Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent

Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent Strona producenta ogrodzeń i bram. Firma posiada w swojej ofercie ogrodzenia posesyjne, ogrodzenia systemowe oraz bramy przesuwne, uchylne i skrzydłowe. Przy produkcji wykorzystuje się innowacyjną technologię bezspawową. Do wyboru są ogrodzenia i bramy w stanie surowym oraz ocynkowane i pomalowane proszkowo. Możliwość umieszczenia różnych elementów dekoracyjnych, takich jak groty, rozety czy koszyki. Produkcja ogrodzeń i bram również na indywidualne zamówienie klienta. Wyroby Krosfencing cechują się wysoką jakością wykonania oraz przystępną ceną. http://www.krosfencing.eu

Szczegóły strony www.krosfencing.eu:

Podlinkuj stronę www.krosfencing.eu:

Ogrodzenia, bramy, przęsła - producent

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi Kamieniarskie - Piotr Gluza »

  Zajmujemy się wykonywaniem elewacji, stopni, posadzek, ogrodzeń, kominków, grilli. Prowadzimy sprzedaż kamienia: piaskowiec.

  Data dodania: 03 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Inex »

  Firma INEX zajmuje się produkcją ogrodzeń panelowych i palisadowych. Posiadamy bogatą oferta na : ogrodzenia panelowe, panele ogrodzeniowe, ogrodzenia zgrzewane, siatka.

  Data dodania: 15 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Bramy i ogrodzenia »

  Oferujemy bramy, ogrodzenia, furtki, fasady, tartaki, altanki oraz ogrodzenia betonowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • wmpomtor pojemniki palety »

  Produkcja i eksport wyrobów metalowych. Produkujemy palety metalowe, pojemniki metalowe i pojemniki siatkowe. W ofercie także wózki metalowe, stojaki na beczki, nadstawki do palet, kontenery i inne wyroby metalowe

  Data dodania: 09 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Elementy kute - producent »

  SAMIR - producent elementów kutych na potrzeby kowalstwa artystycznego: bramy, kraty, balustrady, ogrodzenia kute itp.

  Data dodania: 07 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Metropolis - Bramy Hormann Kraków »

  Bramy Hormann Kraków, bramy garażowe, bramy przemysłowe, drzwi aluminiowe, drzwi przeciwpożarowe. Dealer drzwi, bramy i automatyki firmy Hormann

  Data dodania: 15 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bramy, ogrodzenia panelowe, panele ogrodzeniowe, furtki - producent firma Fischer »

  Produkowane przez nas systemy ogrodzeń panelowych INDUSTRIAL i FORTE charakteryzują się dużą wytrzymałością i sztywnością, a także wysoką jakością wykonania. Posiadają one zróżnicowane parametry techniczne umożliwiające optymalny dobór modelu ogrodzenia do określonego zastosowania i potrzeb klienta. Istotnym atutem naszych ogrodzeń jest znakomite zabezpieczenie antykorozyjne dzięki czemu nie wymagają one konserwacji i zachowują wygląd na długie lata. Produkowana gama systemów ogrodzeniowych znajduje bardzo szerokie zastosowanie: - obiekty produkcyjne, handlowe i magazynowe - obiekty sportowe, korty, boiska - parkingi i osiedla mieszkaniowe - posesje prywatne, działki rekreacyjne - tereny i obiekty wojskoweOczywistym uzupełnieniem ogrodzenia jest brama i furtka. Polecamy bramy rozwierne i przesuwne (samonośne) wypełnione panelem lub profilem zamkniętym. Atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Oprócz standardowych elementów ogrodzeniowych oferujemy także możliwość wykonania ogrodzenia i bram na żądany wymiar i zgodnie z przedstawioną dokumentacją techniczną. Do produkcji ogrodzeń stosujemy materiały najwyższej jakości, wykonane zgodnie z normami europejskimi. Wszystkie nasze wyroby podlegają procesowi cynkowania ogniowego w temp. 460 °C. Zachodzi wówczas na powierzchni cynkowanego elementu zjawisko dyfuzji, tzn. cynk i stal tworzą wspólną warstwę stopową. Cynkowanie wykonane jest zgodnie z normą EN ISO 1461 Cynkowanie ogniowe uznaje się za najlepszą metodę ochrony stali przed działaniem czynników atmosferycznych. Dodatkowo oferujemy również zabezpieczenie antykorozyjne w systemie DUPLEX polegające na nałożeniu na wcześniej odpowiednio przygotowaną powłokę cynkową warstwy lakieru proszkowego poliestrowego nakładanego metodą elektrostatyczną i wypalanego w temperaturze 180 °C. Panele ogrodzeniowe wykonane są jako maty zgrzewane z pionowych i poziomych prętów o średnicy 4 mm, 5 mm i 6 mm w zależności od modelu. Panele systemu INDUSTRIAL posiadają 3 lub 4 poziome przemoczenia usztywniające. Dla paneli FORTE funkcję tę spełniają dwa równoległe pręty o średnicy 6 mm. Uzupełnieniem oferty ogrodzeń panelowych są prefabrykowane podmurówki ogrodzeniowe, w postaci łączników płyt ogrodzenia (prostych, narożnych i końcowych) o wysokości 0, 2 m i 0, 3 m. oraz płyt podmurówkowych o różnej fakturze i wysokościach 0, 2 m : 0, 25 m i 0, 3 m.

  Data dodania: 24 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bramy i ogrodzenia dla domu i ogrodu »

  Centrum Ogrodzeń- w naszej ofercie ogrodzenia Betafence, siatki ogrodzeniowe Betafence, panele ogrodzeniowe Betafence, systemy ogrodzeniowe Betafence, gabiony, podmurówki betonowe, bramy skrzydłowe i bramy przesuwne Betafence, furtki Betafence, kostka brukowa.

  Data dodania: 02 03 2009 · szczegóły wpisu »
 • Producent bram i ogrodzeń - Wrocław »

  Nasze główne priorytety to najwyższa jakość wyrobów i wykonywanych usług oraz usprawnienie procedur zakupu i montażu ogrodzeń.Gwarantujemy, że sprzedawane i montowane przez nas ogrodzenie jest najwyższej jakości.Naszym celem jest zaoferowanie Państwu kompleksowej usługi sprzedaży i montażu, dlatego wykorzystujemy własne środki transportu, którymi w obrębię Wrocławia i Dolnego śląska dowozimy produkt na miejsce. Ponadto nasza grupa montująca jest zaopatrzona w specjalistyczny sprzęt (koparko-ładowarka, maszyna do wiercenia otworów, agregat prądotwórczy, zagęszczarka, betoniarki, itp.), co poprawia jakość i szybkość montażu. Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu ogrodzeń. W naszej ofercie znajduje się: siatka ogrodzeniowa - produkcja, sprzedaż i montaż, stawianie ogrodzeń od A do Z, własny transport, przy większych zamówieniach proponujemy transport gratis. Nasza firma oferuje również usługi w zakresie robót ziemnych koparko-ładowarką, wykonujemy także ogrodzenia oraz produkujemy bramy, przęsła, balustrady i konstrukcje stalowe.

  Data dodania: 10 03 2009 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka do bram przesuwnych skrzydłowych garażowych »

  Oferta handlowo usługowa skierowana jest do klientów indywidualnych lecz również dotyczy dużych przedsiębiorstw czy administratorów prywatnych osiedli.W ramach ofert sprzedaży oferujemy Państwu doradztwo i consulting w zakresie prawidłowego doboru zakupywanych podzespołów.Podstawą naszego asortymentu jest automatyka do bram wiodących na rynku producentów:- siłowniki i napędy do bram - CAME, NICE, FAAC- szlabany - CAME, NICE, FAAC- inny asortyment - CAME, NICE, FAAC- bramy garażowe - NICE, KrispolGwarantujemy Państwu pełen wachlarz usług związanych z proponowanym przez nas asortymentem.Ponadto oferujemy Państwu pomoc w zakresie: montażu bram, montażu automatyki, regulacji, usług serwisowych, porad technicznych. Swoim Klientom oferujemy krótkie terminy realizacji, szybkie dostawy, realizacje nietypowych zamówień oraz atrakcyjne ceny. http://www.sklep.bramywjazdowe.com.pl http://www.bramywjazdowe.com.pl

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »