłoki antykorozyjnej jakim jest ocynk lub ocynk i powłoka pcv. Tak zabezpieczona siatka bez przeszkód powinna wytrzymać kilkanaście lat bez specjalnych zabiegów konserwacyjnych ze strony użytkownika końcowego.
  Dodatkową zaletą siatki ogrodzeniowej ocynkowanej jest jej stosunkowo szybki montaż i demontaż co jest dość ważne w sytuacji jej wymiany z uwagi na powstałe uszkodzenia, np. przewrócone drzewo tudzież inne nieprzewidziane zdarzenia losowe. Zapytaj o ofertę na siatki ogrodzeniowe w Zgierzu i inne akcesoria ogrodzeniowe. Zapraszamy do kontaktu - pytaj o ofertę!

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »